Оги за белите забрави! Най-послушно ЮЛЧЕ ти бъди!!!

  • 16 708
  • 299
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 698
И на мен вече ми се ходи на мореееееееееееееееееееееееееееееееее #Cussing out, ама трябва да изчакам още две седмици Rolling Eyes.

Асе, Сияна не те ли търси, не плаче ли за теб? Дари вечерно време не признава никой, само с мен заспива. Като лепенки сме. Опитахме в Гоцето да излезем една вечер, но към 23,30 се прибрах, че тя ме чакала да заспива с мен. Майка ми два пъти се беше пробвала да я приспи, но тя не иска и заявява, че чака мама. А пък на мен ми е толкова притеснено като я оставя някъде, че не ме свърта в къщи, и само чакам да идем да си я вземем. Rolling Eyes

# 16
  • София
  • Мнения: 9 972
Лелееее, тоя Оги е голям разбойник! Да ви е жив и здрав, Гале, и повече без подобни произшествия!

# 17
  • Мнения: 3 926
Ами Мимка, тя сама си искаше да отиде на Шипка. И като ме няма не ме търси. Иначе като ме види не признава никой друг и също ме чака, ама като я оставя и ще - не ще заспива. За пръв път я оставихме за една вечер и отидохме на Сапарева Баня. Поплакала на заспиване и през нощта, ама като ни няма - край, няма друг начин - справят се. А имай предвид, че тя още си суче, та си ме търси за нини Wink Като дойде това ще й е първата работа Laughing Майка ми разказва, че обяснявала как всички играчки плачели. Като я питат защо, отговаря - за нини Laughing
Но нали ти казвам като ни няма - пита, но не плаче. обаче като ни види - няма отлепяне Grinning

# 18
  • София
  • Мнения: 6 260
 newsm59 Izida, ЧРД! Много здраве, любов и късмет! newsm67

P. S. Днес рожден ден има и кръстницата на Ади!

# 19
  • Мнения: 1 698
ИЗИДА, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И ОТ НАС. НАЙ ВЕЧЕ ЗДРАВЕ И СЕМЕЙНО ЩАСТИЕ ТИ ЖЕЛАЕМ. БЪДИ ЛЮБИМА МАЙКА И ЖЕНА. ВЕСЕЛ ПРАЗНИК.

# 20
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
Изида, честит рожден ден!
БЪди жива и здрава, борбена лъвица и мнооого обичана от всички!   bouquet


Лана, благодаря за пожеланията  Hug, искрено се надявам буйният период на Оги да отмине, защото иначе не е добре за никого.

Не зная как са вашите дечурлига, Огнян не говори много, обаче като достоен представител на най-опаката зодия,  в устичката му дежурна реплика  " Неее, нам!" демек - НЕ, няма!

# 21
  • София
  • Мнения: 529
Като видна УФСЪ неразбрах, че има нова тема 2 дни.... #CrazyТа и тук да поздрая рожденичката!!!

IZIDA, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!

baloni bdbaloni baloni
Най-най-хубавите неща ти пожелаваме за празника!

Гале, чета и сълзи ми текат от очите.... Малкия дявол е бил!
Нацелувай палавика и стискам палци да не прави такива опасни бели никога повече!!

Краси, порадвах ви се на снимчиците!!! Голяма банда сте били!!!

Асе, а таткото ни е много горд - сега чакаме с нетърпение да излезе броя. Радвам се, че свършихме работа Hug


# 22
  • Мнения: 277
Изида, честит рожден ден! Бъди здрава и щастлива и с много хубави моменти в живота!   [/color]  bouquet
Гале, много се радвам за вас 4е сте избегнали това което е можело да се случи.Добре е и че си имате някой като майка ти под ръка че иначе щеше да ви е трудно...
Габи пък много ме стресира като хукне в някоя посока изведнъж и не спира, докато не я хвана, а ако се позабавя направо ще ми се изгуби от погледа, особено приве4ер и като има хора  Confused Чудя се , ами ако някой друг е с нея и за малко си обърне погледа  #Crazy аз на мен си не вярвам ве4е, незнам как да се оправя, само тичам след нея, но трябва бързо, че има и улици и коли и хора...Днес пак още отначало тръгна да ми бяга така, хукна по едно надолнище и добре 4е падна, та до края на разходката не ми направи тоя номер.Е, поожули се, ама поне не повтори.Знам 4е не е хубаво да си измисляш лоши герои, но аз й казвам за торбалан с голямата торба дето прибира деца, които бягат от родителите си

Последна редакция: сб, 11 авг 2007, 15:14 от siska

# 23
  • Мнения: 1 698
Ара, сподели та и ние да чакаме да излезе броя Wink. Хвана ме любопитството Grinning Та кога, какво?!? Wink Wink Mr. Green

# 24
  • Мнения: 3 926
Ааа, таткото на Ида и Мими е споделил (и придружил със снимки) историята на присъстването на раждането. Помолиха ме от списание "Моето дете" да им намеря татко и аз писах на нашата Теди  bouquet Тя пък го убеди Mr. Green както само жените могат и сега чакаме с нетърпение да излезе броят около 22 август Grinning
Та, чакайте и вие Hug

# 25
  • Мнения: 22
Честит рожден ден, Изида! Бъди много здрава, щастлива, късметлийка и много, много обичана!  bouquet

Ара, и мен ще ми е интересно да прочета как таткото е съпреживял раждането на малката кукла. И още по-интересно как е описал всичко. Ще чакам и аз да излезе броя.

# 26
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 398
Благодаря ви момичета за пожеланията!  bouquet Heart Eyes

Нещо хич ми го няма празничното настроение, не знам що..сигурно заради годините, които чукнах  Grinning Утре ще празнувам, защото Иво днес е нощна смяна и ще си бъдем само с малкия лъв.

Списанието и аз ще си го купя..22-ри август казвате  Grinning

# 27
  • Варна.
  • Мнения: 1 101
Честит рожден ден Издида!  Hug
Браво за Оги, разминал се е с малката беля, Гале, сигурно си била много уплашена, дано не се повтаря никога и на никого такъв страх!
Завиждам ви благородно за ваканциите, ние сме на морето, но никак не е същото, ходим от време на време на плаж, но после си се прибирам пак до тавите тиганите, иска ми се да отидем някъде и ние...ама няма отпуска, бащата работи.  Sad
Борянке! Как е положението? Студено ли е при вас?
поздрави на всички!

# 28
  • Мнения: 669
Изида честит рожден ден (на патерица). Бъди здрава и мнооооого щастлива. Весело изкарване на празника днес (разбрах, че днес ще празнувате).

Вчера 3 пъти писах и 3-те пъти гасна тока и ми се рестартира компа и накрая се отказах.

Ние от вчера сме с мисия "без памперс". След като се събуди следобяд до вечерта 3 пъти го хващах и се изпишква в гърнето, но накрая вечерта преди да си легне за много малко го изпуснах и се изпика в гащите. Днес пак така. Дано бързо да свикне и до края на месеца да имаме успех, преди да е започнал яслата.

# 29
  • Мнения: 3 356
Преди малко се върнахме от морето.Малко по-късно-разказ  и снимки. Flutter

Общи условия

Активация на акаунт