Имахте ли странични ефекти след спиране на противозачатъчните???

  • 4 590
  • 46
  •   1
Отговори
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
Мисля да ги спра,но все отлагам за другия месец,защото се стахувам,че ще ми се разтрои цялата хормонална система.Някой имал ли е проблеми след спирането на противозачатъчни?Пия Диане от 1 година и нямам никакви оплаквания,но с тези петна по лицето...трябва да се откажа. newsm78

# 1
  • Мнения: 1 288
не съм имала никакви проблеми нито по време на приема, нито след спирането им. но при хапчетата всичко е строго индивидуално и зависи от твоя организъм.

# 2
  • Мнения: 1 152
По-лесно забременяване.  hahaha

# 3
  • Мнения: 354
Да, забременях!Ама този страничен ефект се очаква, нали newsm62

# 4
  • Мнения: 211
Свалих три килограма и започна да ми пада косата, но аз правих почивка за 1 месец само.

# 5
  • Мнения: 8 999
Цикълът ми стана на 25 дни, за по 7-8 дни, при това с болки и много обилно кръвотечение. Чувствам се като тинейджър - в началото беше така.

# 6
  • София
  • Мнения: 4 588
Да, забременях!Ама този страничен ефект се очаква, нали newsm62

И аз така.  GrinningHeart Eyes

# 7
  • Мнения: 1 207
Ами до колкото знам трябва да правиш почивка на 6 месеца за да могат яйчниците да си произведат яйцеклетка.
Аз ги спрях на 6 месец(пих Жасмин),но нямам странични ефекти даже цикъла си ми остана по малко дни и по-малко като количество.

# 8
  • София
  • Мнения: 18 679
Цикълът ми се скъси, друго не помня. Преди да започна да пия, беше 26-27 дни. Докато пиех, беше 28 - като часовник. Спрях и се върна пак на 26-27 дни.

# 9
  • Мнения: 583
понеже ги пиех няколко години без прекъсване като ги спрях свалих от около 5-6 кг и получих обилен косопад, а скоро след това забременях непланирано Mr. Green

# 10
  • Мнения: 526
не съм имала никакви проблеми нито по време на приема, нито след спирането им. но при хапчетата всичко е строго индивидуално и зависи от твоя организъм.
Peace
Изключвайки забременяването ми,други ефекти и при мен нямаше Mr. Green

# 11
  • Мнения: 1 885
Цикъла ми се скъси с 1-2 дни и ми излязоха пъпкииии  #Cussing out
Сега обаче като поспивам повечко, се скриват!

# 12
  • Мнения: 1 546
По-лесно пъпчасвах  Twisted Evil цикъла ми се обърка и май това беше...

# 13
  • Мнения: 5 475
Цикълът ми се скъси, друго не помня. Преди да започна да пия, беше 26-27 дни. Докато пиех, беше 28 - като часовник. Спрях и се върна пак на 26-27 дни.

И при мен беше така,а и качих около 5 кг. Confused
 За няколко месеца влезнах в норма. Wink

# 14
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
 Аз ги спрях от този месец и ме вълнува същият въпрос.
За сега, нищо по- особено, но чакам първият цикъл все още....

Общи условия

Активация на акаунт