Кога започнахте да давате на вашите деца плодови пюрета?

  • 4 337
  • 83
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 887
След 3 навършени месеца Peace
И аз така. Peace

# 46
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Дадох първо зеленчуковите към 4,5м. и след навършени 5 някъде започнах и плодовите Peace

# 47
  • Мнения: 4 447
Захраних със зеленчуково в 5-т месец. Постепенно стана едно заместено хранене на обед със зеленчуково. Изчаках 1 месец и тогава дадох плодово. И постепенно стана и второто заместено. Изчаках няколко седмици или месец, не помня и дадох безглутенови каши.

Туй то.

Успех. Peace

# 48
  • Мнения: 3 360
Към шестия месец мисля Rolling Eyes

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 1 029
аз ще почвам сега в началото на 5 месец.може ли да питам и аз нещо за пюретата-в каква последователност ги давахте?аз купих ябълка,круша, ябълка+круша,банан,ябълка+банан,морков,ябълка +морков   всички на ХИП.но се чудя как да гиподредя.

# 50
  • Мнения: 966
към 6м.,захраних по-късно...
банан дадох по-късно,първо захраних с ябълка,круша

# 51
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
След 4 месец дадох ябълки и круши,но не редовно.Чак след 6 месец давах повече и по-разнообразни.
Зеленчукови ,така и не прояде.Месните въобще.

# 52
  • Мнения: 98
Май беше към 4-ия месец.Отначало му давах само от ябълки и банан,постепенно разнообразихме

# 53
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
на навършени 5 месеца и дадох за първи път  Peace

# 54
  • Мнения: 1 467
И аз смятам към 6-ия, преди това зеленчукови и каши.

# 55
  • Мнения: 2 908
На 4 навършени месеца.За мен нормално е на 4-5 навършени месеца,6 за мен е крайност.Пък и можеш да почнеш с най-хипоалергенните възможни-ябълка,круша,слива...

# 56
  • София
  • Мнения: 3 688
Плодови-на 4 навършени.

# 57
  • Мнения: 948
В края на 4-тия месец. Hug

# 58
  • Мнения: 1 030
Не съм давала но мисля да започна и по-колко се почва за първи път. newsm78 като количество имам предвид.

# 59
  • София
  • Мнения: 6 011
Не съм давала но мисля да започна и по-колко се почва за първи път. newsm78 като количество имам предвид.
За първи път-по лъжичка,две и всекидневно се увеличава количеството плавно ако няма алергична реакция.За период от 5-7 дни се дава само един плод,след този период се въвежда следващ и така.

Общи условия

Активация на акаунт