когато ви се плаче

  • 3 632
  • 55
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Случвало ми се, да. По принцип лесно се разплаквам и съм податлива на депресивни състояния.
Има два варианта, зависи какво искам в момента.
Или се скривам и се наревавам, или искам някой да ме гушне без да задава въпроси и пак се наревавам.

# 31
  • Мнения: 550
Скривам се и плача! newsm45 smile3514 smile3514

# 32
  • Мнения: 19
Просто се скривам и плача. Затварям се в стаята си . В момента ми е много гадно, обзела ме е една тъга...smile3518....може би трябва да дам воля на плача си за да ми мине Sadsmile3518

# 33
  • Мнения: 750
Ами...като ми се пла4е пла4а!
Не глледам да се скрия ако има някой...не ме е срам да ме видят 4е пла4а!
Друг е въпроса,4е трудно се разплаквам!Сърцето ми ще се пръсне...но немога да запла4а!Слу4вало ми се е да хлипам като бебе...но сълзите ми не поти4ат!Долната ми устна запо4ва да трепери(то4но като бебе Mr. Green)и немога да запла4а със сълзи!
Но....загубата на близък.....баба по4ина преди месец!Плаках много,с дни не можех да спра!И ето на....преди два дни ходихме на гроба и......от десет 4овека само аз милвах гроба и и плаках неутешимо!Вси4ки стояха и ме гледаха....Ами да гледат....не можех да се сдържа,разтърсвах се от ридания,а сълзите ми се сти4аха като реки!
плаках 4асове след като си тръгнахме от там!
Какво трябваше да стая болката в себе си....да из4акам да се приберем....вси4ки да заспат,4е да си припомна колко болка съм изпитала в този момент та да се напла4а сама,4е да не притесня някой....Това не го разбирам!
Не крия сълзите си!Пла4а там....и тогава когато сърцето ме боли и нищо не е в състояние да ме накара да сдържа сълзите си!
Нека вси4ки знаят,4е както умея да се смея искрено всеки ден...така мога и да пла4а!Нищо 4овешко не ми е 4уждо!

# 34
  • Мнения: 17 546
Скривам се някъде, наплаквам се и ми минава. Peace
Това се случва изключително рядко.
Peace Рядко, но това стана така с годините и с натрупания опит, който ми помага да плача за все по-малко неща. Минавам за особено чувствителна според околните и филм, книга, дори новините могат да ме разплачат, но не бива! И успях! Вече не съм такава ревла като на младини. Grinning

# 35
  • Мнения: 6 029
когато ми се плаче се скатавам и си рева. така ми минава най-бързо.

# 36
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Преди доста си поплаквах със и без причина,просто се разтоварвах един вид.Сега по рядко ми се случва,защото не ми остава много време да се отдавам на емоции,но винаги когато нещо ми тежи това е моя начин да се освободя от напрежението!

# 37
  • Мнения: 4 451
О, имах и имам такива моменти. Просто плача...И ми олеква.

# 38
  • Мнения: 679
Плача и то много, определено има причина за това, следващия път плача за друго нещо и така ми олеква на душичката.

# 39
  • Мнения: 526
Плача и си пускам индийска музика, но май не ми помага много плача а се опитвам да разбера от къде ми е дошло това състояние.

# 40
  • София
  • Мнения: 1 750
Познато ми е това усещане, на тъга, вселенска тъга... Това, което правя е да не се съпротивлявам, а да се потопя в състоянието. Слагам си слушалките, усилвам любими тъжни песни, слушам и плача... докато не се уморя. Понякога и пиша, мои си размисли... анализирам си мислите, връщам се назад във времето, после мечтая... Пътувам в душата си и с музиката.

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 1 200
а нямате представа защо,когато сте скапани,а никои не разбира че имате нужда от помощ,когато сте натъжени....просто когато имате нужда от подкрепа Hugа няма кои,защото дори самите вия нямате представа защо сте разочаровани...мълчите и плачете....и ви боли....
как си помагате,имате ли такива моменти или никога не сте го изживявали...
Всеки е имал и ще има такива моменти и единственото в случая,което аз правя и от което ми олеква е да си поплача.Много ми помага,сякаш чрез сълзите малко се пречистваш от напрежението и някак си ти е по-добре след това.

# 42
  • Мнения: 4 473
Описа моментното ми състояние. Всъщност, то продължава от няколко месеца насам. Плача, да. Ама не помага... защо ли отворих тази тема...

# 43
  • София
  • Мнения: 442
когато ми е много тъжно плача или стоя под душа. Или е двете заедно. ПМС-то ме влудява, но слава Богу скоро не съм му давала да ме разреве. Откакто имам дете /3г/ съм станала доста милозлива. Все намирам за какво да се вълнувам. Но слава богу рядко плача напосладък.  Wink

# 44
  • Мнения: 634
Аз плача, когато ми е гадно и тъпо и няма кой да ми помоге и знам това, но все пак ми е криво- плача, скъсвам се от рев- защото ми става по-леко.
Ми ревла съм си и това е. Rolling Eyes
Насълзявам се за всяко нещо Blush

Общи условия

Активация на акаунт