Без цикъл толкова дълго! Има ли и други?

  • 3 417
  • 53
  •   1
Отговори
# 45
Здравейте!
при мен знаете ли какво се получи?
ДОИДЕ МИ ВЧЕРА Weary
Незнам  какво да мисля само 4 месеца кърмих. Не ми е спряла кърмата имам си и то доста, но ми тече като чешма Rolling Eyes

# 46
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 799
Спокойно. Няма и да ти спре кърмата. При всяка майка цикълът се възстановява индивидуално, но това не оказва влияние на по-нататъшното успешно кърмене. Но казват, че цикълът след раждане най-често е по-обилен, но пък трае ден-два по-малко в общия случай. Дето се вика - танто за кукуриго малко е работата  Grinning

# 47
  • Мнения: 3
аз мисля да ходя на гинеколог защото така или иначе мисля да си сложа една спирала и ще видим какво ще стане

# 48
  • Мнения: 826
Пфу, да не се похвали човек с едногодишното му отсъствие /на цикъла/, и тойа цъфна  ooooh!
Е-е-ех, от вчера се завърнах в редиците на циклоимащите Crazy

# 49
  • Мнения: 2 332
Пфу, да не се похвали човек с едногодишното му отсъствие /на цикъла/, и тойа цъфна  ooooh!
Е-е-ех, от вчера се завърнах в редиците на циклоимащите Crazy

Хахахаха, и при мен така - от вчера. Но при мен не е особено обилен, явно тепърва ще се регулира...

# 50
  • Мнения: 498
ЧАстито бе Роси! Simple Smile

При мен е суша...ама докога  newsm78

# 51
  • София
  • Мнения: 4 381
2г., след като тръгнах на работа и се разредиха кърменията се появава всеки месец. До скоро  Mr. Green

# 52
  • Мнения: 1 586
15 месеца след раждането се появи при мен, но още около година отне регулирането му докато стигне до ежемесечно отчитане Simple Smile.

# 53
  • Мнения: 1 432
И аз нямам цикъл още,виж колко сме големи.Кърмим се постоянно,ако това има зна4ение  Peace

Общи условия

Активация на акаунт