Какво стана с мълчаливия протест?

  • 2 956
  • 73
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 185
След като изядох един БАНан съм готов за всякакъв протест  Mr. Green

Стига да има някакъв смисъл, нали?
И да е бил узрял/БАНана/ Mr. Green

# 61
  • Мнения: 212
И да е бил узрял/БАНана/ Mr. Green
малко ми киселееше ама какво да се прави. казаха "яж" и аз ядох  Grinning

# 62
  • Мнения: 984
Обявявам мълчалив протест.  Crossing Arms
Не може да се сипят обиди и заплахи от определени потребители и всичко да си е по старому. И никой да не реагира, и никой да каже една дума...не е правилно.
Сигурно някои ще им олекне. Mr. Green

# 63
  • Мнения: 3 835
Обявявам мълчалив протест.  Crossing Arms
Не може да се сипят обиди и заплахи от определени потребители и всичко да си е по старому. И никой да не реагира, и никой да каже една дума...не е правилно.
Сигурно някои ще им олекне. Mr. Green

Хамелеона ли имаш предвид? Току що видях в една тема, че се беше възмутила, че никой не реагира. Аз не реагирах, защото не възприех сериозно написаното от него. Съжалявам.

# 64
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Обявявам мълчалив протест.  Crossing Arms
Не може да се сипят обиди и заплахи от определени потребители и всичко да си е по старому. И никой да не реагира, и никой да каже една дума...не е правилно.
Сигурно някои ще им олекне. Mr. Green

Ама ти сериозно ли се връзваш  Joy Той заплашва с тупаници, ти го заплаши, че ще го фраснеш с детската количка ... Модовете ще ви фраснат с по един бан  Mr. Green

# 65
  • Мнения: 103
Обявявам мълчалив протест.  Crossing Arms
Не може да се сипят обиди и заплахи от определени потребители и всичко да си е по старому. И никой да не реагира, и никой да каже една дума...не е правилно.
Сигурно някои ще им олекне. Mr. Green

Хамелеона ли имаш предвид? Току що видях в една тема, че се беше възмутила, че никой не реагира. Аз не реагирах, защото не възприех сериозно написаното от него. Съжалявам.

Абе остави я, търси си конфликт просто, първо без дори да е говорила с мен идва и в "моя" тема пише, че съм свиркаджия.. после ми пише в "най-тъпата тема" колко и защо ми била темата и ми прави класификации и това се случва след като съм и казал на лични, че заради предишното и поведение не я харесвам.. пише в най-тъпа тема, обаче ми ходи по-другите теми и пише разни.. остави я да си приказва.. аааааа, и най-смешното беше това за тупаниците и тя чак го интерпретира това сега като заплаха.. божичко, какви хора има на тоя свят hahaha

# 66
  • Мнения: 6 155
При толкова много чат канали, включително и този на bg-mamma не мога да разбера, защо е "разтоварващо" да се чати точно във форума.  Tired

Тая песен и аз я пея от няколко месеца Wink Ама...   nnnuu

# 67
  • Мнения: 5 370
При толкова много чат канали, включително и този на bg-mamma не мога да разбера, защо е "разтоварващо" да се чати точно във форума.  Tired

Тая песен и аз я пея от няколко месеца Wink Ама...   nnnuu
По тая логика трябва да се махнат:всички отчетни-за бременни, за родени еди-коя си година, да се махнат подтемичките в Красива Мама, да се разкара "Споделете" от Клюкарника...и още има, ама не се сещам.
Ти лично готова ли си да поведеш...хм....протеста? Mr. Green Laughing

# 68
  • Мнения: 6 155
При толкова много чат канали, включително и този на bg-mamma не мога да разбера, защо е "разтоварващо" да се чати точно във форума.  Tired

Тая песен и аз я пея от няколко месеца Wink Ама...   nnnuu
По тая логика трябва да се махнат:всички отчетни-за бременни, за родени еди-коя си година, да се махнат подтемичките в Красива Мама, да се разкара "Споделете" от Клюкарника...и още има, ама не се сещам.
Ти лично готова ли си да поведеш...хм....протеста? Mr. Green Laughing
Ми да се махнат Party И без това е пълно с глупости "добро утро! Ето ви кафе (тук сника в мега размер)", "как спахте?" "хаха", "хохо" и дрън-дрън. "Споделете" не съм я чела.
И кво толкова - един протест.  Laughing Ще го поведа...колко му е Mr. Green

# 69
  • Мнения: 3 835
......това сега като заплаха.. божичко, какви хора има на тоя свят hahaha

Има да, и аз се учудих, че го е възприела така. Не за пръв път ми се случва да наблюдавам, как във форума стават недоразумения, заради неправилното тълкуване на нечии постинг, някоя дума, изречение.

# 70
  • Мнения: 6 155
Тео, що ми се караш на мен? Mr. Green
 Не съм пуснала аз темата.
И след като има хиляди чатоподобни теми, защо пък да няма и такава като тази?
Аз не харесвам темите-чат и не пиша и чета в тях. На теб не ти харесва тази тема - ами не пиши и не чети.
Не разбирам защо да си спестявам мнението, след като е "по темата" Rolling Eyes Това, че не съвпада с твоето (или нечие друго) не е повод аз да мълча!

# 71
  • Мнения: 3 835
Тео, що ми се караш на мен? Mr. Green
 

Понеже не ме познаваш, затова си мислиш, че ти се карам. Wink Нищо подобно, просто си казвам мнението, така мисля наистина. Ти си го казваш, аз си го казвам, нищо повече, нищо лично. Като се върна от морето може и по друг начин да мисля, ще видим. Joy Hug

# 72
  • София
  • Мнения: 8 348
Изпуснала съм някакъв протест
така става то, като не внимавам

Как, апропо, се протестира мълчейки във форум
много незабележим протест ще да е

и защо е важно всички да мислим еднакво и да се харесваме, обичаме и обожаваме
ако нямаше разномислие щеше да е мнооого скучен форума
пък аз лично, не съм забелязала да ме принуждават да чета теми, които не ме интересуват
независимо кой пише в тях


но, за да няма сърдити, предлагам да се излъчи най-голямата група единомишленици и всички останали да бъдат изключени навеки

# 73
  • Мнения: 150
предлагам да се излъчи най-голямата група единомишленици и всички останали да бъдат изключени навеки


Ооо, че ние вече, напъдените, си имаме дисидентска тема, която по официални данни натоварва сървъра и той е принуден да спира за няколко часа дневно. Разбира се, в нашата тема не спира, щото сме връзкари общо взето...

Общи условия

Активация на акаунт