Какво стана с мълчаливия протест?

  • 2 966
  • 73
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 633


И извън темата - за какво служи краставицата?
Стояне, днес казах ли ти че те обичам  Mr. Green

# 46
  • Мнения: 150
Само да питам "мълчаливия протест" в какво се състои- да не пишеш в спамърски теми или да не пишеш в никакви. Rolling Eyes
С риск да ме обвинят за топ спамер (поради липса на Жоро и Тони) - ама това за Кейси ли се отнася и от кога влиза в сила? Simple Smile

# 47
  • Мнения: 620
Само да питам "мълчаливия протест" в какво се състои- да не пишеш в спамърски теми или да не пишеш в никакви. Rolling Eyes
С риск да ме обвинят за топ спамер (поради липса на Жоро и Тони) - ама това за Кейси ли се отнася и от кога влиза в сила? Simple Smile

не конкретно.....по принцип за всички ,които споделят тази малоумна идея newsm78

Последна редакция: чт, 09 авг 2007, 18:22 от ladyleopard

# 48
  • Мнения: 150
Стояне, днес казах ли ти че те обичам  Mr. Green
Касиди, може и в аванс да кажеш, аз съм лаком Simple Smile

# 49
  • Мнения: 103
При толкова много чат канали, включително и този на bg-mamma не мога да разбера, защо е "разтоварващо" да се чати точно във форума.  Tired
В крайна сметка основната цел на форума не е точно разтоварване. И с това темпо най-много пак да почнат проблеми със сървъра.  Rolling Eyes

Какво и къде е това?

# 50
# 51
  • Мнения: 103
Аха, ясно, мерси!

По какво се различава спамо-чат от дискусия с много много постинги?

# 52
  • Мнения: 150
По какво се различава спамо-чат от дискусия с много много постинги?
По мнението на Кейси, естествено Simple Smile И на Tangerine...

Tangerine, я пак, като на малоумен начинаещ, да обясниш как се прецаква точно сървъра и от какво? Ще бъда благодарен и на няколко графики, но да не те претоварвам - обясни сухо, лаконично и без термини... Благодаря!

Извинете, Мамо и Тате, току що допринесох за претоварването на сървъра, но смятам, че е важно да уточним този детайл. Пък и срещу себе си имаме специалист. И сега да не вземете и да помислите, че това е спам. Неее, това е въпрос с приоритетна важност, а ние го дискутираме.

# 53
  • Мнения: 7 100
Личният ми рекорд по умишлено мълчание е 8 минути.  Mr. Green
Изгубих баса тогава (трябваше да издържа 10  ooooh!), но пък се намълчах за години напред.  Grinning
Обещавам един ден да мълча във форума, ако Тони и Жорката бъдат опростени. Саможертва.  Laughing

# 54
  • Мнения: 103
Аз пиша много, бързо, не винаги по темата, но не и без да мисля.. това обаче явно е спам, м?

# 55
  • Мнения: 2 196

Обещавам един ден да мълча във форума, ако Тони и Жорката бъдат опростени. Саможертва.  Laughing

Рони,присъединявам се към твоя протест.
Да си мълчим двете,за компания. Laughing

# 56
  • Мнения: 377
Безсмислени спорове не ми се водят. Имам си мнение по въпроса и за разлика от много други хора не държа някой да се съгласява с мен или да ме харесва.
Форумът си има модератори и администратори и съм далеч от мисълта, че ще налагам или ще следя за спазването на някакви правила. Но поне съм си направила труда да прочета тези на форума, преди да почна да пиша тук.

"6. Спамът, флудът и "чатът" не се толерират
Спам - оф-топици, рекламни съобщения и др.
Флуд (flood - наводнение, потоп) - заливане на форума и темите с безсмислени, едносрични и/или повтарящи се постинги.
"Чат" -  личен разговор между двама или повече потребители, размяна на реплики от рода "Как си днес", "Хайде да пием кафе" и др.
Всички теми с "израждащ" се характер ще бъдат заключвани и/или личните разговори ще бъдат изтривани.
Потребители, които се "включват в разговора" за по едно "да .. добре .. чао" ще бъдат предупреждавани.
Ако имате да кажете нещо по темата - изразете го с повече от една дума. Пускането на едносрични постинги с цел трупане на брой мнения не се толерира!

Идеята на форума е да се помага на потребителите, а не да се използва за празни приказки  и лични разговори - за празните приказки използвайте чат канала, а за личните разговори има функция Лични съобщения!

Изрично се забранява пускането на теми от рода на "Лека нощ" , "Добро утро", "Как сте днес" и т.н. Темите ще бъдат изтривани веднага.

Изключение за подобен тип разговори и чатоподобни изказвания ще се прави само в текущата седмична чат (спам) тема в подфорум Клюкарник."

# 57
  • Мнения: 5 370
Баууууу, коооолко трагедии и драми за няколко дена. То не мога да насмогна на новини. Mr. Green
По същество-не всички си стоим у дома, пием Мока и пълним форума с всевъзможни и невъзможни постинги. Никакво мълчаливо протестиране, просто си имам доста по-належащи ангажименти от това да следя кой кога му е дошло или кога е решил да.....изхвърли опит за мисловна дейност.
Толкоз....продължавайте, аз от време на време ще влизам в ролята на читател. Laughing

# 58
  • Мнения: 212
След като изядох един БАНан съм готов за всякакъв протест  Mr. Green

# 59
  • Мнения: 3 835
След като изядох един БАНан съм готов за всякакъв протест  Mr. Green

Стига да има някакъв смисъл, нали?

Общи условия

Активация на акаунт