Кога и колко често се храня?...

  • 3 167
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 685
аз съм същата като REGE.Тези дни обаче се храня сутрин(около10),обяд и вечер...заради диетата ми.
Радвам се, че не съм сама. То не че е за радост, знам, че не сме на прав път, но...Ох, и аз си бях обещала от 1 август да се храня по-разумно, ама пак оплесках нещата  ooooh! и в двете крайности. А бе, такава съм си или всичко или нищо  Sick.
Подкрепям  те и в двете мнения и се нареждам в редичката-моите са/но не постоянни,по скор желателни/ранен обяд ранна вечеря-според настроението и степента на депресия-разумно или "натъпкващо"-със задължителен десерт и обещания от типа-"от утре'.
Иначе винаги ми е допадала идеята за естествените цикли на тялото  bouquet  bouquet  bouquet

# 31
  • Мнения: 213
сутрин не се храня пия една голяма слонска доза кафе със много цигари
по принцип обядвам късно към 3 или 4 часа една кофичка кисело мляко със 5 диетични бисквидки
вечеря 10 или 11часа някаква салата със нещо на скара
това ще ми е хапването за днес като се замисля newsm78

# 32
  • Мнения: 2 959
Стремя се да се храня винаги по едно и също време, 4 пъти на ден. Закуска, обяд, следобедна закуска и вечеря най- късно в 19ч.

# 33
  • Мнения: 1 279
Аз закусвам първо към 6:30-7:00 часа.Може да е домат със сирене, варено яйце със зеленчук, кисело мляко с нещо в него,кашкавал, сушеница и зеленчук, плюс задължителното чисто кафе.Закусвам рано, т.като ставам рано, заради работата и детската градина на малкия.А и някъде четох, че до половин час след ставане трябва да хапнеш нещо, за да се задейства метаболизма ти.На работа обикновено не ям, ама трябва да го коригирам.Трябва да си вземам ядки, някакъв зеленчук или кисело мляко /яд ме е само, че няма по-малки кофички, т.като нямам хладилник в офиса/.Обядът ми също не е в точен час - излизам в обедна, когато някой от колегите дойде да ме смени /естество на работата, просто/, затова и се е случвало да излизам от 11, та чак в 14:30 часа /е, тогава вече бях умряла от глад/.Като се върна от работа, ако се приберем с малкия в къщи - хапвам нещо и към 17:30, иначе вечеряме към 20:30-21:00 часа.
Те това ми е режима!Хич не е добре с това прескачане на междинните ядения и варирането на часа за обяд, ама...

# 34
  • Мнения: 6 958
Май пропускаш хранене newsm78

Пове4ето пъти да пропускам...  Embarassed Но като не ми се яде не искам на сила  Peace

# 35
  • Мнения: 1 339
Когато съм на режим:
Закусвам
Втора закуска
Обяд
Късен обяд
Вечеря 
и евентуално късна вечеря.

Когато не съм на режим ям постоянно  Mr. Green

# 36
  • Мнения: 3 312
Всеки ден по разли4но време   Naughty

# 37
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
Със ставането - плод - слива, нектарина, киви - различно
После кафе със сметана и кис. мляко, сметана и  лен - от 1 година се научих да закусвам
11 часа - пак ям - най-често пипер със сирене
обяд -13-13.30
към 16.30-17 - нещо си дъвча ( фъстъци- сурови , или 1 яйце или малко кашкавал )
вечеря - късна  Embarassed 21 часа - салата и бира

# 38
  • Мнения: 330
Всеки ден по различно време, всеки път различно нещо...  ooooh!
Иска ми се да свикна да се храня 4 пъти на ден по едно и също време, ама ежедневието ми е такова, че не ми го позволява (Така де, ясно ми е, че който иска - намира начин и си намирам оправдания само, ама ... т'ва е положението!  Rolling Eyes ).
За мое най-огромно съжаление сутрин (че и на обяд често) не съм гладна, огладнявам вечер. Гледам да ям все пак на обяд нещо, че иначе тоя вечерен глад става вълчи... Ама така или иначе като краен резултат се получава, че вечерята ми е най-обилна. Ей това е при мен положението  Sad  ooooh!  Rolling Eyes

# 39
  • Мнения: 504
Ям три пъти на ден като съм режимна, като не съм режимна ям постоянно през 45 мин. все нещо сладко или тестяно ми е в устата. Та като ям режимно сутрин закусвам около 8.30 след кафето разбира се закуската е едно кис.мляко, обяд домати и нещо месно - 12.00. Вечерята е към 18.00 тогава се връщам от работа и съм гладна като вълк - задължително голяма купа със салата + още нещо ако има де..

# 40
  • Мнения: 3 674
Ям три пъти на ден. Като закуската ми е фреш от портокли и кисело мляко с мед. Понякога плодчета. Обяда ми обикновенно  е сандвичи,понеже съм на работа, а там няма топла храна. Вечерята е винаги топла и с много салатка за гарнитурка... Heart Eyes Понякога си хапвам и след обяд....

# 41
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Всеки ден по разли4но време   Naughty
Предимно ям 2 пъти в деня основно ядене,не закусвам

# 42
Ям по 4-5-6 пъти на ден всички знаете че така засилваме метаболизмаси и уравновесеваме организма си .
Сутрин кафе и кофичка мляко защотото нямам време в 7 и 30 очвам работа и докато седя на компа си пия млякото ,към 10 вече съм гладна отивам и хапвам салатка в 2-3 плод ,5 може би пак саладка 7-8 нещо сладко .Салатите са само от моркови ябълки много магнаноз и краставици + някакво сирене .Иска ми се да закусвам сутрин ,но тялотото ми не може да режи какво а хапне точно тогава някаква полезна закска .Овесените ядки ме затормозяват ....

Общи условия

Активация на акаунт