Имахте ли странични ефекти след спиране на противозачатъчните???

  • 4 595
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 540
След спирането нямах никакви странични ефекти, но по време на приема им (само 2 месеца) ми се повдигаше, особено силно в началото на първия месец. Корема ми стоеше подут, не можех да си позволя да огладнея, защото ми прилошаваше. Непоносимост към миризми също имах, все едно бях бременна. Единствения хубав ефект беше, че кожата на лицето ми беше перфектна.

# 16
  • Мнения: 1 541
Пих хапчета 2 години и нещо, като ги спрях не съм имала никакви проблеми. "Страничният ефект" е вече почти на две годинки  Mr. Green Сега като ги спра след около 6-7 месеца пак на същия се надявам   Twisted Evil

# 17
  • Мнения: 4 451
Не, аз не съм имала странични ефекти след спирането им.

# 18
  • Мнения: 1 986
  След спирането им,вече 35 дена чакам да ми дойде цикъла Sick

# 19
  • Мнения: 143
Аз по същият начин бях, страхотно гадене и подут корем докато ги пиех (само три месеца), а като ги спрях цикълът ми тотално се обърка, просто липсваше такъв.... Не съм наддавала на килограми, пиех Жасмин.

# 20
  • Мнения: 1 318
Аз отслабнах  драстично, но след месец пак напълнях... Иначе никакви проблеми.

# 21
  • Мнения: X
Напълнях малко, излязоха ми тинейджърски пъпки и вече е така всеки месец ( не пия ОК от 6-7 месеца) по време на овулация имам доста силна болка и страхотно гадене! А преди да ми дойде невероятно главоболие и още по-силно гадене! Доктора каза, че на организма е са нужни минимум 6 месеца за да се нормализират хормоните, но при мен все още не се е получило. Плюс това наблюдавам овулация 2 пъти в месеца понякога! Почти не близвам алкохол откакто започнах да ги пия де....много ми се гади от него вече ( но това го пиуша към плюсовете) И това е.........

# 22
  • Мнения: 647
Спрях ги за около 5 месеца , нямам никакви проблеми. Единствено докато ги пиех чувствах някакво напрежение в гърдите което със спирането изчезна.

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Да.  Отслабнах!

Само че и в бюста отслабнах Sad

Интересно ми е ако някоя каже като страничен ефект след спиране на противозачатъчни, че е забременяла Laughing

# 24
  • Мнения: 1 152
Интересно ми е ако някоя каже като страничен ефект след спиране на противозачатъчни, че е забременяла Laughing
Няма нищо интересно, подтискайки процесите с хапчетата, след спиране се отприщват нещата.  Mr. Green

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Интересно ми е ако някоя каже като страничен ефект след спиране на противозачатъчни, че е забременяла Laughing
Няма нищо интересно, подтискайки процесите с хапчетата, след спиране се отприщват нещата.  Mr. Green

Да де, именно Wink Дори много по-лесно, защото организмът си наваксва и може да има няколко овулации в месец, или поне така знам.

# 26
  • DE
  • Мнения: 967
Май няма да ги спирам скоро, така като ви чета! Shocked

# 27
  • Мнения: 94
Ако забременяването се брои за страничен ефект,да  Grinning

# 28
  • Мнения: 7 418
понеже ги пиех няколко години без прекъсване като ги спрях свалих от около 5-6 кг и получих обилен косопад, а скоро след това забременях непланирано Mr. Green
     Същото беше и при мен! GrinningОсвен косопада.

# 29
  • Мнения: 274
Ще следя темата с интерес. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт