Какво мислите за това?

  • 3 096
  • 55
  •   1
Отговори
Извинявам се, че пиша анонимно, но не бих искала да бъда разпозната от познатите ми тук. Боли ме и не искам да го споделя с никого открито.

Наскоро попаднах на кореспонденция между мъжа ми и някаква пикла на 20г. Не е продължило повече от 10 дни. Той е прекъснал контакта, но не е изтрил писмата. Казах му, че прочетох всичко, работя на компютъра и не беше затворил пощата си. За което имам вина, че посмях да прочета емейлите. Той ми се кълне, че всичко е било глупост и никога нищо не е правил, нито и имал желанието реално да направи. Имаме малко проблеми напоследък и това било като отдушник, но дълбоко съжалявал и моли за прошка?? smile3511
Ето една част от написаното от него: "Ооо по малко от мен ли муцка, аз мислех, че искаш много :-ppp целия да ме изпапкаш :-p  , а друг емейл завършва така: "Целувки навсякъде секси."

Как ще реагирате?

# 1
  • Мнения: 263
Лично аз бих побесняла и бих го потормозила известно време, а после ще ми мине. Но това само, ако съм сигурна, че наистина не е имало нищо!
Иначе... щях да се чудя какво да го правя с тенденция да го изритам (ако ми е изневерил).

# 2
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Какво мисля ли?

Моля се моя да не ми надникне в кю-то, да види  какви глупости си пиша с няколко човека. И то не само за десет дена, имам си дълготрайни връзки, така да се къже. Сигурна съм, че ще изчерви от неудобство.

Само че, писането е едно, а реалното действие е съвсем друго. С тия хора дето си пиша такива неща  и през ум не ми минава да направя нещо повече.

Защо го поставяш твоя в такова неловко положение, след като не мислиш, че няма реална изневяра.

# 3
  • София
  • Мнения: 625
Определено би ми станало болно, гадно....Но ако наистна няма нищо и аз бих го потормозила малко/ама тънко/ Mr. Greenи ще ми мине.........

# 4
  • Мнения: 2 401
Какво мисля ли?

Моля се моя да не ми надникне в кю-то, да види  какви глупости си пиша с няколко човека. И то не само за десет дена, имам си дълготрайни връзки, така да се къже. Сигурна съм, че ще изчерви от неудобство.

Само че, писането е едно, а реалното действие е съвсем друго. С тия хора дето си пиша такива неща  и през ум не ми минава да направя нещо повече.

Защо го поставяш твоя в такова неловко положение, след като не мислиш, че няма реална изневяра.


Това бих написала и аз.  Заиграл се е човека, не го взимай навътре, за мъжете (повечето) това нищо не значи.

# 5
  • в Низината
  • Мнения: 705
Когато става въпрос за подобни неща, съм крайна! На тези приказки и оправдания "...аз всъщност нищо не съм си мислил да направя", не вярвам!!!

# 6
  • Мнения: 179
Накарай го, да те изпапка цялата с "Целувки навсякъде секси." Crazy
За пръв път ли се случва, да го хванеш такава ситуация? Ако е така, нека му се размие. Този път!

 

# 7
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 839
В такава ситуация съм си тръгнала веднага без да давам обяснения защо, просто няма да ме има когато се прибере от работа... и ще се покрия така, че да не може да ме намери мноооого време. Мразя подобни заигравки. А че са безобидни никой и никога не може да ме убеди.

# 8
  • Мнения: 2 401
Много сте люти бе момичета.  Ако всички бяха толкова безкомпромисни и в реалния живот, нямаше да има семейства.  Пеперони, само не се самонавивай като четеш съветите тук, единствено проблеми можеш да създадеш, там, където изобщо може би ги няма. 

# 9
  • Мнения: 6 992
 На някви си писаници хич няма и да обърна внимание, ако нямаме други проблеми.

# 10
  • Мнения: 2 723
Много сте люти бе момичета.  Ако всички бяха толкова безкомпромисни и в реалния живот, нямаше да има семейства.  Пеперони, само не се самонавивай като четеш съветите тук, единствено проблеми можеш да създадеш, там, където изобщо може би ги няма. 

Подкрепям  Peace

Напоследък непрекъснато налитам на съвети "НАПУСНИ ГО"........Ейййййй що бе? Щото си писал с неква девойка, затова жената да тръгне да се развежда... брейййй вие по цял ден шиете гоблени и контактувате само с жени... Като ви погледне мъж свеждате свенливо поглед, за да не ви напусне половинката ли... Айде стига смехории Joy

# 11
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Ух, би ме заболяло ужасно много, бих откачила просто, ако прочета такива неща, адресирани до друга. Не знам дали ще предприема крайни мерки, най-вероятно няма, понеже не съм по крайните мерки, но и ще ми е много трудно да повярвам на оправдания от сорта "това нищо не значи". А доверието ми ще се срути напълно и много трудно, ако не и невъзможно ще бъде да забравя всичко и да му повярвам отново на 100% както му вярвам сега.
И извинете момичета, не общувам само с жени, и с мъже се случва да си разменяме приказка, но определено не им казвам "целувки навсякъде секси" или "искам да ме изпапкаш". Това не влиза в речника ми "за приятели и познати".
Но аз пък никога не съм била флиртаджийка, не изпитвам нужда да говоря подобни неща на друг, освен на моя мъж, та може и затова да не ги разбирам тез "свободни отношения".

Последна редакция: ср, 08 авг 2007, 15:44 от Месечинка виторога

# 12
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 839
Само да допълня, че в случая НЕ ДАВАМ СЪВЕТ.

Въпроса беше какво мисля за това.
Отговорих какво АЗ мисля за това, какво бих направила аз в такава ситуация.
И това бих направила наистина, на този етап (живеем заедно без да сме женени).
Не се смятам за люта, правя и доста компромиси, но не и в това отношение.
Ако съм женена.. доколкото се познавам бих направила същото. Май..

Никъде не съм казвала на авторката на темата какво трябва да направи според мен. И не бих.

# 13
Опитвам се да мисля трезво. И да не го обвинявам прекалено остро, въпреки че много боли. Без компромиси дом не може да се гради със сигурност, но шокът от прочетеното беше голям.

# 14
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Аз също не бих обърнала внимание на писаниците му. Сигурна съм, че това е невинен флирт, нищо повече! Според мен, трябва да обърнеш внимание на истинските си проблеми  и да се опитате да ги решите двамата!
А и още нещо, защо не пробваш същото с някой непознат? Много е забавно!!!

# 15
  • Мнения: 1 172
Ако я приемаш като конкуренция, не я наричай "пикла".
Ако не я приемаш така и смяташ, че имаш много повече предимства, наричай я както си искаш, но не канализирай негативната си енергия към нея. Тя не е виновна, че мъжа ти е женен. Направи всичко възможно да си запазиш семейството, като говориш със съпруга си, а не като обиждаш момичето, с което комуникира. Това мисля.
Да, всеки човек може да залитне. Въпросът е дали искаме да му помогнем или да го наритаме.

Всеки има право на втори шанс, но само на втори шанс. Не трети, пети, стотен...

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Макар тези писания в мейла, може наистина да не се е стигнало до консумация.

# 17
  • Мнения: 11 747
Ако са само писъмцата,то сигурно са само те,щом са си писали такива глезотийки - то си е някакво забавление -" ха-ха-ха;хи-хи-хи Mr. Green " Не се впрягай!

# 18
  • Мнения: 941
ами дори исамо да се е заиграл,не се знае докъде ще стигне,чудно ми е вие склонните към компромиси,какво щяхте на чувствате на нейно място?Оттук е много лесно да се правите на непоклатими Stop

# 19
  • Мнения: 8 999
Човек може да напише или каже какво ли не, важно е какво мисли. Това, че се е занасял с "някаква пикла" /ако сме сигурни, че е пикла - може да е жена на средна възраст, която се е посдърпала с мъжа си и търси отдушник/, не означава, че има намерение да изневери или изневерява. Аз не бих обърнала чак такова внимание, особено като се отчете факта, че не се е потрудил много да прикрие писанията си.

# 20
  • Мнения: 6 992
ами дори исамо да се е заиграл,не се знае докъде ще стигне,чудно ми е вие склонните към компромиси,какво щяхте на чувствате на нейно място?Оттук е много лесно да се правите на непоклатими Stop
Ма за мен това, че няма да обърна на такова нещо внимание, въобще не е компромис. Това е нищо. Простотии някакви. Ще го избъзикам ква е тая, той ще ме избъзика нещо в отговор и до два часа съм забравила простотията и съм се вглъбила отново в по-важни неща като глобалното затопляне и т.н., от които се интересувам.  Mr. Green Не виждам защо да се затормозявам.  newsm78 Той ако се тормозеше за всички, които ми пишат... Crazy

# 21
  • Мнения: 2 723
ами дори исамо да се е заиграл,не се знае докъде ще стигне,чудно ми е вие склонните към компромиси,какво щяхте на чувствате на нейно място?Оттук е много лесно да се правите на непоклатими Stop

Никой не каза, че е приятно.
И понеже питаш - на мен ми се е случвало.
Казах му, че това ми е безкрайно неприятно, обижда ме и ако му пука как се чувствам, ако обича да престане или да го прави без да разбирам.
Е разбра ме човека, да н
е е изверг. Намери си други начини за разтоварване от стреса.
Егати проблема.

Като е казал, че нищо не значи, това не означава обезателно, че има интрига. Дори и мъжете понякога казват истината...

Нали не е нужно сега зорлян ще вкараме жената в някакви драми, айде нема нужда Naughty

Последна редакция: ср, 08 авг 2007, 16:55 от Никси

# 22
  • Мнения: 1 172
ами дори исамо да се е заиграл,не се знае докъде ще стигне,чудно ми е вие склонните към компромиси,какво щяхте на чувствате на нейно място?Оттук е много лесно да се правите на непоклатими Stop
Въобще не казвам, че ще ми е приятно да ми изневерява. Но това, което е описано, за мен не е нито изневяра, нито категорично доказателство за такава. Ясно е, че на жената не й харесва (на други не ни прави впечатление). Затова е редно да си поговорят - тя и съпруга й.

От позицията на прощавала и на изневерявала мога да кажа, че понякога една изневяра може да окаже много положително влияние върху отношенията в двойката.

Заради еднократен 3-4 часов секс няма да си разваля семейството. Но при повтарящо се такова поведение няма да се замисля и ще сложа край. Както и горе писах, всеки има право на 2ри шанс. Все пак не говорим за фатални грешки.

# 23
Като е казал, че нищо не значи, това не означава обезателно, че значи нещо. Или сега зорлян ще вкараме жената в някакви драми, айде нема нужда Naughty
Айде ЗОРЛЯН научи правописа и тогава се изсилвай със съветите.  Peace Много забавни глупости прочетох.
По темата: когато двама души се обичат, помежду им не бива да има тайни. Ако мъжът на авторката иска да изпапка секси 20 годишна госпожица - редно е да я уведоми лично. Не жената последна да разбира.

# 24
  • Мнения: 474
Щом е оставил писмата и не се е старал да прикрива майсторски, може би наистина е само припомняне на ергенските навици и да се пробва колко е във форма. Преди години и аз съм си разменяла бурни кореспонденции с непознати, сред тях имаше и женени и никога нито аз, нито те сме мислели, че нещата могат да се развият в някаква посока. Просто си създавах емоции.
Но чак пък да го гониш и да си разваляш семейството.... смешна работа. Вгорчи му живота за известно време, колкото да ти олекне и толкова.  Аз бих постъпила така.

# 25
  • Мнения: 2 723
По темата: когато двама души се обичат, помежду им не бива да има тайни. Ако мъжът на авторката иска да изпапка секси 20 годишна госпожица - редно е да я уведоми лично. Не жената последна да разбира.
Да бе, сигурно трябва да извика жена си на разговор и да я уведоми за намеренията си спрямо девойката Crazy

# 26
  • Мнения: 46 508
Ако наистина е срял, явно сам е осъзнал, че не е правилно и повече едва ли ще се повтори, но трябва да си сигурна, че не те лъже и не продължава  Confused

# 27
  • София
  • Мнения: 4 966
След като са спрели-какъв е проблема?

Ясно,не е приятно...но в крайна сметка всеки има нужда от малко забавление или флирт.
Важното в случая е ,че е прекратено.
Хич не се впрягай:) Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 4 966


От позицията на прощавала и на изневерявала мога да кажа, че понякога една изневяра може да окаже много положително влияние върху отношенията в двойката.

Ъхъ.Съгласна съм на 100%.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Ако погледнеш в някой чат 90% от написаното са подобни глупости и лиготии. Нищо чудно да е писал просто ей така, за да разпусне. Особено ако преди връзката ви е чатил редовно може да се каже дори, че става въпрос за навик.
Обаче. Когато двама души са заедно не бива да се поставят един друг в кофти ситуации и да вършат неща, които биха обидили, наранили, засегнали другия. Т.е. във вашия случай, ако на теб не ти харесва подобен род писане из нета, то мъжът ти трябва да спре да го прави.

# 30
  • Мнения: 6 167
ами какво да мисля, мисля, че си ужасно нахална и невъзпитана да четеш кореспонденцията на съпруга си.
случката не може никога да ми се случи, защото изобщо не ме вълнува дали/с кого/кога/за какво си пише имейли или смс-и.
не бих паднала толкова ниско.

а за него какво да мисля - говорили са му се мръсотийки с млада мацка - говорил си е, може и да се е срещал с нея, да е видял, че не е толкова добра, колкото се представя в писанията и да са се разделили.

# 31
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Lennie, ами ако мацката се беше оказала толкова добра, колкото се е представяла, тогава какво? Ами ако авторката е имала някаква причина да надникне в кореспонденцията на съпруга си - някакво предчувствие, подозрение или де да знам какво? По принцип и аз не одобрявам ровенето в чужда поща, телефони, чатове и т.н., но все пак се е случило. Ами ако беше открила доказателство за нещо повече от заигравка (вече чисто хипотетично разсъждавам), тогава едва ли най-важното би било, че не е имала право да наднича.

# 32
ами какво да мисля, мисля, че си ужасно нахална и невъзпитана да четеш кореспонденцията на съпруга си.
случката не може никога да ми се случи, защото изобщо не ме вълнува дали/с кого/кога/за какво си пише имейли или смс-и.
не бих паднала толкова ниско.

а за него какво да мисля - говорили са му се мръсотийки с млада мацка - говорил си е, може и да се е срещал с нея, да е видял, че не е толкова добра, колкото се представя в писанията и да са се разделили.

Ако исках мнение за постъпката си щях да попитам? За каква се мислиш ти, че да ме съдиш и обиждаш? За възпитание ли говореше? smile3532
 

# 33
  • Мнения: 6 167
истината сигурно боли , разбирам те. и емотикони не могат да го прикрият, вижда се от километри.
живей си живота и не падай толкова ниско повече, обещай  Laughing
една такава постъпка счупва доверието между съпрузите, докато се усетиш нещата ще са необратими и ако сега се оправдава, утре няма и да се оправдава, щото ще си истеричката, която го преследва. и той ще е неразбран и тн... по веригата.
ако съм на твое място, бих си сложила веднага главата на рамената да го разбера туй просто нещо и да гледам напред.
здрава бъди.

# 34
  • Мнения: 639
щом си на компа винаги ще има и нещо подобно Mr. Green и аз и мъжа ми сме си писали какви ли не глупости с разни,но това нищо не е значело просто сме се забавлявали и сме си правили бъзици с отсрещният и това е Joy НЕ СЕ ВПРЯГАЙ Wink и мъжът ти най вероятно се е разтоварил с някоя пикла Mr. Green

# 35
  • Мнения: 1 942
щом си на компа винаги ще има и нещо подобно Mr. Green и аз и мъжа ми сме си писали какви ли не глупости с разни,но това нищо не е значело просто сме се забавлявали и сме си правили бъзици с отсрещният и това е Joy НЕ СЕ ВПРЯГАЙ Wink и мъжът ти най вероятно се е разтоварил с някоя пикла Mr. Green

Така де  Peace Повдига си самочуствието. По-добре е отколкото да флиртува с колежките.

Хайде гледай да го забравиш, нищо не е станало  action032 

# 36
  • Мнения: 295
На мен също ни би ми било приятно, ако науча нещо подобно, но веднага бих си поговорила с него - нормало, без заобикалки и излишни церемонии бих си казала какво мисля по въпроса и толкова. Но и мен като Лени ме порази факта, че си чела кореспонденцията му. Или си имала и други поводи за ревност, които тук не споделяш. Както и да е, но наистина не е много красиво да се отварят чужди писма.

# 37
  • Мнения: 3 932
Представяте ли си колко главоболия, в повечето случаи, си спестяват тези, които не четат чуждата кореспонденция  ooooh!

# 38
  • Мнения: 142
Аз съм от нахалните и невъзпитани простакеси, които четат чужда поща.

И мога да ви кажа, че и в двата случая, когато съм чела е ИМАЛО ЗАЩО.

Жените имат силна интуиция, малко са параноичките, които ровят просто ей така. Обикновено има нещо в поведението на благоверния, което ни е накарало да заподозрем нещо.

Така че приказки колко било глупаво да се рови - айде нема нужда. Да си преравяш пощата на мъжа ежедневно е параноя, но да надникнеш, ако нещо си се усъмнила ми звучи напълно нормално. Трябва да си кон с капаци, за да него направиш.

По темата - не мисля, че е болка за умиране за тази девойка. Лигавни в най-общия случай.

Аз лично, понеже, както казах, съм не само простакеса ами и скандалджийка, бих издирила координатите на девойката и бих и спретнала една скандалче, ама така ако може и прегерешилият да разбере какво е станало за по-силен драматичен ефект. Rage Rage Rage Rage Rage Rage

ПС Последното е незадължетелен елемент. newsm48

# 39
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Снежи, тя девойката може и да не подозира в какъв триъгълник е попаднала и какви страсти е разпалила. Тъй че да и се вдига скандал на нея не е добра идея според мен. По-добре да се изяснят нещата между двамата.

# 40
  • Мнения: 142
Снежи, тя девойката може и да не подозира в какъв триъгълник е попаднала и какви страсти е разпалила. Тъй че да и се вдига скандал на нея не е добра идея според мен. По-добре да се изяснят нещата между двамата.

Да де, аз понеже обичам да има интрига Simple Smile Не е задължително естествено.

# 41
До какви висоти стигна темата!  Simple Smile

Ще внеса малко яснота. Въпросната девойка знае за мен. Преди 1 г се запознават на един купон и си разменят няколко смс-а след това, аз знам за тази случка, защото мъжа ми ми каза. Не са се виждали повече по неговите думи. Тя му писала преди няколко седмици, защото се сетила за него и той решил да отговори. Аз не ровя в телефона му, нито в кореспонденцията му, той се е случвало да го прави, но не е имало какво да намери... просто му харесва да чете... Аз никога не съм го правила, защото не ми е потребно.. и се убедих, че е имало защо да не ме интересува до онзи въпросен ден.

Исках да разбера различни мнения и реакции, как една жена би реагирала или не. Всеки си има различна нагласа и свобода на действие.

# 42
  • Мнения: 183
Според мен несъзнателно той е искал да прочетеш писмата. Едва ли е хукнал да изневерява ама си мисля че има проблем със самооценката си. Вероятно не си говорите достатъчно, но това е поправимо Peace

# 43
  • Мнения: 516
Не съм чела другите отговори. Ще ти кажа как постъпих аз, след като случайно прочетох един двусмислен СМС. Уточнявам, че много държа на личната територия и не проверявам телефона, пощата и т.н. на съпруга си. Наистина беше случайност. Направих се, че нищо не съм видяла. Споделих с две приятелки, за да ми олекне. След няколко месеца по друг повод случайно се издадох, че знам за СМС-а. Мъжът ми тръгна да се обяснява, а аз го прекъснах, като му казах, че това си е негов проблем и само той може да се справи с него. И не искам да знам подробности. Повече не сме говорили никога за това. Не се опитвай да знаеш всичко, защото истината може да разруши много неща, а след години да разбереш, колко маловажна е била тази "истина".

# 44
  • Мнения: 3 932
Аз съм от нахалните и невъзпитани простакеси, които четат чужда поща.
......
Така че приказки колко било глупаво да се рови - айде нема нужда. Да си преравяш пощата на мъжа ежедневно е параноя, но да надникнеш, ако нещо си се усъмнила ми звучи напълно нормално. Трябва да си кон с капаци, за да него направиш.

Разни хора, разни идеали...(не го пи6а в ло6ия сmисъл)

А ако на авторката и се струва, 4е по теmата се е писало достатъ4но, mоже просто да поmоли да се заклю4и.

# 45
  • Мнения: 11 747
Хм,това вече е друго.
Запознаване на купон,размяна на телефони,смс-си,после и имейли......Аз мислех,че е писал писъмце на непозната с цел бъзик,а те се познавали лично....Не е толкоз невинно тогаз!

# 46
  • Мнения: 1 942
И мога да ви кажа, че и в двата случая, когато съм чела е ИМАЛО ЗАЩО.

Жените имат силна интуиция, малко са параноичките, които ровят просто ей така. Обикновено има нещо в поведението на благоверния, което ни е накарало да заподозрем нещо.

Така че приказки колко било глупаво да се рови - айде нема нужда. Да си преравяш пощата на мъжа ежедневно е параноя, но да надникнеш, ако нещо си се усъмнила ми звучи напълно нормално. Трябва да си кон с капаци, за да него направиш.

Аз пък ще ти кажа, че ако е оставил "следи"в пощата си или ГСМ-а и то повече от един път или не е много умен или толкова много кръшка, че вече неможе да прикрива успешно нещата  Joy

# 47
  • Мнения: 494
  Добре,който е безгрешен,нека хвърля камъни,колкото си ще!Аз няма,щото не съм безгрешна.Правила съм подобни тъпотии ,като мъжът в историята тук и за себе си мога да кажа,че е било чиста забава и абсолютно фалшиво.С мъжът ми дори заедно сме се забавлявали да "забиваме"гаджета в нета и сме си умирали от смях.Ама моят мъж(хакер гаден Laughing.)на майтап разбил паролата ми в скайпа и си чел,чел...такива мои забавления,ама без него(пак казвам,че само съм се бъзикала,нищо друго,за себе си мога да го потвърдя) и стана една-а-а....пък после иди обяснявай,че" нямаш сестра".Едва отървах кожата(образно казано) ooooh!.
  Ама тия се познават лично...много бих се замислила.Не бих си траяла...,нямаше да го нападам много,но бих разузнала как точно стоят нещата(пусти нет,що семейства разби... newsm78)

# 48
  • Мнения: 511
Какво мисля ли?

Моля се моя да не ми надникне в кю-то, да види  какви глупости си пиша с няколко човека. И то не само за десет дена, имам си дълготрайни връзки, така да се къже. Сигурна съм, че ще изчерви от неудобство.

Само че, писането е едно, а реалното действие е съвсем друго. С тия хора дето си пиша такива неща  и през ум не ми минава да направя нещо повече.

Защо го поставяш твоя в такова неловко положение, след като не мислиш, че няма реална изневяра.


браво мацка аз също го правя Peace

# 49
  • Мнения: 946
Хм бих си затраяла за малко докато разбера със сигурност дали имат нещо повече от закачка по мейла и гсм-а.Но после ако имат нещо бих побесняла може би след време ще ми мине,но задължително ще си върна.Така си мисля аз незнам  Thinking

# 50
  • Елин Пелин
  • Мнения: 209
Малко е обидна наистина такава ситуация. Но ако всичко приключва до там, значи не е страшно. На всички ни се иска понякога нещо по-различно. Хем че, признавам си, ако моя направи нещо подобно, най-вероятно ще го навикам хубаво в началото и предполагам, че след няколко дена ще ми мине. Знае ли човек?! newsm78

# 51
  • Мнения: 1 339
Аз бих побесняла  #Cussing out #Cussing out #Cussing out  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Ще го тормозя до край  Naughty Naughty Naughty Никаква прошка  Crossing Arms

# 52
  • София
  • Мнения: 231
Мисля ,че изобщо не е невинно.Опитай се да разнищиш случая  докрай . И  отсега  нататък  го  дръж  изкъсо .Това може  да стане и без излишни скандали.Но с известно напомняне от време на време.И  това в нета  дори  и  да  се  преглътне.....от  какъв  зор  ,по  дяволите  той  след  запознаване  с  "няква" на  живо,си  разменят  чак  телефоните  ,4е  и  Скайповете,4е  и  имейла ??? Да  ме  извините,но  това  за  мен не е  "невинно"  и  "базик  да  става". Заиграването в нета  е  едно, но  с  реален   човек ,с  когото  се  познаваш  вече  е  съвсем  друго.

# 53
  • Мнения: 504
Ще го побъркам  #2gunfire . Няма да иска ни на компа да сяда, ни е-maila да проверява камо ли да си чати...

# 54
  • Мнения: 9 865
Аз бих му казала, че изключително тъпо, това което е написал.
Изобщо няма да му се разсърдя, не виждам за какво.
Аз лично с никого не си разменям подобни реплики, струва ми се детинско.

# 55
  • Мнения: 268
Да  ме  извините,но  това  за  мен не е  "невинно"  и  "базик  да  става". Заиграването в нета  е  едно, но  с  реален   човек ,с  когото  се  познаваш  вече  е  съвсем  друго.

Абсолютно подкрепям! Аз бих се почувствала изключително наранена и обидена от това че той, първо е дал номера си на непозната жена, разменял си е есемеси, второ разменили са имейли, пишат си, явно отношенията им се развиват  Confused а особено биха ме наранили такива думи, да вика на някоя друга "секси", "целувам те навсякъде" и т.н. (пак казвам че е възможно да го приема по-леко ако става дума за интернет запознанство, но не и за реално такова). Мисля че реакцията на авторката на темата е съвсем нормална, не е нормално това, което той е направил. Учудвам се, че повечето жени тук мислят точно обратното  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт