Кога за първи път паднаха вашите бебоци?

  • 1 631
  • 51
  •   1
Отговори
Моето бебе падна на 6 месеца.  В първия момент много се уплаших и се обвиних, че аз съм виновна. Да чукам на дърво, мисля че засега няма проблем.
Как е при Вас?  Peace

# 1
  • Мнения: 304
И при нас беше така. Падна когато навърши 6 месеца -с главата надолу полетя-така се изплаших Embarassed

# 2
  • София
  • Мнения: 625
И двете ми деца паднаха за първи път в 6 месец. Каката от дивана на килима, бебето от спалнята на паркета! ooooh!

# 3
  • Мнения: 6 029
голямото е почнало да пада след като проходи. не е падала преди това. дребния е още малък, но и той не е падал:)

# 4
  • София
  • Мнения: 622
И Живко падна на 6 месеца, от спалнята. Много се уплаших, чак в Пирогов го водих без да му има нещо видимо. Лекарите ми се смяха много на акъла да го водя чак до там, сестрите го помачкаха и нацелуваха, а ние си направихме хубава разходка впоследствие.

# 5
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
На 10 месеца!

# 6
  • Мнения: 3 456
Също на 6 месеца- явно това е особена възраст.

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 907
На 5.5 месеца падна от дивана - бях го оставила за малко и той се завъртя и падна на пода - добре че отдолу беше мокет и омекоти удара. Разрева се, но бързо се успокои, обаче на мене краката ми омекнаха  Cry и веднага хукнах при педи, слава богу нищо му нямаше  Praynig .

# 8
  • София
  • Мнения: 6 964
На 5 месеца, беше до мен на кревата и се претърколи и падна на земята, ужас  Sad

# 9
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 newsm78 Не помня,но определено са били по-големи.Като бебета не са падали.

# 10
  • Мнения: 1 092
Каката падна на около 5 месеца от спалнята на паркета Mr. Green,слава богу нищо и нямаше Laughing.Малкия още не е успял да се изръси Joy

# 11
  • Мнения: 27 524
И моето май на 6, за секунди се врътна и тупна от леглото. Мислех, че ще ми се пръсне сърцето от ужас, много се уплаших, плаках... обвинявах се, скарахме се с мъжа ми кой е виновен, ужас. Нямаше последици, но изживяването си е страшно. И съм се карала преди на мами, които споделят тук, че са им паднали бебетата, а и аз не съм била застрахована, разбира се  Embarassed

# 12
  • София
  • Мнения: 146
Падна за първи път, когато беше точно на 5 месеца. Бяхме при лекарката на консултация и се изтърколи за секунда от леглото на пода. Гледката на голичкото бебе на пода беше много стряскаща. И двете с лекарката много се изплашихме, но за щастие нищо му нямаше.  Второ му падане беше след два месеца от неговото легло на земята, точно започна да сяда сам. Беше си в леглото и се чу тряс и "Уааааа", отивам и го намирам на пода по корем, отново за щастие нищо му нямаше. След това ми е падал още 1-2 пъти от спалнята. Най-лошото е че го оставяш обръщаш се за секунда нещо да вземеш и то пада. Понеже беше доста енергичен, доста рано спрях да го преобличам на стойката за преобличане. Стори ми се че е по-безопасно на спалнята.

# 13
  • Мнения: 1 230
Май на 7 беше. Естествено - от спалнята  Embarassed. Не се притесних толкова, колкото от падане по-късно, когато не бях сигурна дали не си удари главата в един ръб Sad

# 14
  • Мнения: 950
На 5.5 месеца падна от дивана - бях го оставила за малко и той се завъртя и падна на пода - добре че отдолу беше мокет и омекоти удара. Разрева се, но бързо се успокои, обаче на мене краката ми омекнаха  Cry и веднага хукнах при педи, слава богу нищо му нямаше  Praynig .

И ние бяхме същия случай, само че дъщеря ми беше на 4,5 месеца (май бием рекорда за най-ранно падане  Laughing).

Общи условия

Активация на акаунт