Питане към НЕДЕЛЧЕВ или някой друг за автомобилните столчета

  • 1 222
  • 18
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • София
  • Мнения: 8 275
Интересуват ме столчетата група 2-3 от каква височина се препоръчват.
Проблема ми е следния след 4-5 месеца ще ми трябва нов стол за кола т.к. предполагам кошницата за беба ще ни е малка.
т.е.нея ще препместим в стол 0+1, а за баткото трябва нов.
Т.к. Баткото е злоядко не го виждам скоро да стигне 15 кг, забелязах че на Сити кошницата освен кг има и см, та се чудех за голените столчета дали има пак "от-до в см"

# 1
  • Мнения: 2 891
Не, но те съветвам да избереш такава, която има и допълнителни колани, защото когато заспят, по-малките деца се изсулват изпод колана на колата. Aз избрах това

# 2
  • Мнения: 3 457
Аз ти препоръчвам новият модел Rodi XR,Може да се разширява и на страни и на горе/надолу,когато детето стане по голямо може да се махне облегалката и остава само седалката.И най-хубавото нещо е ,че има една позиция на облегалката ,та да му е по-удобно на детето да спи PeaceМатериите са изключителни ,много по ми паснаха от чико Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 8 275
jj okocha, гледах го това и на Кам гледах това със собствените колани но нещо не ми харесаха като материи
koteto 123, Rodi XP или XR  newsm78

# 4
  • Мнения: 3 457
XR това е новият модел от тази година и има накланяща облегалка и ставана седалка само-питах аз ,ако може директно на него да минем Mr. Green ама нес тсава та взехме Приори СПС Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 8 275
XR това е новият модел от тази година и има накланяща облегалка и ставана седалка само-питах аз ,ако може директно на него да минем Mr. Green ама нес тсава та взехме Приори СПС Peace

Може ли да споделиш защо не станaпри вас ?
а цената знаеш ли на това XR

# 6
  • Мнения: 3 457
Ами да Hug Цена 255 лева.Не стана защото столчето по принцип е 15-36 кг.,а ние сме 11 и сме 86см.Сложих малкия в него и тръгнах да му закопчавам коланите и те просто му минаваха през лицето.Другото ,заради което се принудих да не прескоча група е ,че много пътуваме и на малкия ще му се налага да стои по 8-15 часа в стола,понякога и да спи през ноща и ми трябваше възможно най-легналата позиция-е не е най-перфектно но както и тук ми обясниха все пак столчето е за защита и не може да е легнало Mr. Green Най-интересното ,което забелязах тази вечер Crazy седнала щерката на повдигаща седалка и нещо не и е като хората ,колана леко високо-та установихме с баща и че се нуждае точно от такъв стол-тя е 25 кг и е на 6г.,но за нас не е дорасла само за бустър Peace,та като гледам на къде отиват нещата ако и се наложи да пътува и тя с нас ще купим и такъв стол,които ще го полза 2-3 г. и после ще остане за брат и Peace

Заключение:
-За деца до 18кг купувайте столчета първа група
-За деца до 36 кг купувайте столчета 2-3 група ,а не седалка само/бустър/ не са удобни ,нищо че децата са по на 4-7 г. Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 8 275
Благодаря за отговора.
..но никак не ме зарадва Simple Smile положението при вас е почти като нашето вярно че аз иам още няколко месеца да се ослушвам ама 3-4 кг Злоядкото няма да качи пък и той си е дребничък мах 90 см

# 8
  • Мнения: 3 457
Моят го дават до 3,5г.,каката го тества Mr. Green и освен че и стърчеше главата други забележки нямаг,много мекичък и удобен и бил и не и беше тесен PeaceДобре де ти от София ли си?

# 9
  • София
  • Мнения: 8 275
ДА.
Аз в момента съм на тема проучвания, проблема ми е че беба върви доста едричка и ще трябва да я местим с тия темпове скоро в следващ стол в същото време баткото тогава ще е на почти или на 3 години. Иска ми се да купя "скъп" стол, т.е. да е тестван, да е с хубава материя. Не ми се дават 100 лв. за няколко месеца просто за да има стол, предпочитам да дам 300 но да е качествен.
Стола го купува мзаради децата не заради пътните полицаи.

# 10
  • Мнения: 3 457
Да разбрахте,а защо не отидеш до офиса на Неделчев и да пробваш на място Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 8 275
Не ми е на път, а и тряба да знам повече от тях като отида да купувам Simple Smile основен принцип в семейството  Joy

# 12
  • Мнения: 3 457
Ми питай де,каквото знам ще си кажа без бой  Mr. Green

# 13
  • София
  • Мнения: 679
Здравей ние бяхме със същия проблем и го реших по следния начин преди 2 месеца когато бебка стана 7кг., 69 см. отиде в стола на кака си
http://www.maxi-cosi.nn-bg.com/priorixp/priorixp.html
а на каката която е 11кг и 86см купихме
http://www.maxi-cosi.nn-bg.com/rodixp/rodixp.html

И бебето и кака й се чувстват много добре в колата, пътуваха отиване и връщане до морето по 7 часа без мрънкане.
Използвам столчетата всеки ден и досега не сме имали никакви проблеми.

# 14
  • София
  • Мнения: 8 275
villi, благодаря и на теб че се включи. Ние май ще сме живот и здраве в малко по-приближено към мерките сътояние.
Имам едно допълнително питане относно стола на каката.
Стола може ли да поляга малко(1 степен) и каката измъква ли се от колана?

# 15
  • София
  • Мнения: 679
Стола на каката е изправен, няма опция за полягване, за измъкване тя и от по-малкия вариант се измъкваше от коланите само да искаше.  Laughing

Но откакто я сложихме в по-големия явно се чувства по-удобно и не прави много опити да се измъква.

 

# 16
  • Мнения: 3 457
На Вили няма опция за полягане защото е модел ХП,-той е от миналата година и е на една и съща цена с ХР/ер/,който е от тази година но има опция за полягане н е много но все е нещо Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 8 275
Отново благодавя и на двете ви за включването

А значи като предполагах, затова е било намалението на столчетата от специалната им серия - за да се отърват от тях.

# 18
  • Мнения: 3 457
 Mr. Green Ами нали чкаха новите модели все пак  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт