за почивните ви дни

  • 1 341
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 801
Ами това е въпросът ми.
Аз примерно почивам събота и неделя, т.е. 2 последователни дни. Мъжът ми по договор би трябвало да почива също 2 дни, но не един след друг, ами разхвърляни през седмицата.

Баща ми като бяхме малки работеше 5 дни, и почиваше също толкова.

# 1
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Почивам всяка събота и неделя!През официалните празници също.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 421
 Почивам събота и неделя, всички официални празници и две седмици отпуска през лятото. Като никога в нашата фирма не заработваме дни, когато има такива.

# 3
  • в Низината
  • Мнения: 705
Почивните ми дни са събота и неделя. На официалните празници също не работим. Отпуската ми е 20 работни дни.

# 4
  • София
  • Мнения: 18 679
Чиновниче съм аз Mr. Green

# 5
  • София
  • Мнения: 2 271
То от анкетата си личи, че за сега всички сме с нормална работна седмица.

# 6
  • Мнения: 47 963
Почивните ми дни са събота и неделя. На официалните празници също не работим. Отпуската ми е 20 работни дни.
i az

# 7
  • Мнения: 213
Официално почивам събота и неделя и на официални празници, но се е случвало да бачкам без почивка два месеца. по тоз повод имам право на 26-30 дни отпуск по усмотрение на работодателя. отпуска съм и между коледа и нова година.

# 8
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
аз все по 1 ден в седмица си почивам (яхам метлата у дома, ако това се брои за почивка).
Мъж ми е по-зле. Чат-пат почива.

# 9
  • София
  • Мнения: 7 097
Почивам събота и неделя, на всички официални празници и освен това имам дълъг отпуск... Mr. Green

# 10
  • на село
  • Мнения: 3 897
Ненормиран работен ден, 2 дни работя, 2 почивам, на празници - както се случи.

# 11
  • София
  • Мнения: 4 294
Аз - събота и неделя. Нормирано работно време, на всички официални празници, един месец лятото, зимата една седмица  Laughing
Мъжът ми - само неделя. Ненормирано работно време, само една седмица почивка лятото, официалните празници - понякога  #Cussing out

# 12
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
Всяка неделя съм на работа  ooooh!

# 13
  • Мнения: 525
Почивам събота и неделя + празниците

# 14
  • Мнения: 2 161
Понякога завиждам на хората,които работят.Защото аз,де факто,нямам почивен ден.

Общи условия

Активация на акаунт