Съвет!

  • 911
  • 12
  •   1
Отговори
Здравейте мили моми4ета,
запо4вам да се претеснявам ве4е минаха 12 дни от деня в който трябва6е да ми дойде менструацията, а все о6те не ми идва, правих тест за бременност на 2 август бе6е отрицателен, не ми се вярва да имам кисти за6тото съвсем скоро приклю4их с основни изследвания при гинеколог вси4ко ми е наред,и незнам какво да си мисля, какво може да ми има, това не е нормално обикновено цикъла ми е 30-32 дни а сега доста дълго стана без МСЦ. Знам 4е на всеки няколко месеца е нормално да има по един цикъл без овулация и естествено с леко закъснение но не мисля 4е е сега момента за6тото при мен закъснение има  два пъти в годината обикновено през май и оkтомври и тази промяна през май ве4е премина, така 4е какво ми става сега незнам но и помен няма да ми дойде скоро.

# 1
направи си кръвен тест за бременност.
ако е отрицателен, иди на лекар, това е което мога да те посъветвам. успех

# 2
  • Мнения: 1 209
С 12 дневно закъснение най-добре отиди на лекар за да се разбере от какво може да е това закъснение!!!

Ние само ще гадаем, защото причините могат да бъдат най-различни...

Дано е това, което искаш  Praynig

# 3
  • Мнения: 2 423
Най добре иди на лекар Naughty 12 дни не са малко newsm78

# 4
  • Мнения: 728
При 12дневно закъснение може да се види бременност на видеозон,така че най-добре иди на гинеколог.При мен в предишни години е имало големи закъснения,дори прескачане от 1месец и док. ми казваха,че се дължи на промени във врамето.

# 5
Baksisa, мисля си 4е е то4но това от жегата, но не бях сигурна, не вярвам да съм бременна нямам никакви признаци, благодарй ви за подкрепата, 6те из4акам о6те някокoлко дни и 6те ида на доктор

# 6
  • Мнения: 130
cameron   пишеш че си правила тест на 2 август, тогава може да  не  е отчепо, но от тогава са винали 6 дни, според мен си направи  още  едно домашно тестче  Peace

# 7
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Не се самозаблуждавай,че е от жегата,ами иди на доктор.
Или ако искаш,направи си първо тест и после иди.
  bouquet

# 8
добре де моми4ета ами като нямам никакви симптоми за бременност, само леко са ми по твърди гърдите но нямам нито болки долу, нищо, мисля да из4акам 3-4 дни и тогава да отида на доктор, аз пусках една тема на 27 юли:1-2 дни преди предполагаемота дата на М 4е полу4их някаква слуз леко зълтеникава та затова си мисля 4е може да е било късна овулация и затова да из4акам о6те малко

# 9
  • Мнения: 130
Аз не знам какво искаш повече да ти кажем, ти  едва ли не  искаш да те навиваме че си бременна и дано да си  Peace  но просто  или си  направи тест  сега или не питай повече: ама то това - онова. Ти не правиш най-простото/тест/ за да си  отговориш на собствените въпроси,  а  чакаш от нас  по кабела да разберем какво ти е.

П.П. Съжалявам, че по този начин ти отговарям, но  ако си прочетеш постингите и  отговорите внимателно  се надявам да разбереш какво  искам да ти кажа

# 10
  • София
  • Мнения: 2 383
Нищо не ти пречи да си купиш 1 тестче за бременност и пак да си направиш. Вместо да се маеш. Не искам да те плаша, но преди 2 г. на мен 1 месец не ми дойде - юли. После ми идваше по странен начин. И... ендометриоза. Обаче аз отидох на док чак, когато получих режещи болки. Затова направи си пак тест и ако е отрицателен отивай на доктор и не се мотай.
Дано да не съм прозвучала грубо.  Rolling Eyes  Simple Smile
Успех!  Hug
П.П. Всъщност и да е положителен, пак трябва да идеш на док. Голяма съм шматка.  ooooh!

# 11
  • Мнения: 2 423
Направи още едно тесче не видях , че си павила на 2.08 тест Praynig Peace Praynig

# 12
Благодаря ви моми4ета много сте мили, прави сте 6те отида на доктор и 6те пи6а какво е станало но първо 6те си направя тест, 4ао за сега 6те пи6а когато имам новини. Hug

Общи условия

Активация на акаунт