малко по-интимен въпрос!!!!!!????

  • 27 409
  • 140
  •   1
Отговори
Гледам вече, няколко теми има за оргазма, та реших и аз да пусна една- приемате ли клиторния оргазъм за истински оргазъм? Или единствено вагиналния се приема за такъв?
При мен има само клиторен и много рядко вагинален, който обаче да се прояви се нуждае отново от клиторна стимулация!Приятелят ми твърди, че за него няма проблем, по какъв начин ще свърша, но все пак ми се ще да питам дали съществува самостоятелно вагиналния оргазъм???

Знам, че въпроса е прекалено личен и прекалено интимен, затова ако искате, отговаряйте и анонимно!

# 1
  • Мнения: X
Да, съществува вагиналният оргазъм отделно.
Да, клиторният оргазъм  е истински оргазъм.

# 2
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Нищо не разбирам от оргазми, аз само свършвам.

# 3
какво ти пука как ще свършиш ,
нали изпитваш удоволствие ?
ами има си ги и двата кой кога дошъл добре дошъл  Twisted Evil

# 4
  • София
  • Мнения: 18 679
Приятелят ми твърди, че за него няма проблем, по какъв начин ще свърша,
Ъъъ, а ти защо си помисли, че за него трябва да е проблем как ти свършваш newsm78

# 5
  • Мнения: 25 586
А някои специалисти твърдят, че оргазмът си е само един (клиторен), друг е въпросът кои други ерогенни зони участват при постигането му.  Laughing Клиторът при жената е същото, каквото е пенисът при мъжа. Мъж без пенис може ли да изпита оргазъм?  newsm78
А защо в Африка, когато обрязват жените, за да не изпитват удоволствие от секса и да не изневеряват на мъжете си, обрязват само клитора и срамните устни, влагалището не го закачат. Ако можеше само с него да се постига оргазъм, все щяха да измислят нещо, за да попречат на жените и в този случай. Да, ама не.  Mr. Green
И накрая, наистина, какво значение има кой как си нарича оргазмите? Важното е да ги има, а не да се лъжат горките мъже...  Wink

# 6
  • Мнения: 1 233
Нищо не разбирам от оргазми, аз само свършвам.
Peace Mr. Green

# 7
  • София
  • Мнения: 18 679
Мъж без пенис може ли да изпита оргазъм?  newsm78
Въпросът е некоректно поставен. Логичният въпрос в случая би бил може ли мъж без стимулация на пениса да свърши и отговорът е - да, може Wink Не всеки мъж и със сигурност не всеки път Laughing Но може. Както и жена може да свърши без стимулация на клитора. Не всяка жена и не всеки път, но принципно може.

# 8
  • Мнения: 25 586
Въпросът е некоректно поставен. Логичният въпрос в случая би бил може ли мъж без стимулация на пениса да свърши и отговорът е - да, може Wink Не всеки мъж и със сигурност не всеки път Laughing Но може. Както и жена може да свърши без стимулация на клитора. Не всяка жена и не всеки път, но принципно може.

Напротив! Съвсем конкретно питам - мъж без пенис може ли да получи оргазъм? Ако го е загубил при някаква травма например или нещо подобно... За стимулирането на други зони, пък концентриране на усещанията в клитор/пенис е друг въпрос, там се доказва кой е най-важният сексуален орган при човека - мозъкът и връзките които осъществява между отделните части на тялото. Ама много анатомично стана, затова спирам.
Това исках да намекна, че ако една жена няма клитор, каквото и да й стимулират, много се съмнявам да се получи нещо. Освен ако не послъгва по навик.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Пък и не се сещам за някаква поза, в която при фрикции на влагалището да не се стимулира повече или по-малко и клитора или поне областта около него. А там вече е въпрос на конкретна анатомия и прочие особености на българския сексуален живот.  Laughing

# 9
  • Мнения: 2 336
Аз съм от клиторните...  Wink

# 10
  • Мнения: 80
Da,ima  i dvata vida orgazum.Nikvo zna4enie,oba4e nqma to4no kak 6te svur6i6 ..Radvai se 4e svur6va6,nezavisimo kak   newsm44 . Orgazmite  sa  vaaaaaajni  za  naroda    moresmile .

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Важното е човек да е добре и да не усеща липса и непълноценност, нали така.

# 12
  • Мнения: 185
Аз съм от клиторните...  Wink
И аз в групата Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 4 966
До колкото знам клиторните са по силни и разтърсващи.

Изобщо няма за какво да се притесняваш.Има жени,които хич не могат да изпитат оргазъм.
Ти си късметлийка:)Радвай се. Hug

# 14
  • Мнения: 17 546
А някои специалисти твърдят, че оргазмът си е само един (клиторен), друг е въпросът кои други ерогенни зони участват при постигането му.  Laughing Клиторът при жената е същото, каквото е пенисът при мъжа. Мъж без пенис може ли да изпита оргазъм?  newsm78
А защо в Африка, когато обрязват жените, за да не изпитват удоволствие от секса и да не изневеряват на мъжете си, обрязват само клитора и срамните устни, влагалището не го закачат. Ако можеше само с него да се постига оргазъм, все щяха да измислят нещо, за да попречат на жените и в този случай. Да, ама не.  Mr. Green
И накрая, наистина, какво значение има кой как си нарича оргазмите? Важното е да ги има, а не да се лъжат горките мъже...  Wink
Много логично и вероятно е съвсем вярно! Наричай оргазмите както си искаш и дори може да намираш явна разлика, но по-важното е , че ги получаваш! Защото моя позната ми призна, че въпреки, че е омъжена от 24 години, с доста първичен мъж, (чиито прародители вероятно са шимпанзета Бонобо, ако знаеш за какво говоря, ще резбереш какво имам предвид) и НИТО ЕДИН оргазъм през живота си, при това твърди, че и се прави секс, т.е. не е фригидна! Ето това вече е проблем!

# 15
  • София
  • Мнения: 4 966
Е аз това не мога да го разбера.
Да не изпитваш оргазъм и да ти се прави секс. Crazy

АМи аз ако не свърша ми се скапва цялото настроение. Whistling

# 16
  • Мнения: 185
Е аз това не мога да го разбера.
Да не изпитваш оргазъм и да ти се прави секс. Crazy

АМи аз ако не свърша ми се скапва цялото настроение. Whistling
Исайкова,не го приемай като заяждане,но ми стана интересно-ти от първия път,когато си била с мъж ли изпита оргазъм?И ако не,как после ти се е правило секс?
Аз изпитах оргазъм чак  на 24г.,но дотогава не ми е липсвало желание,дори напротив Mr. Green

# 17
  • София
  • Мнения: 4 966
АКо говорим за клиторен,изпитах го и преди да бъда с мъж Mr. Green Blush

# 18
  • Мнения: 17 546
Е аз това не мога да го разбера.
Да не изпитваш оргазъм и да ти се прави секс. Crazy

АМи аз ако не свърша ми се скапва цялото настроение. Whistling
Ами 24 години жената се напъва да си докаже, че е истинска жена, че не е дефектна, че ТРЯБВА да го изпита и не става и не става! Мислиш ли, че и е лесно!? Иска да прави секс, като всеки нормален човек за да стигне до заветното състояние, за което говорим другите и приятелки и се измъчва, че проблема е в нея. Друг е въпроса, че е трябвало да потърсят компетентен съвет от сексолог, но ако познаваше мъжа и няма да ме питаш защо не са го направили! А и оргазма не бива да е крайна цел в един акт, а следствие от синхронен ритъм и чувства между двама души.
И darla е съвсем права! Едва ли някоя от нас е изпитала оргазъм от първия път с мъж! Не съм монахиня и съпруга ми не ми е първия, но той беше първия с който стигнах до край. На ВТОРИЯ, не на първия път! Бях само на 19...А за щастие сега е така всеки път!

Последна редакция: пт, 10 авг 2007, 23:56 от Ramada

# 19
  • Мнения: 185
АКо говорим за клиторен,изпитах го и преди да бъда с мъж Mr. Green Blush
PeaceРадвам ти се от сърце,аз късно се сетих да включа ръцете Joy

# 20
  • София
  • Мнения: 4 966
АКо говорим за клиторен,изпитах го и преди да бъда с мъж Mr. Green Blush
PeaceРадвам ти се от сърце,аз късно се сетих да включа ръцете Joy
Ех,имам приятелки,които все още не са се сетили да ги включат и не знаят какво е оргазъм.
Като случая който описва Рамада.Но доста по-лек.

Рамада,със сигурност не й е лесно.Просто наистина ми е интересно как го прави с желание...

СЛед като опира до мъжа й,пробвала ли е с друг мъж как ще се чувства?
Мъжете са от голямо значение...

Аз преди не изпитвах удоволствие от секса...може би съчетание между партньорите. newsm78

# 21
  • Мнения: 17 546
Ех,имам приятелки,които все още не са се сетили да ги включат и не знаят какво е оргазъм.
Като случая който описва Рамада.Но доста по-лек.

Рамада,със сигурност не й е лесно.Просто наистина ми е интересно как го прави с желание...

СЛед като опира до мъжа й,пробвала ли е с друг мъж как ще се чувства?
Мъжете са от голямо значение...

Аз преди не изпитвах удоволствие от секса...може би съчетание между партньорите. newsm78
Ами направи нещо като опит, ако въобще тове безумие което прави и в момента може да се категоризира като опит в тази посока... Има някаква налудничава, платонична връзка, но като че ли не и достига смелост и самочувствие! А и обекта с който е решила да направи експеримента не ми изглежда особено надежден и подходящ за целта, но това е моята преценка, без претенциите, че е най-вярната. Много сме близки и знаеш как е между жени, казват си всичко като на изповедник Wink Вярвам и, защото я познавам, но не я разбирам! Предполагам, че скоро няма да и се получи. За жалост... Много е шантаво!

Последна редакция: сб, 11 авг 2007, 00:36 от Ramada

# 22
  • София
  • Мнения: 4 966
АМи дано се получи.
Желая й го от сърце! Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 985
от тая тема ми се  Sick,тъкмо обядвам...

# 24
  • Мнения: 185
от тая тема ми се  Sick,тъкмо обядвам...
Що ти се Sick newsm78

# 25
  • Мнения: 985
ами незнам,взела съм си чинията с яденето тука и хвърлям по един поглед във форума,влязох в бисерите и гледам линк към някаква тема.Като почнах да чета,ми се отщя да ям.Точно по обяд да четеш или слушаш за клитори,вагини и оргазми...ами гадно ми стана.

# 26
  • Мнения: 185
Е Чочка,хората и по обяд правят секс Crazy

# 27
  • Мнения: 1 299
А защо в Африка, когато обрязват жените, за да не изпитват удоволствие от секса и да не изневеряват на мъжете си, обрязват само клитора и срамните устни, влагалището не го закачат. Ако можеше само с него да се постига оргазъм, все щяха да измислят нещо, за да попречат на жените и в този случай. Да, ама не.  Mr. Green

 Scream Scream Scream

# 28
До колкото знам клиторните са по силни и разтърсващи.

Изобщо няма за какво да се притесняваш.Има жени,които хич не могат да изпитат оргазъм.
Ти си късметлийка:)Радвай се. Hug


И клиторният и вагиналният са си все оргазми!Но не съм съгласна,че клиторният е по-силен и разтърстващ!Тъкмо напротив!!!Когато "дойде"клиторният изпитвам ужасна нужда от вагинален,направо подлудяваща!А той е....нямам думи!Дълбок,силен...ужасно задоволяващ!!!Но и клиторният си е страхотен!!! Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 4 966
Е Чочка,хората и по обяд правят секс Crazy
И аз същото щях да кажа,но видях,че вече си го написала. Laughing Crazy

# 30
  • София
  • Мнения: 4 966
До колкото знам клиторните са по силни и разтърсващи.

Изобщо няма за какво да се притесняваш.Има жени,които хич не могат да изпитат оргазъм.
Ти си късметлийка:)Радвай се. Hug


И клиторният и вагиналният са си все оргазми!Но не съм съгласна,че клиторният е по-силен и разтърстващ!Тъкмо напротив!!!Когато "дойде"клиторният изпитвам ужасна нужда от вагинален,направо подлудяваща!А той е....нямам думи!Дълбок,силен...ужасно задоволяващ!!!Но и клиторният си е страхотен!!! Peace
Така съм чела.
Но дали ще е по разтърсващ,ако не участва клитора ти в играта?Simple Smile

# 31
  • София
  • Мнения: 2 493
Чочка, направо ме изненада... Не знаех, че оргазмът може да бъде гаден... Аз го имам за доста хубаво нещо, по което и време на деня да е Blush

# 32
  • София
  • Мнения: 4 884
На Чочка и се гади от вашите теми, а аз започнах да се оглеждам за мъж....Дааааа....

# 33
  • Мнения: 3 782
Темата е интересна,но защо ще му се гади на човек незнам. Наистина и аз доста след като правих секс с момче за първи път изпитах оргазъм.
Сега като чета се чудя обаче кой всъщност оргазъм изпитвам. Embarassed ..... абе който и да е чувствам се супер.
Важното е, човек да зпита удоволствие от това.

# 34
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
ами незнам,взела съм си чинията с яденето тука и хвърлям по един поглед във форума,влязох в бисерите и гледам линк към някаква тема.Като почнах да чета,ми се отщя да ям.Точно по обяд да четеш или слушаш за клитори,вагини и оргазми...ами гадно ми стана.
Хм Чочка от какво ти се повръща че то секса и храната са тясно свързани- не са ли те мазали с мен, сметана, шоколад, не са ли те хранили с ягодки, черешки........
на мен пък от клитори, вагинки и оргазми  ми става .... хубавко и никак не ми се повръща  Joy Joy Joy
Аз маи също съм от клиторните- ама то вие как правите разлика между двата вида? newsm78 newsm78 newsm78
Я ме открехнете с повече инфо плииз Hug
Вили

# 35
  • Мнения: 636
Aз пък се зачудих на кое викате клиторен и на кое- вагинален. Клиторен е , когато се получава при стимулиране на клитора, така ли newsm78 А вагинален е този, при който идва при самия акт? Направо съм объркана аз какъв изпитвам  Laughing Получавам си оргазма при стимулиране на клитора, само при акт просто ми е невъзможно. От друга страна оргазмът при мен е ритмични свивания на влагалището. Е тогава какъв е ?
Всъщност има ли смисъл да се разделя оргазмът на видове. Той си е просто Оргазъм Heart Eyes

# 36
  • Мнения: 2 673
леле добре, че не живея в Африка Flutter

# 37
  • Мнения: 1 422
Да и да. Но аз си признавам, че мъжът ми ме научи да съм истински доволна в ласките  Hug Hug Преди да срещна него аз не "можех" да изпитам от самия акт упълно довлетворение....

# 38
  • Мнения: X
Момичета до скоро и аз мислех, че има 2 вида оргазъм.....до оня ден! По телевизора даваха предаване с някакъв лекар ( сексолог трябва да е бил), който каза, че има само един вид оргазъм и това е клиторния. Всичко друго си е клиторен оргазъм в различни пози , при което понякога усещането те кара да си мислиш, че си изпитал нещо друго ама не.

# 39
  • Мнения: 1 568
Момичета до скоро и аз мислех, че има 2 вида оргазъм.....до оня ден! По телевизора даваха предаване с някакъв лекар ( сексолог трябва да е бил), който каза, че има само един вид оргазъм и това е клиторния. Всичко друго си е клиторен оргазъм в различни пози , при което понякога усещането те кара да си мислиш, че си изпитал нещо друго ама не.



Аааа тоя доктор....нещо ...не знам,за мен са два абсолютно различни!!!!Той за G-точка чувал ли е?! newsm78
Когато аз изпитвам вагиналният(ама че тема  hahaha) клиторът може въобще да не участва,просто....абе не е за обясняване,но усещането е по-друг начин!

# 40
  • Мнения: 185
А моята G-точка нещо не действа Thinking

# 41
  • Мнения: 25 586
Когато аз изпитвам вагиналният(ама че тема  hahaha) клиторът може въобще да не участва,просто....абе не е за обясняване,но усещането е по-друг начин!

Обясни ми, моля те, как става това?  newsm78
Отвътре ли захожда, та няма никаква връзка с клитора? Не е нужно да има пряк масаж на клитора, достатъчно е да се стимулира и косвено. Да не говорим, че има и физиологична връзка между отделните органи. Като те галят по гърдите, набъбва ли клиторчето, а? Че и се подмокряш, нали?  Mr. Green

# 42
  • Мнения: 1 568
А моята G-точка нещо не действа Thinking

и моята мила Joy действа,но изключително рядко,трябва възбудата да е огромна.....не мога да го обяснявам,изпитах го след раждането чак,бях на около 30.......става рядко,но е.............страхотно!
А на въпроса на Как`Сийка ,ами ...има едни моменти ,когато толкова е голяма възбудата,че ....искаш само проникване(ама че тема,засрамих се ooooh!)

# 43
  • Мнения: 985
Като те галят по гърдите, набъбва ли клиторчето, а?
Joy шъ съ пръсни

# 44
  • Мнения: 185
Като те галят по гърдите, набъбва ли клиторчето, а?
Joy шъ съ пръсни
Кат балон/червен/ hahaha

# 45
  • Мнения: 17 546
Като те галят по гърдите, набъбва ли клиторчето, а?
Joy шъ съ пръсни
Оп! Май вече не ти е гадничко,а? Сигурно щото не обядваш в момента... Laughing

# 46
  • Мнения: 985
Като те галят по гърдите, набъбва ли клиторчето, а?
Joy шъ съ пръсни
Оп! Май вече не ти е гадничко,а? Сигурно щото не обядваш в момента... Laughing
ахъм,ся си пийвам Mr. Green

# 47
  • Мнения: 25 586
Пийвай, пийвай!  Peace
То и при някои жени разликата между собствения и чуждия мъж била няколко коктейла...  Whistling

# 48
  • Мнения: 17 546
Оп! Май вече не ти е гадничко,а? Сигурно щото не обядваш в момента... Laughing
ахъм,ся си пийвам Mr. Green
Mr. Green Peace

# 49
Момичета до скоро и аз мислех, че има 2 вида оргазъм.....до оня ден! По телевизора даваха предаване с някакъв лекар ( сексолог трябва да е бил), който каза, че има само един вид оргазъм и това е клиторния. Всичко друго си е клиторен оргазъм в различни пози , при което понякога усещането те кара да си мислиш, че си изпитал нещо друго ама не.

И за мен оргазмите са си два вида, има голяма разлика в усещанията между клиторен и вагинален оргазъм! Има и анален оргазъм ще кажат някой, но това вече не е така, аз "практикувам" и анален секс, при който отново свършвам, но тогава изпитвам смесица от вагинален и клиторен,и в никакъв случай зараждащо се усещане от ануса! Whistling
Лично при мен, когато изпитам клиторен оргазъм ми се ще, веднага да свърша и вагинално-т.е да се осъществи т.нар проникване!И някой беше казъл за клиторния, че е по-силен от вагиналния и с това съм напълно съгласна! Но най хубавото усещане е когато се съчетаят и двата едновременно!А най-хубавата поза за това е страничната, като ти сама си определяш темпото и мъжа има въмзожност да те стимулира допълнително с ръка! Embarassed
Пробвайте я действа! Peace

# 50
  • Мнения: 187
 Joy Joy Joyхареса ми темата.Абе какво значение има,важното е, че го има това чудо на природата - оргазма.А за предложението още довечера ще го пробвам Mr. Green Heart Eyes Peace

# 51
Joy Joy Joyхареса ми темата.Абе какво значение има,важното е, че го има това чудо на природата - оргазма.А за предложението още довечера ще го пробвам Mr. Green Heart Eyes Peace

За някой мъже има, имах едно гадже дето ми изневеряваше и то защото не съм изпитвала вагинален оргазъм, а всеки път трябвало да ме стимулира, всичките жени с които бил до момента били изпитвали, само аз не, тогава му бях казала, че сигурно симулират, ама той не си призна- пустата му  мъжка гордост!това май е в темата за Мунчовците, ама то и аз си бях Муньовица- толкова страдах тогава, че не изпитвам вагинален! hahahaАма нещата се промениха много оттогава, със сегашния ми приятел съм го питала и той ми е казвал, че никога не е знаел дали жената с която е бил е свършвала- което говори ,че жените ги е срам да говорят за тези неща!Аз бях първата, с която разбра, какво значи една жена да свърши- пък било то и клиторно и това много се радва и го прави винаги с голямо желание!
Така, че явно има значение за някой мъже , за съжаление!

# 52
  • София
  • Мнения: 5 726
Най -ми е харесвало едновременно и 2-та,рядко се случва, но съвпаднат ли си  newsm44. Но само вагинален не ми се е случвало,колкото и да ме дразни отвътре ми трябва поне малка помощ отвън за да стигна Laughing

# 53
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Е аз това не мога да го разбера.
Да не изпитваш оргазъм и да ти се прави секс. Crazy

Ами точно така е, колкото и да не ти се вярва. Съвсем отговорно заявявам, че изпитах първия си оргазъм (незнам дали клиторен или вагинален, все един и същ си е   Confused ) на 30
Но преди това съвсем не съм била фригидна, напротив!!!!!  bouquet

# 54
  • Мнения: 25 586
Е аз това не мога да го разбера.
Да не изпитваш оргазъм и да ти се прави секс. Crazy

Ами точно така е, колкото и да не ти се вярва. Съвсем отговорно заявявам, че изпитах първия си оргазъм (незнам дали клиторен или вагинален, все един и същ си е   Confused ) на 30
Но преди това съвсем не съм била фригидна, напротив!!!!!  bouquet


Напълно нормално - има нужда, има възбуда, само майсторът липсва...  Whistling

# 55
  • София
  • Мнения: 18 679
изпитах първия си оргазъм на 30
Уаааау Shocked Добре, че в крайна сметка е започнало да се случва все пак де Confused

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
По-добре късно, отколкото никога.

# 57
  • Мнения: 4 733
Нищо не разбирам от оргазми, аз само свършвам.
Шегаджийка Laughing.
Вагиналният ми е трудно постижим  Rolling Eyes

# 58
  • София
  • Мнения: 4 966
Е аз това не мога да го разбера.
Да не изпитваш оргазъм и да ти се прави секс. Crazy

Ами точно така е, колкото и да не ти се вярва. Съвсем отговорно заявявам, че изпитах първия си оргазъм (незнам дали клиторен или вагинален, все един и същ си е   Confused ) на 30
Но преди това съвсем не съм била фригидна, напротив!!!!!  bouquet

АМи може значи.
Явно аз не го разбирам.
Просто полудявам от яд ако не свърша.Издивявам. Crazy

# 59
# 60
  • Мнения: 4 733
Е, дайте анкета де Peace Да се преброим вагиналките и клиторките  Mr. Green

# 61
  • София
  • Мнения: 4 966
Ми явно всички сме клиторки... Mr. Green

# 62
  • Мнения: 4 733
Друго си е да видя цифра, че да не се смятам за ненормална. Поне пет познати се напъват да ми обясняват за вагиналния. За мен това е само мираж Crossing Arms

# 63
  • София
  • Мнения: 4 966
Ами то госта изчезна...няма как да пусне анкетката...

Както виждаш ,не си ненормална.Чак и аз се учудих от резултата...По филмите и списанията и все различно... Whistling

Еле пък по порното...

# 64
  • Мнения: 1 568
Е, дайте анкета де Peace Да се преброим вагиналките и клиторките  Mr. Green

 smile3532

# 65
  • Мнения: 25 586

Кога си виждала жена да свършва наистина на порнофилм?  Shocked
Че даже и не се преструват особено добре...  Mr. Green

# 66
А моята G-точка нещо не действа Thinking

Аз открих, че действа при определен ъгъл или по-скоро когато притискам тялото му (дупето) надолу, а той действа с ръка. Преди ставаше от време на време, а сега е много по-лесно и не спираме докато не свърша.
Според мен има разлика между вагинален и клиторен. Вагиналния е много по-дълбок, някак си по-нежен и след него се чувствам страхотно - задоволена, щастлива. Докато клиторния е по-кратък, някак си удоволствието е смесено с болка (не е точно болка - не знам правилната дума) и след него мога отново да правя секс.

Жалко, че съм изпитвала вагинален само 10-15 пъти.
Имате ли някой добър сайт, където четете "трикове" за по-добър секс?

# 67
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
A защо винаги свършвам само по един и същ начин, имам предвид - само при една определена поза??? Защото съм "начинаеща" ли? Blush Embarassed Сори за спама...   bouquet

# 68
А моята G-точка нещо не действа Thinking

Аз открих, че действа при определен ъгъл или по-скоро когато притискам тялото му (дупето) надолу, а той действа с ръка. Преди ставаше от време на време, а сега е много по-лесно и не спираме докато не свърша.
Според мен има разлика между вагинален и клиторен. Вагиналния е много по-дълбок, някак си по-нежен и след него се чувствам страхотно - задоволена, щастлива. Докато клиторния е по-кратък, някак си удоволствието е смесено с болка (не е точно болка - не знам правилната дума) и след него мога отново да правя секс.

Жалко, че съм изпитвала вагинален само 10-15 пъти.
Имате ли някой добър сайт, където четете "трикове" за по-добър секс?

о да, наистина има голяма разлика между двата, а колкото до трикове, мисля, че няма сайт или книга  или порно филм, който може да те научи на нещо ново, една жена сама трябва да прояви желание и търпение да се изучава сама и да насочва мъжа до себе си, ако той не знае! Аз лично съм изчела много литература по въпроса за оргазмите и повярвайте, те на нищо не са ме научили, само насочвали, изчетох доста и по въпроса за тантра йога навремето, защото тя уж помага за достигане и на т.нар душевен оргазъм- е май само него не успях да достигна Embarassed.
Предполагам гледали сте Секса и града имаше една серия, дето  женките отидоха на курс по тангра йога и идин възрастен господин им свърши върху лицата, докато бабата му го попипваше тук там, без да докосва гениталите му! Laughing
Тъй, че свършването и несвършването са в изцало наши и на мъжа ръце, няма жена която да не може да свърши, има мъже които не знаят как да я доведат до края! smile3521

# 69


ето тази книжка е много добра, препоръчвам я на всички жени , които искат да опознаят по-добре своята сексуалност и мисля , че трябва всяка жена да я има на нощното си шкафче


„Екстаз чрез Тантра” не е за пуританите, аскетите или за тези, които са обсебени от непрекъснати мисли за секс! Книгата е за хората, които приемат човешката сексуалност като средство за постигане на една духовна цел и търсят първокласни наставления за правенето на любов...
Вие и вашият сексуален партньор можете да изучите специфичните техники и пози за ритуален секс, който ще ви потопи във всепоглъщащ физически екстаз, водещ до разширяване на съзнанието. Тантра Йога ще ви покаже как чрез половата любов и страст да достигнете до един удивителен връх, да изтласкате ума си дори още по-високо, за да постигнете трансцендентално блаженство.


Внесете святостта и магията в своя сексуален живот с помощта на "Екстаз чрез Тантра". Открийте въплъщението на Бога/Богинята в своя партньор и изживейте същата Божественост вътре в себе си с помощта на насладата от пълното физическо и духовно сливане.

Разберете как да изпълнявате "асаните на любовта", сексуалните пози, които се използват за издигането на Кундалини.

Променете своето съзнание с мощната техника за двойки, групи или индивиди, наречена "Ритуалът на голия огън".

Определете кои части на тялото възбуждат сексуалната енергия в бяла горещина.

Открийте кои сексуални пози "взривяват" електрическите и магнитните потоци в тялото за експлозивно освобождаване.

Открийте тайните за достигане отвъд радостта от секса, към екстатичното единство с Божеството.

Проникнете в дълбините на еротичния мистицизъм и на западната сексуална магия и в техния потенциал за духовно озарение.

# 70
Тантра

Тантра е метод, чрез който можете да доведете партньора си до екстаз и това да продължава с часове в едно почти божествено общуване. Тайната на тази древна философия е: жената води танца. Опитайте!

Философия и изкуство да се живее, Тантра превръща плътската любов в духовно преживяване. Този начин на мислене, роден в Индия преди повече от 40 века, говори за единството, което съществува между космоса и нас, показва връзката между тялото и душата. За Тантра тялото не е нито "мръсно", нито "грешно". Напротив, то е чисто, свещено и божествено. То има своите градини, реки, светилища и врати.

То е "храм на душата". Ако душата и тялото не се съединят, половият акт остава само едно примитивно търсене на удоволствие. В смисъла на Тантра сексът е съюз на двете сили, които движат света : Шакти, женското начало, и Шива, мъжкото начало. В тази религия светът не е бил създаден от някакъв бог, който си почива на седмия ден.

Сътворението на света се състои непрестанно, във всеки миг, в който мъжът и жената се любят. Тъй като Шакти е водещата сила на съзиданието, жената притежава цялата власт и инициатива. В любовния акт тя има по-верен усет за време, ритъм и продължителност. Мъжът не е главният герой: той приема партньорката му да води играта.

Жената води танца

Осъждано от християнската религия, забранявано от мъжете, женското удоволствие се е смятало за греховно. Тантра го поставя в центъра на философията си: жените постигат сексуална свобода, оставяйки Шакти да се изявява на воля. Тантра превръща жената в богиня: никоя друга философия или доктрина не е била така загрижена за удоволствието и радостта, изпитвани от жените по време на сексуалния контакт.

От друга страна, според Тантра върхът на мъжкото удоволствие не е в момента на еякулацията. Напротив, тя е враг, който разрушава. Ако следва тантричния метод, мъжът може да се контролира: неговата роля е да разбуди желанието на партньорката си, да се съсредоточи и да задържи еякулацията си. Жената изразява желанията си, прави любовните жестове, води мъжа към градините на екстаза.

Една от грижливо пазените тайни на Тантра се състои в обучението на жените да контролират мускулите на своята "йони". Това наподобява контрола на контракциите по време на раждането. Практикувано поне по пет минути на ден, упражнението позволява на жената по време на половия акт да стиска своята "йони", докато тя обхване мъжкия "лингам" като ръка.

Най-стимулиращата целувка

Целувката е също толкова важна, колкото и сексуалният акт. Тъй като устата съчетава характеристиките на "лингам" чрез езика и на "йони" чрез устните, Тантра препоръчва целувката да се практикува с движенията на половия акт. Според Тантра горната устна на жената е еротично място, мъжът трябва да я стимулира, като я целува и засмуква, докато жената се ориентира към долната устна на мъжа. Тази практика има репутацията на особено стимулираща.

Мъжът постига женско удоволствие

Според Тантра мъжът приучва тялото си да изпитва оргазъм, подобен на женския. Чрез техниките на йога, които позволяват контрол над себе си, вълната на удоволствието, концентрирана на нивото на половия орган, се разлива постепенно по всички чакри, за да достигне мозъка. Тогава се сливат ум и сърце, тяло и душа.

Сексуалната енергия циркулира в цялото тяло, вместо да изтича навън. Как става това? Чрез постигане на ритмично бавно и дълбоко вдишване, следвано от къси, тихи и доверителни въздишки. Друга техника е контролът над мускулния пръстен в основата на мъжкия "лингам". Мъжът трябва да се приучи да стяга и отпуска тези мускули. По този начин удоволствието може да продължи безкрайно.

Маитуна - който върви бавно, стига далече

В тантрическите текстове мъжът не прониква в жената. Чрез любовни ритуали двойката достига до онова състояние на сънливост, което събужда подсъзнанието. Жената обхваща бавно мъжа, според ритъм, който тя налага. Има два начина: "пътят на долината" - сексуалният акт продължава над час и половина, като жената достига няколко пъти състояние на оргазъм, и "стръмният път" - мъжът е през цялото време върху "острието на бръснача", като флиртува с еякулирането си.

Ритуалът на събуждане на петте сетива

Любовниците се окъпват и намазват с благовонни масла, поставят около себе си свещи, воали и възглавници, донасят плодове и хляб, символизиращи Земята, риба - за Водата, вино - за Огъня, и месо - за Въздуха. Петият елемент - Пространството - е представено от самия сексуален акт. Любовниците опитват от всичко, договаряйки се за техниките в сексуалния акт, а Шакти върши останалото…

След секс западняците бързо се насочват към банята. Тантра осъжда тази практика. Любовните секрети са богати на минерални соли, които прониквайки през порите на кожата, дават благотворен ефект.

Речникът на Тантра

Шакти
Тази дума не ви говори нищо? Но как - тя е, която ви изправя пред огледалото, която ви подтиква да се гримирате, фризирате, да си пускате косата дълга и да скъсявате полата. Шакти е женското прелъстяване, което събужда еротичните чувства и сексуалното привличане.

Чакри
Според индийската философия шестте чакри са енергийните възли в тялото, разположени по протежение на гръбначния стълб. Те започват от сексуалния пояс и продължават до нивото между веждите.

Кундалини
Това е инстинктивната, животинска сексуалност и е символизирана от навита змия. При възбуда тази змия се изправя. Чрез тантрическите практики енергията на "кундалини" се изкачва до духовните центрове, за да ви потопи в екстаз.

Йони
Женският пол е изобразен в храмовете като насочен надолу червен триъгълник. Това е оригиналната матрица, която приема Шакти, космическата енергия.

Лингам
Мъжкият пол, атрибут на Шива, не представлява нищо, ако не е възбуден от Шакти. Под формата на каменен фалос, той присъства в древните ритуали. По онова време мъжът все още не се е възгордявал от своята оплождаща функция, жената е била богиня.


КАК ПРИЛОЖИХ ТАНТРА НА ПРАКТИКА
разказ на една френска репортерка от списание ELLE, вдъхновена от теорията на божествения тантра-секс


Далече съм от мисълта да се надсмивам над една дисциплина, която от хилядолетия носи щастие на хората. За метода Тантра това е сигурно. Истината е, че лично аз нямам късмет с моята сексуалност: колкото пъти се опитам да я подправя с малко екзотика, толкова пъти се озовавам в "Бърза помощ". Но да ви разкажа.

Ето ме, през една хубава вечер се доближавам подкупващо до мой близък човек (уважавам желанието му за анонимност и го наричам "Господин Х"):

- Х, скъпи, имам една идея… Да опитаме Тантра? Индийско е, секси е, малко е странно, но сигурно ще ти хареса. Тантра е техника, която кара душата и тялото да пеят. Идеята е, че жената става мултиоргазмена и освобождава своята "шакти", докато мъжът се старае усилено да не еякулира в продължение на …поне осем години.
- А-ха, вярно е, че поднесено така, звучи много изкушаващо.

Х упражнява добре чувството си за ирония, той в действителност е един много шик тип. Няколко часа по-късно правим насаме едно малко събрание "пре-маитуна" и решаваме да започнем внимателно с една "пурушаята", една от най-лесните асани (пози) в Тантра. При избора на "пътя" се спираме на "стръмен път", който ни изглежда най-подходящ за динамичното либидо на Х.

Искам да споделя, че през целия следобед се бях старала да свивам и разпускам последователно мускулите на моята "йони", без особено затруднение (стара практика, която придобих, след като преживях супер оргазъм през 1996 г.) и се бях киснала с часове във вана с пачули.

Украсявайки ветрилообразно подножието на нашето ложе с клечки за пилешки шишчета, вече се чувствах на върха. Х, от своя страна, добре мотивиран, също беше следвал ритуала за събуждане на петте сетива: беше изпушил една лула, гледайки телевизия, преди да се качи в спалнята. И започнахме нашата "маитуна". Твърде бързо обаче Х започна да хитрува с традициите.

- Тази приказка за мъжа, длъжен да задържа семето си, като че ли не е подходяща за индуизма, съкровище. Индийците са щедър народ.

- Пиленце, не си прав, тантра разпределя желанието ти в цялото тяло, а не навън. Дишаш ли веднъж на всеки четири секунди? А опитваш ли се да визуализираш в мисълта си мускулния пръстен, който обхваща основата на твоя "лингам"?

- О, нe, в този момент не.

И така, въпреки нашите усилия, не успяхме да овладеем "кундалини", която се превръщаше в арогантна кобра, заела мястото на репродуктивния орган на Х.

Два дни по-късно решихме консервативно да пробваме "пътя на долината". Става дума за една "по-куул" версия на тантризма, при която дори имаш право да не задържаш постоянно в съзнанието си космическата визия за Вселената.

Започнахме с един сеанс от свръхсложни целувки. Според наръчника за кратко време моята "йони" трябваше да погълне "лингама" на Х, заради сексуалния заряд, станал почти неудържим. Нищо подобно, "кундалини" оставаше няма, докато всички мои чакри бяха под тревога.

- За Бога, Х, даваш ли си сметка, че сме тук, за да се радваме на "шакти", която дава живот на Вселената?

- Разбирам, но от десет минути няма капка кръв в пръстите ми.

Това беше неуспех. Затова се опитахме да преминем към позицията на "упревишта", тази, при която си преплитате краката. Имахме кратко разногласие за това, чие ляво бедро трябва да яхне другият, но бързо се спогодихме. Уморени, четири часа по-късно, когато телата ни бяха достигнали ритъма на космическата люлка, аз чух тихо похъркване.

В усилието си да контролира своята сексуална енергия, Х беше заспал. Опитах се да го събудя с рязко извъртане на моята "йони" и точно това беше грешка. Стреснат внезапно, Х се претърколи, отблъсквайки ме по невнимание в подножието на леглото. Ритуалната украса с клечки, която бях подредила там, се забоде в крака ми. И ето как се озовах в "Бърза помощ" под насмешливия поглед на медицинската сестра, която коментираше с колежките си : " А, още едно барбекю, което не са обърнали както трябва."

  love001   luvbed Heart Eyes Heart txtloves newsm76 Two Hearts  loveuuu  Kissing Heart Two Hearts

Обичайте се хора, и не се срамувайте от секса!!!

# 71
  • София
  • Мнения: 4 966

Кога си виждала жена да свършва наистина на порнофилм?  Shocked
Че даже и не се преструват особено добре...  Mr. Green
Аз пък съм с друго впечатление.
Мисълта ми беше и че се поднася по такъв начин онфото,че секса си се прави само вагинално...
Не често се се смята за нужно да се стимулира клитова...

Егаси темата... Whistling

# 72
  • Мнения: 7 723
 

Кога си виждала жена да свършва наистина на порнофилм?  Shocked
Че даже и не се преструват особено добре...  Mr. Green
Аз пък съм с друго впечатление.
Мисълта ми беше и че се поднася по такъв начин онфото,че секса си се прави само вагинално...Не често се се смята за нужно да се стимулира клитова...

Егаси темата... Whistling
Деца се правят само вагинално,
а сексът се прави всякак  Grinning

# 73
  • Мнения: 25 586
Кога си виждала жена да свършва наистина на порнофилм?  Shocked
Че даже и не се преструват особено добре...  Mr. Green
Аз пък съм с друго впечатление.


Много ще ме учудиш. Не мисля, че има жена, която да е изпитала многократно истински оргазъм и да се върже на смешните имитации по порнофилмите.  newsm78
Пък и те са предназначени за мъжете, все пак.  Wink Whistling
За визуалните ефекти, имитациите на естествени секрети и как се постигат няма да споменавам - цяла индустрия работи за тях.  Wink Laughing

# 74
  • Мнения: 4 447
Да, съществува вагиналният оргазъм отделно.
Да, клиторният оргазъм  е истински оргазъм.


 smile3521

# 75
  • София
  • Мнения: 4 966
Срам.Какъв постинг съм изпраскала. Whistling
Ще ме извинявате за грешките...

Сийке,говорих за израстващите момичета.Които само попиват,без да са опознали собственото си и чуждите тела...

Човек като не е изпитвал оргазми,удоволствия-от къде да знае къде е истината.Гледа филмите,а там информацията е представена по друг начин.

Това имах предвид:)Разбрахме се.

На нас всичко ни е ясно-да. Mr. GreenНие сме развратници в този форум. Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 76
  • Мнения: 25 586

На нас всичко ни е ясно-да. Mr. GreenНие сме развратници в този форум. Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Май така излезе.  Flutter
 Joy

# 77
  • Мнения: 10 758

Кога си виждала жена да свършва наистина на порнофилм?  Shocked
Че даже и не се преструват особено добре...  Mr. Green
Абе има едни клипчета в един сайт, дето едни девойки  свършват наистина. Whistling

# 78
  • Мнения: 1 475
дай да гледаме..........да си сверим часовниците, че току виж сме изостанали от младежта, откъм ту оргазмиии smile3558

Последна редакция: вт, 14 авг 2007, 15:50 от marsiana

# 79
  • Мнения: 10 758
Да бе да....да ме изхвърлят после Crossing Arms

# 80
  • Мнения: 4 447
Да бе да....да ме изхвърлят после Crossing Arms

Аааахаха, да, недей, че ше ми липсваш, ку та баннат, а те ще те, ако пуснеш тва тук. Аз го знам тва свършване. Whistling Whistling Whistling Whistling

# 81
  • Мнения: 10 758
Да бе да....да ме изхвърлят после Crossing Arms

Аааахаха, да, недей, че ше ми липсваш, ку та баннат, а те ще те, ако пуснеш тва тук. Аз го знам тва свършване. Whistling Whistling Whistling Whistling
Heart Eyes Hug

# 82
  • Мнения: 4 447
Да бе да....да ме изхвърлят после Crossing Arms

Аааахаха, да, недей, че ше ми липсваш, ку та баннат, а те ще те, ако пуснеш тва тук. Аз го знам тва свършване. Whistling Whistling Whistling Whistling
Heart Eyes Hug
А, така!
Седи мирна, грей се. Hug

# 83
  • Пловдив
  • Мнения: 113
Aз пък се зачудих на кое викате клиторен и на кое- вагинален. Клиторен е , когато се получава при стимулиране на клитора, така ли newsm78 А вагинален е този, при който идва при самия акт? Направо съм объркана аз какъв изпитвам  Laughing Получавам си оргазма при стимулиране на клитора, само при акт просто ми е невъзможно. От друга страна оргазмът при мен е ритмични свивания на влагалището. Е тогава какъв е ?
Всъщност има ли смисъл да се разделя оргазмът на видове. Той си е просто Оргазъм Heart Eyes


Ето една статия за оргазмите - http://bg-sexologia.info/site/index.php?option=com_content&t … d=70&Itemid=2

Последна редакция: ср, 15 авг 2007, 15:41 от aniani_7

# 84
  • Мнения: 25 586

Е, по-голяма глупост не бях чела!  ooooh! Това ако е писано от сексолог, то аз съм папата!  Mr. Green
Да бяха си оправили изреченията и правописа поне...
При всеки оргазъм има отделяне на секрет, т.е. женска еякулация. На коя повече, на коя по-малко, зависи и от моментното състояние и възбудата. Същото важи и за маточните контракции.
Някой пак е копипействал от долнопробни женски списания...  Whistling Joy

# 85
  • Мнения: 193
Ей, хора, важното е да ти е КЕЕЕЕЕФФФФФФФФФФ!
Пък как точно го постигаш тоз кеф - ти си знайш!!!


Деца се правят само вагинално,
а сексът се прави всякак  Grinning

 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
:

# 86
  • Мнения: 1 475
А аз не разбрах в крайна сметка оргазмите  според различни сексолози 4 или 10 саа-  много се обърках вече Joy

Или май кой каквито си има си ги пази за себе си , а другите ако дойдат някога са добре дошли, ако не дойдат, шь си живеем само с двата най-разпространенииии blahblah blahblah

# 87
  • Мнения: 3 674
Вместо клиторния в бързината прочетох... калоритния  оргазъм е истински оргазъм.... Joy




Нищо не разбирам от оргазми, аз само свършвам.


Joy Joy Joy Ренич....накефи ме с този отговор... Peace

# 88
  • Мнения: 804
 Гледах вчера предавенате на Опра, където гостенка беше някаква докторка и точно за такива неща говореше. По точно как да подобрим секса. Най-вече от към гледната точка на жената Mr. Green Каза, че не харесва думата мастурбиране, но употреби друга като да се опознаваш сама, та да се докосваш  било много важно. Препоръча да стоиш гола пред огледалото, да си правиш комплименти и най-вече да си вярваш. Каза, че при жената удоволствието идва от мозъка и трябва да се научим как да го използваме в желаната посока. Доста интересно беше и се чудя не е ли написала някоя книга newsm78 , ама така и не и запомних името ooooh!

# 89
  • Мнения: 483
Гледах вчера предавенате на Опра, където гостенка беше някаква докторка и точно за такива неща говореше. По точно как да подобрим секса. Най-вече от към гледната точка на жената Mr. Green Каза, че не харесва думата мастурбиране, но употреби друга като да се опознаваш сама, та да се докосваш  било много важно. Препоръча да стоиш гола пред огледалото, да си правиш комплименти и най-вече да си вярваш. Каза, че при жената удоволствието идва от мозъка и трябва да се научим как да го използваме в желаната посока. Доста интересно беше и се чудя не е ли написала някоя книга newsm78 , ама така и не и запомних името ooooh!

Dr. Christiane Northrup's The Wisdom of Menopause.

# 90
# 91
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
А защо в Африка, когато обрязват жените, за да не изпитват удоволствие от секса и да не изневеряват на мъжете си, обрязват само клитора и срамните устни, влагалището не го закачат. Ако можеше само с него да се постига оргазъм, все щяха да измислят нещо, за да попречат на жените и в този случай. Да, ама не.  Mr. Green

 Scream Scream Scream

разправят, че след това оргазмът идвал от аналния секс ...

# 92
  • София
  • Мнения: 5 726
Ще ти се на теб да е така. hahaha

# 93
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Защо мислиш така?

# 94
  • Мнения: 804
Мерси Мама Е  bouquet

# 95
  • Мнения: 25 586
разправят, че след това оргазмът идвал от аналния секс ...

Ще ти се на теб да е така. hahaha


Защото говори от личен опит явно -  няма клитор и може би изпитва анални оргазми.  Mr. Green

# 96
  • София
  • Мнения: 5 726
А тук си в грешка. Laughing
Отзад не давам-забранена зона.
Имах предвид ,че повечето мъже се чудят как да го наврът там

# 97
  • Мнения: 25 586

Не, бе рожбе, ти си в грешка.  Wink
Предположих, че Лабрадор говори от личния си опит.  Joy

# 98
  • Мнения: 4 447
Гледах вчера предавенате на Опра, където гостенка беше някаква докторка и точно за такива неща говореше. По точно как да подобрим секса. Най-вече от към гледната точка на жената Mr. Green Каза, че не харесва думата мастурбиране, но употреби друга като да се опознаваш сама, та да се докосваш  било много важно. Препоръча да стоиш гола пред огледалото, да си правиш комплименти и най-вече да си вярваш. Каза, че при жената удоволствието идва от мозъка и трябва да се научим как да го използваме в желаната посока. Доста интересно беше и се чудя не е ли написала някоя книга newsm78 , ама така и не и запомних името ooooh!

Ахахаа, по-голяма глупост не бях чувала, не се подигравам на теб, а на казаното от гостенката на кака ти Опра.

Само мъжете се възбуждат чрез гледане. На жената, ако й говориш на уше и тя е със затворени очи - гле'й к'о ста'аа!  Twisted Evil

# 99
  • София
  • Мнения: 5 726
 Laughing Добре се разбрахме  Joy

# 100
  • София
  • Мнения: 1 546
Боже! Момичета контракции ще получа от тази тема. hahaha Не дай си боже да достигна до... newsm78 какъв беше маточен оргазъм ли????? Направо съм си родила 3 месеца преждевременно. ooooh!

# 101
  • София
  • Мнения: 13 204
Само мъжете се възбуждат чрез гледане. На жената, ако й говориш на уше и тя е със затворени очи - гле'й к'о ста'аа!  Twisted Evil

Аааа, тц, не съм съгласна!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil На мен ако ми шепнат на ушенце... нищо не ми става... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Виж ако са ми отворени очите  Crazy Crazy Crazy Дори не обичам да правя секс на тъмно.. трябва да мога да гледам  Laughing

# 102
  • Мнения: 4 447
Само мъжете се възбуждат чрез гледане. На жената, ако й говориш на уше и тя е със затворени очи - гле'й к'о ста'аа!  Twisted Evil

Аааа, тц, не съм съгласна!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil На мен ако ми шепнат на ушенце... нищо не ми става... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Виж ако са ми отворени очите  Crazy Crazy Crazy Дори не обичам да правя секс на тъмно.. трябва да мога да гледам  Laughing

Ми...освен да кажа, че си наполовина мъж... друго сА не сещЪм  Mr. Green

Има и такива моменти, разбира се. Въпрос на нагласа.

Аз съм чувала, че мъж и дупка в тухла да види, може да му стане! Та те мислят 90% от времето за секс.  Whistling

# 103
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Само мъжете се възбуждат чрез гледане. На жената, ако й говориш на уше и тя е със затворени очи - гле'й к'о ста'аа!  Twisted Evil

Аааа, тц, не съм съгласна!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil На мен ако ми шепнат на ушенце... нищо не ми става... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Виж ако са ми отворени очите  Crazy Crazy Crazy Дори не обичам да правя секс на тъмно.. трябва да мога да гледам  Laughing

Ми...освен да кажа, че си наполовина мъж... друго сА не сещЪм  Mr. Green

Има и такива моменти, разбира се. Въпрос на нагласа.

Аз съм чувала, че мъж и дупка в тухла да види, може да му стане! Та те мислят 90% от времето за секс.  Whistling

Глупости!

# 104
  • Мнения: 4 447
Само мъжете се възбуждат чрез гледане. На жената, ако й говориш на уше и тя е със затворени очи - гле'й к'о ста'аа!  Twisted Evil

Аааа, тц, не съм съгласна!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil На мен ако ми шепнат на ушенце... нищо не ми става... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Виж ако са ми отворени очите  Crazy Crazy Crazy Дори не обичам да правя секс на тъмно.. трябва да мога да гледам  Laughing

Ми...освен да кажа, че си наполовина мъж... друго сА не сещЪм  Mr. Green

Има и такива моменти, разбира се. Въпрос на нагласа.

Аз съм чувала, че мъж и дупка в тухла да види, може да му стане! Та те мислят 90% от времето за секс.  Whistling

Глупости!

Еее, добре де!

99 Whistling

# 105
  • София
  • Мнения: 5 726

Глупости за тухлата или за процентите  newsm78   Grinning

# 106
  • Мнения: 25 586
Глупости за тухлата или за процентите  newsm78   Grinning

Ти пък, може да си пада по бетона човекът.  Mr. Green

# 107
  • София
  • Мнения: 4 749
Имам една дружка, та тя казва, че вагиналният бил много по-силен и т.н. Пита ме случвало ли ти се е , аз викам "не знам  #Crazy", а отговорът й беше, че явно не съм изпитвала, защото съм щяла да го "позная".  Laughing
Същата тази приятелка казва, че най-силни оргазми изпитва при анален секс и то без никаква друга стимулация .. аз обаче на тая тема не съм компетентна.  Thinking

# 108
  • Мнения: 25 586
Имам една дружка, та тя казва, че...

Тази дружка на колко години е? Ако е на 15-16 - нормално.  Joy
Мисля, че тук се обсъждат неща, които лично сме изпитвали, а не ЕЖКП.

# 109
  • София
  • Мнения: 4 749
Имам една дружка, та тя казва, че...

Тази дружка на колко години е? Ако е на 15-16 - нормално.  Joy
Мисля, че тук се обсъждат неща, които лично сме изпитвали, а не ЕЖКП.
21 .. ама нали се сещаш, че е важно и на колко си почнал ..  Thinking

# 110
  • Мнения: 25 586

21 .. ама нали се сещаш, че е важно и на колко си почнал ..  Thinking

21 - все там.  Laughing
Виж, не само е важно кога и с кого си почнал, но и как - ако е с гледане на порнофилми, естествено, че ще ти ги говори такива.  Wink Mr. Green

# 111
  • София
  • Мнения: 4 749

21 .. ама нали се сещаш, че е важно и на колко си почнал ..  Thinking

21 - все там.  Laughing
Виж, не само е важно кога и с кого си почнал, но и как - ако е с гледане на порнофилми, естествено, че ще ти ги говори такива.  Wink Mr. Green
Не става дума за порнофилми  Mr. Green Абе, все някога ще разгадая загадката с многото видове оргазми  Blush

# 112
  • Мнения: 223
Да, съществува вагиналният оргазъм отделно.
Да, клиторният оргазъм  е истински оргазъм.

съгласна съм с това мнение

# 113
  • Мнения: 4 733
Ейй, не пуснахте анкета Crossing Arms

# 114
  • Мнения: 4 447
Ейй, не пуснахте анкета Crossing Arms

За да гласуваш за всички ли?  Twisted Evil

# 115
  • Мнения: 4 733
Само единия вид признавам аз. Останалите са бошлаф работа  Mr. Green

Последна редакция: сб, 20 окт 2007, 22:30 от Kasidy

# 116
  • Мнения: 4 447
Само единия вид признава аз. Останалите са бошлаф работа  Mr. Green

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Hug

# 117
  • Мнения: 7 418
   Признавам и двата вида.
   Въпросче: оргазъм на сън,като какъв се води? newsm78 Трети вид?Комбиниран?
   Една обрязана африканка дали може да изпита такъв(на сън),как мислите?

# 118
  • Мнения: 1 731
Важното е човек да е добре и да не усеща липса и непълноценност, нали така.


Щом ти е добре ,значи всичко е наред .И приятелят ти като не му е проблем ...Но можеш да почетеш тук-там и за вагиналния ,няма да ти навреди.
Аз гласувам и за двата. Peace

# 119
  • Мнения: 4 447
   Признавам и двата вида.
   Въпросче: оргазъм на сън,като какъв се води? newsm78 Трети вид?Комбиниран?
   Една обрязана африканка дали може да изпита такъв(на сън),как мислите?

 Shocked

Това пък какво е?  Shocked

# 120
  • Мнения: 7 418
   Признавам и двата вида.
   Въпросче: оргазъм на сън,като какъв се води? newsm78 Трети вид?Комбиниран?
   Една обрязана африканка дали може да изпита такъв(на сън),как мислите?

 Shocked

Това пък какво е?  Shocked
   В началото на темата се говореше за това.В някои африкански племена на жените им се отрязва клитор.Такъв е обичая. ConfusedМисля,че този обичай е в сила и в някои арабски държави,но не съм сигурна в кои....

# 121
  • Мнения: 4 447
   Признавам и двата вида.
   Въпросче: оргазъм на сън,като какъв се води? newsm78 Трети вид?Комбиниран?
   Една обрязана африканка дали може да изпита такъв(на сън),как мислите?

 Shocked

Това пък какво е?  Shocked
   В началото на темата се говореше за това.В някои африкански племена на жените им се отрязва клитор.Такъв е обичая. ConfusedМисля,че този обичай е в сила и в някои арабски държави,но не съм сигурна в кои....

 #Crazy #Crazy #Crazy

Еее, не това вече ме разби. Пропуснала съм го явно...ох, чак като го прочетох си присвих краката.... ауу

Това, което не разбрах целия или....част  Sick Sick Sick Sick

# 122
  • Мнения: 7 418


Това, което не разбрах целия или....част  Sick Sick Sick Sick
   само от дясно  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 123
  • Мнения: 4 447


Това, което не разбрах целия или....част  Sick Sick Sick Sick
   само от дясно  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Стига, ма, сериозно питам  Confused

# 124
  • Мнения: 7 418


Стига, ма, сериозно питам  Confused
  Не знам подробностите.Предполагам,че целия го режат,поне,външната част. Cry

# 125
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
режат клитора и големите срамни усни. 20% от момичетата умират след интервенцията. Приема се, че по този начин се "укротяват" "мръстните" страсти и на жените не им се кръшка ....
http://spisania.rozali.com/ot-tq/p5949.html

# 126
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Е, не, такива ужасии възможно ли е да правят ??? Чак ми звучи малко фентъзи, ама не вярвам, сигурно е истина Sad

# 127
  • София
  • Мнения: 5 726
Истина си е.Даже има книги по тоя въпрос,изобщо не е литературна измисльотина.

# 128
  • Мнения: 4 447
режат клитора и големите срамни усни. 20% от момичетата умират след интервенцията. Приема се, че по този начин се "укротяват" "мръстните" страсти и на жените не им се кръшка ....
http://spisania.rozali.com/ot-tq/p5949.html

Отврат! Sick Sick Sick Sick Sick Sick

# 129
# 130
  Имах приятелка-египтянка.И един ден говорихме точно за това-обрязването при жените.Майка и и леля и са са били обрязани като малки.Майка и никога не изпитала удоволствие от секса,но и според тяхната религия това именно е целта-жената да не изпитва удоволствие.Сега вече нещата са се променили и единствено в малките,"забутани" селца все още го правят и тя беше благодарна че е родена в по-голям град.
 Дотогава не бях чувала за обрязване при жени и бях силно възмутена като ми разказваше за това. smile3515

# 131
  • Мнения: 7 418
това именно е целта-жената да не изпитва удоволствие. smile3515
    смята се (от някои  Wink ),че женското удоволствие в пъти превъзхожда мъжкото.

# 132
  • Мнения: 4 447
това именно е целта-жената да не изпитва удоволствие. smile3515
    смята се (от някои  Wink ),че женското удоволствие в пъти превъзхожда мъжкото.


Все пак те нямат многократни оргазми, така, че не знам кои са тези "някои", които смятат.  Shocked Mr. Green

# 133
  • Мнения: 22 828
А някои специалисти твърдят, че оргазмът си е само един (клиторен), друг е въпросът кои други ерогенни зони участват при постигането му.  Laughing Клиторът при жената е същото, каквото е пенисът при мъжа. Мъж без пенис може ли да изпита оргазъм?  newsm78
А защо в Африка, когато обрязват жените, за да не изпитват удоволствие от секса и да не изневеряват на мъжете си, обрязват само клитора и срамните устни, влагалището не го закачат. Ако можеше само с него да се постига оргазъм, все щяха да измислят нещо, за да попречат на жените и в този случай. Да, ама не.  Mr. Green
И накрая, наистина, какво значение има кой как си нарича оргазмите? Важното е да ги има, а не да се лъжат горките мъже...  Wink
Peace

# 134
  • Варна
  • Мнения: 138
режат клитора и големите срамни усни. 20% от момичетата умират след интервенцията. Приема се, че по този начин се "укротяват" "мръстните" страсти и на жените не им се кръшка ....
http://spisania.rozali.com/ot-tq/p5949.html
варварщина  #Crazy

# 135
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
това именно е целта-жената да не изпитва удоволствие. smile3515
    смята се (от някои  Wink ),че женското удоволствие в пъти превъзхожда мъжкото.


и аз така съм чувала ама не съм уверена много, че е така

# 136
  • Мнения: 7 418
това именно е целта-жената да не изпитва удоволствие. smile3515
    смята се (от някои  Wink ),че женското удоволствие в пъти превъзхожда мъжкото.


и аз така съм чувала ама не съм уверена много, че е така
   различни хора- различен опит.
   Пожелавам ти един ден да се увериш ,че Е така!  Simple Smile  Peace

# 137
  • Мнения: 1 186
Аз съм от клиторните...  Wink
И аз така....не мога по другия начин Confused

# 138
  • Мнения: 138
Клиторът при жената е същото, каквото е пенисът при мъжа. Мъж без пенис може ли да изпита оргазъм?  newsm78
А защо в Африка, когато обрязват жените, за да не изпитват удоволствие от секса и да не изневеряват на мъжете си, обрязват само клитора и срамните устни, влагалището не го закачат. Ако можеше само с него да се постига оргазъм, все щяха да измислят нещо, за да попречат на жените и в този случай. Да, ама не.  Mr. Green
Напълно съм съгласен  ! Има само един вид оргазъм клиторния  и в зависимост от позата влизат в участие и други ерогенни зони ... (да се изкаже и един мъж по темата Simple Smile )

# 139
  • Мнения: 7 418
Има само един вид оргазъм клиторния  и в зависимост от позата влизат в участие и други ерогенни зони ... (да се изкаже и един мъж по темата Simple Smile )
   Да.Всеки се изказва според своя си опит.....

# 140
  • София
  • Мнения: 5 726
Най-ми харесва да се изказва мъж  Flutter Колко добре ни знаете всички ерогенни зони-сякаш са и ваши  Joy

Общи условия

Активация на акаунт