21ва Темичка - Навършихме Форумско Пълнолетие (...по Американски тертип)

  • 10 342
  • 289
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 436
Какъв е етикетът, когато получите thank you картичка от колега  newsm78? Става дума за колега, който напуска и ми е написал много приятна картичка на общо основание (в смисъл без конкретна случка). Казах, че апришиейтвам и него и приятните думи, но оттам нататък...?

анет, в хладилник го държа (имам спомен, че така пише на бурканчето), ама избягвам да купувам точно защото е голяма философия да се маже после.

# 286
  • usa
  • Мнения: 2 113
..w хладилник ли държите фъст.масло?
на моето не пише как да се съхранява,аз го държа в хладилник,но после не мога да го мажа,адски твърдо е..


ние не употребяваме, но племеницата ми много го яде и си спомням, че у тях го гледам все на шкафа, не в хладилника.

# 287
  • Мнения: 677
миз, благодаря .. то трябваше да изчета първо цялата тема и тогава да питам. Видях, че други не споменават за проблеми с кръглият печат на апостила.
Аз питах за издаването на БГ паспорт, защото съм вадила първи паспорт на дете с експресна поръчка и изобщо не е ставало въпрос за чакане от минимум две седмици, както е според въпросната служителка, пък и тя се опитва да убеждава, че това "винаги е било така".
Става въпрос само за издаване на първи паспорт на дете, за втори няма прлоблем за ден или за три ще е...


# 288
  • usa
  • Мнения: 2 113
миз, благодаря .. то трябваше да изчета първо цялата тема и тогава да питам. Видях, че други не споменават за проблеми с кръглият печат на апостила.
Аз питах за издаването на БГ паспорт, защото съм вадила първи паспорт на дете с експресна поръчка и изобщо не е ставало въпрос за чакане от минимум две седмици, както е според въпросната служителка, пък и тя се опитва да убеждава, че това "винаги е било така".
Става въпрос само за издаване на първи паспорт на дете, за втори няма прлоблем за ден или за три ще е...

не знам как е сега, но определено не винаги е било така - на дъщеря ми паспорта преди 12 години беше първи.

# 289
  • usa
  • Мнения: 2 113
докарахме я до 22 тема

Общи условия

Активация на акаунт