RQ: Идеи за една ваза

  • 854
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 61
Здравейте, чудя се какво да сложа в тази ваза. Досега в нея имаше аранжировка от сухи цветя, клонки и т.н., забодени в/у една гъба, която се ползва за целта, но ми омръзна вече и реших да я сменя с нещо ново. А и преди тази гъба не можах да я набутам до дъното (понеже вазата се стеснява надолу) и се виждаше през дупките на вазата и някакси се губеше ефекта от тези дупки. Така че моля за вашите идеи какво да сложа, за да изглежда интересно и ефектно (НЕ изключвам сухите цветя, клонки и т.н.). Ето я вазата:



Така изглеждаше преди:

# 1
  • Мнения: 264
Вазата е страхотна, направо се влюбих, а предишната ти аранжировка много ми харесва, защо ще я сменяш newsm78
Ако искаш само смени вида на цветята Grinning

# 2
  • Мнения: 1 941
А, за да не се вижда гъбата, можеш да я резнеш...

# 3
  • Мнения: 61
Вазата е страхотна, направо се влюбих, а предишната ти аранжировка много ми харесва, защо ще я сменяш newsm78
Ако искаш само смени вида на цветята Grinning

Мерси, и аз много си я харесвам; подарък ми е, иначе бих ти казала откъде е (понеже виждам че си от Вн)
Ами исках да я сменя, че ми омръзна вече, а и не исках толкова да се скрива горната ефектна част, но..може би ще сменя цветята, както предлагаш, ще измисля нещо  Sunglasses

# 4
  • Мнения: 61
А, за да не се вижда гъбата, можеш да я резнеш...

Да, хрумна ми това, но тя е мноооого ронлива и не знам какво ще стане, но ще опитам. (То даже не е точно гъба, ами един такъв шуплест, ронлив материал). по този начин поне ще се виждат само дръжките на цветята през дупките, а не това нещо.
Мерси, момичета, май наистина ще се спра пак на нещо със сухи цветя, освен ако няма и други идеи.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 079
Вземи вазата и иди в някой добре снабден цветарски магазин.
Там ще ти предложат и ще ти поставят такава гъба, точно по формата на дъното на вазата, при това нова, не наронена и използвана.  Купи си я, а аранжировката виждам, че може да си направиш и сама, при това достатъчно добре. Peace

# 6
  • Монреал
  • Мнения: 631
Отрежи и залепи с тиксо от вътрешната страна на "бродерията" на вазата бял лист принтерна хартия. Така няма да ти се виждат дръжките на новата аранжировка.
Това ми дойде на прима виста в нетрезвата /вече/ главица. newsm78 Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт