Какво стана с мълчаливия протест?

  • 2 971
  • 73
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 837
И защо напоследък се протестира със спам?
Стискате се стискате, пък като изригнете и няма спирачка.

# 1
  • София
  • Мнения: 3 249
Не знам защо има хора, които смятат, че мълчанието може да е протест. newsm78 Как се протестира мълчейки? Нищо лично, просто вярвам, че ако нещо искаш да промениш, трябва да надигнеш глас буквално и преносно.

Целуни ръката, която не можеш да отрежеш... казано в малко по-различен стил.

# 2
  • Мнения: 417
Какъв протест?Май съм изпуснала нещо. newsm78

# 3
  • Мнения: 2 494
Не съм забелязала...май защото рядко влизам във форума, ама пък забелязвам доста тъпи теми които се пускат TiredПише ми се понякога, а то няма къде просто..

# 4
# 5
  • Мнения: 25 400
Кейси, добре ли си?  Thinking Tired
Защо така упорито се опитваш да всяваш конфликти? Кажи си какъв ти е проблемът, не се притеснявай, наши хора сме си.  Hug
В краен случай ДиС е на разположение на плахите анонимки...  Wink

# 6
  • София
  • Мнения: 3 099
Не съм забелязала...май защото рядко влизам във форума, ама пък забелязвам доста тъпи теми които се пускат TiredПише ми се понякога, а то няма къде просто..

Ми, пусни ти една смислена - и ние ще пишем!

# 7
  • Мнения: 7 837
Како Сийке, добре съм, спри да ме гониш из темите,не си ми интересна  Grinning

Пояснявам  Laughing
От сутринта чета недомлъвки за някаква тема 20+, която била заключена.
Заключването на една тема, води до появате на поне 2 клонинга. И навсякъде са все едни и същи, които имат нужда от разтоварване. И навсякъде е едно и също.
Тясно е за изява в спамърската тема ли вече, що ли?

И може ли тогава да се лимитират темите са спам седмично?
Благодаря за вниманието  Grinning

п.п.И наздраве!!!!????!!!!

# 8
  • Мнения: 2 032
Боже, боже.

Президентът е доносник на тайните служби; вътрешният министър пикае в шадравани; централното лице на кампанията "ако си пил- слез" кара пиян и убива; от сградите в центъра на София редовно падат парчетии върху хората, някакъв пиклив язовир издави старци в Калояново.

Та срещу какво, викаш, трябва да се протестира, Кейси?

# 9
  • Мнения: 2 212
Кейс, заключиха темата за агнешкото, за мен лично мога и без нея, но явно някои от списващите не знаейки къде другаде да си изкажат болката и вмъкват реплики в други теми... ще мине, споко, всяко чудо за 3 дни, което може да е изключение по случая Сопрано  ooooh!

# 10
  • Мнения: 25 400
Кейси, не те гоня, просто, където и да надникна, все ти размахваш пръст с разни намеци за "някои", които правели не знам си какво...  Crazy
Хайде, раждай вече! И тайничко се моля да не кърмиш прекалено много, че толкова хормони като извинение ще ми дойдат множко...  Stop
Жегите свършиха тук, там при вас как е?  Peace

# 11
  • Мнения: 4 111
Отначало помислих, че иде реч за баннатия господин.
Кейси, модерира ти се, виждам.

# 12
  • Мнения: 2 494
Ми, пусни ти една смислена - и ние ще пишем!
Ми пускала съм, писали са

# 13
  • Мнения: 1 299
Кейс, заключиха темата за агнешкото, за мен лично мога и без нея, но явно някои от списвасщите не знаейки къде другаде да си изкажат болката и вмъкват реплики в други теми... ще мине, споко, всяко чудо за 3 дни, което може да е изключение по случая Сопрано  ooooh!

оплаках се в две теми - за това кое ме дразни и кое ми липсва. Това не е "вмъкване на реплики", а пост в конкретна тема

От сутринта чета недомлъвки за някаква тема 20+, която била заключена.

Недомлъвки?

# 14
  • Мнения: 2 494
Кейси, модерира ти се, виждам.
Според мен би се справила чудесно Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт