Откъде купувате прах Сано в София?

  • 5 672
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 268
Имам битов проблем - затварят за целия август магазинчето, от което си купувам бебешки Сано (магазинчето е на ъгъла на Раковска и Патриарха) Confused. Лошото е, че не мога да се запася, защото в момента нямат нито един пакет. Моля кажете къде другаде продават Сано, защото аз където и да попитам, все няма Rolling Eyes

# 1
  • София
  • Мнения: 2 967
Знам, че се продават на пазар "Кр.село" в един магазин и в борсата на ул."20-ти април".

# 2
  • София
  • Мнения: 352
Има го и в магазина на прасето(Пиги*с хаус)  Peace

# 3
  • Мнения: X
има в почти всички детски магазини, даже и в някой хипермаркети или магазини за перилни препарати.

# 4
  • София
  • Мнения: 721
В Малечко има със сигурност.

# 5
  • Мнения: 274
и в ШТъркела

# 6
  • София
  • Мнения: 4 570
И в Младост има, на пазара в Младост 1 и на Пътеките, накрая, до магазина за риба.

# 7
  • Мнения: 1 098
Аз купувам от Пигис Хаус

# 8
  • София
  • Мнения: 2 298
Аз купувам от Пигис Хаус
Там, в Малечко, Щъркел, на пазара в Борово има един магазин за перилни препарати, в Топ бебе на Гоце Делчев.

# 9
  • София
  • Мнения: 43 903
има го и при нас в ив.вазов на предпоследната спирка на трамвай 1...и в магазин папагал в борово (papagal.net) както и в един магзин детски срещу кемпински...

# 10
  • Мнения: 864
На пазара на Римската стена в дъното до зоомагазина.

# 11
  • Мнения: 268
Много ви благодаря!  bouquet

# 12
  • София
  • Мнения: 8 272
Как така ще се запасяваш аз с 1 пакет 5 месеца пера newsm78
Подкрепям мнението, че в повечето комбинирани детски магазини или в магазините за битова химия го има

# 13
  • София
  • Мнения: 43 903
Как така ще се запасяваш аз с 1 пакет 5 месеца пера newsm78
Подкрепям мнението, че в повечето комбинирани детски магазини или в магазините за битова химия го има

ами най-вероятно й свършва пакета Wink

# 14
Има  едно фирмено  магазинче на Сано  на ул. "Любен Каравелов", като влизаш  от "Фритьов Нансен" отдясно се намира.

Общи условия

Активация на акаунт