Вече нямам желание за секс

  • 2 334
  • 38
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 187
Откакто родих изобщо не ми се прави секс. При положение че преди да забременея бях главния инициатор, а сега изобщо не ми е до това. Още има известна болка (имам няколко шева),не знам дали е от това или защото съм изцяло ангажирана с детето (кърмя на поискване), чувствам се уморена и все гледам като заспи детето и аз да си поспя и точно тогава мъжът ми иска да правим секс. Вече непрекъснато му отказвам и това се повтаря всяка вечер. SadПреди да забременея обичах да правим секс и то доста редовно, а сега даже и не се сещам за това. Дали ще отмине скоро, направо не мога да се позная.

# 1
  • до канала
  • Мнения: 518
Ами изчакай още малко да поотрасне бебето.При мен желанието се възвърна около 4-5 месец след раждането.Дотогава се чувствах толкова уморена от "новия" живот,че секса беше на последно място.

# 2
  • Мнения: 236
Здравей! Твоя проблем е доста срещан.
Аз също имах няколко шева и първия път след раждането правихме секс след като ми мина прегледа, тоест 6 седмици след раждането. И аз имах болка в началото. Но си права, вие сте точно на момента когато се чустваш много уморен и нищо не ти се прави.
Но периода отминава. И въпреки това, при нас стана същото: преди да родя, все аз се натисках, а след това, моя стана по-настоятелен.
Спокойно, малко да порасне бебето, и ще се оправи всичко. Гледай и ти да си почиваш и да хапваш питателна храна.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 368
Хормони,изтощение от грижите за бебето,всичко това оказва влияние.При мен не е имало такъв проблем и за това не мога да ти дам точен отговор.Желанието ми след раждането дори е по-силно.За първи път се отдадохме на ласки с мъжа ми още на 20-я ден.И преди и след раждането пак аз съм си главния инициатор. Embarassed

# 4
  • Мнения: 10 982
Спокойно, в момента хормоните ни играят и бушуват. И аз нямам желание, ама никакво. ooooh!

# 5
  • Мнения: 1 896
Не вече, а още.  Wink
Споко, ще се оправят нещата, дай си време, сексът не трябва да е още едно домашно задължение все пак.  Grinning
И при нас имаше такъв период, ама отмина.

# 6
  • София
  • Мнения: 3 099
Аз още не съм станала фурия, а бебчо е на 7 месеца.... Приоритети.

# 7
  • Мнения: 2 159
Аз още не съм станала фурия, а бебчо е на 7 месеца.... Приоритети.
и аз тъй Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 1 735
И при мен беше така.
Отдавам го на хормоните на кърменето и на въобще различния хормонален баланс.
Сега кърмя много по-нарядко и не мога да кажа, че нямам желание. Имам, но все още не съм както преди да родя. Сексуалността ми сама по себе си е съвсем различна. Интересно ни е и на двамата, нищо че не се случва така често както преди. Има време за всичко, стига да не поставяш секса на първо място.

# 9
  • Мнения: 1 288
докато кърмех изобщо не ми се и мислеше за това. според мен е от хормоните. не се притеснявай, просто трябва време и нещата ще се нормализират.

# 10
  • Мнения: 226
И аз съм така. Направо не мога да се позная. Наскоро в магазина попитах мъжа ми дали имаме презервативи, а той попита "Защо? Ще ги използваме ли?!" Mr. Green
Да не говорим, че изобщо не мога да се настроя сексуално, когато бебчо е в стаята и спи. Дано да мине по-бързо.

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 10 809
Явно е често срещано,защото и при мен се получи така.

# 12
  • Мнения: 4 784
Не мисли за това като за проблем и скоро желанието ти ще се върне. Мисля, че при повечето жени е така, а и е нормално. А ако мъжете трябва да преживеят едно раждане и няколко шева, вечно ще се оплакват, че ги боли и тогава ще видим дали ще им бъде до секс. Да не говорим, ако и с грижите след това са натоварени.

# 13
  • Мнения: X
Ще ти мине, не се притеснявай!  Mr. Green

# 14
  • София
  • Мнения: 5 079
Кърменето и хормоните, които го съпътстват много влияят на желанието за секс. Това е естествен природен механизъм, целящ да те предпази от скорошно забременяване, за да не се изтощава прекомерно организмът. С времето всичко ще си дойде на мястото, но СПОДЕЛИ с мъжа си каква е причината за твоите откази, за да не се чувства лично засегнат...Би трябвало да ти даде време и да ти влезе в положението... С времето всичко ще си дойде на мястото, бъди сигурна, просто малко повече спокойствие и ПОМОЩ ти е нужна, за да се възстановиш, отпочинеш и да се преностроиш на съответната палава вълна. Тук половинката  също може много да ти помогне...  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт