Жена роди в тоалетна

  • 3 647
  • 74
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 622
Мъжът ми е гледал новините наобед и е имало репортаж за жена, която е родила детето си във външна тоалетна, то е паднало вътре, а тя не е съобщила на никого. Майка и  е видяла, че дъщеря и е в кръв, закарали са я в болница и там е признала за детето. 12 часа след раждането го изваждат от трапа на тоалетната, наядено от плъхове, но мъничето все пак ще оцелее и ще се оправи. Ако не ми го беше разказал той, едва ли щях да повярвам.  Sad

# 1
  • Мнения: 326
На бебчето желая късмет, а на тази, която го е родила... абе, ... думи нямам  #Cussing out

# 2
# 3
  • Мнения: 524
Не мога да повярвам, че е живо, ама като му е писано да живее на детенцето. За майка му се надявам да лежи дъъъълго в затвора.

# 4
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Жените от малцинствата  ли са ?

# 5
  • Мнения: 17 546
Боже, Боже... до кога същества без мозък ще раждат деца!?  Е какви да са, освен такива!? Казвала съм 100 пъти, че беднотията превръща неграмотните в скотове! А дори животните се грижат за малките си...

# 6
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Ааааааааа, стига бееее - наядено от плъхове  #Crazy #Crazy #Crazy Sick Sick Sick
Горкото бебче  Praynig

# 7
  • Мнения: 1 299
Не разбирам, защо Господ дава деца на такива като нея, а има толкова бездетни семейства, които всичко дават за дете... просто не е честно...не е Tired

# 8
# 9
  • Мнения: 1 488
Бе кви са тия хора бе!
Ужас!

# 10
  • Мнения: 669
Димитричка определено е примитивно същество. Кастрация! Peace

Бебето явно има голям късмет. Дано е така и занапред в живота му. Praynig

# 11
  • Мнения: 2 849
Бебето се е родило с късмет,да живее .Дано отнемат родителските права на майката .

# 12
  • София
  • Мнения: 622
Бебето се е родило с късмет,да живее .Дано отнемат родителските права на майката .
То ясно, че ще и ги отнемат, тя най-вероятно има някакви психични отклонения....или е още дете. Не знам как иначе да си го обясня. Не е възможно да родиш, без да се усетиш, докато ходиш до тоалетна. Направила го е нарочно.

# 13
  • Мнения: 5 577
 Shocked Еба му мамата, не вярвам, честно

# 14
  • Мнения: 4 111
Вярвам и съжалявам за мъничето. Бог го пази, нека да пази всички деца!  Cry

# 15
  • на село
  • Мнения: 3 893
Ами, аз сега гледах новините, не казаха нищо такова.
Да не би да не е доразбрал нещо, а и в нет-а не открих нищо такова.
Иначе това е ужасно и чак наядено от плъхове...

А, сори - сега видях, че има  даден линк.
Луди хора...

# 16
  • София
  • Мнения: 622
по-нагоре има линк.

# 17
  • Мнения: 139
Постоянно има случаи на майки, които след нежелана бременност не искат детето, ама ако това е истина е ОТВРАТИТЕЛНО!
И тази майка на Димитричка, тя сляпа ли е била да не види че дъщеря и е бременна?
А това детенце, дано да оцелее  Praynig , егати начина по който да започнеш живота си!

# 18
  • Мнения: 6 889
 Sick Отвратително е. Чак си го представих, защото наскоро гледах филм с момиче, което роди в тоалетна.
Дано да се оправи бебето Praynig

# 19
  • Мнения: 184

Ако не беше пуснала линка, по никакъв начин не бих повярвала на авторката.
Аз пък гледах в новините ,че днес във Варна са се родили 3/три/мъртви бебета-жена с двама близнаци и още една с едничко.
И това е голям ужас. #2gunfire

# 20
  • София
  • Мнения: 622

Ако не беше пуснала линка, по никакъв начин не бих повярвала на авторката.
Е, благодаря ти, кой би лъгал за такова нещо  newsm78
а за мъртвите бебенца  Cry, да ужасно е.

# 21
  • Мнения: 526
Стана ми много гадно...Представих си бебока в ямата Sick Shocked Sad
Дано има късмет това детенце и впоследствие да си го осинови някой Praynig

# 22
  • Мнения: 4 473
Боже, какъв старт на живота си има това дете! Бог да го закриля!

# 23
  • Мнения: 25 566
Пак ли?  ooooh!


ПП Да, майката на момичето може и да не забележи. Дъщеря й постепенно напълнява - какво странно има в това? Особено в тийнейджърска възраст е често срещано явление. Пък и след това.
Имах съученичка в УПК-то, която странно надебеля. Обяснението беше - диабет. Години по-късно общи познати ме светнаха, че била бременна тогава и родила малко след абитуриентския бал...  Thinking

# 24
  • Мнения: 2 673
Изродка!

Дано върху детето да няма трайни последствия..абе никакви последствия да няма!!!

# 25
  • Мнения: 216
Пак ли?  ooooh!


ПП Да, майката на момичето може и да не забележи. Дъщеря й постепенно напълнява - какво странно има в това? Особено в тийнейджърска възраст е често срещано явление. Пък и след това.
Имах съученичка в УПК-то, която странно надебеля. Обяснението беше - диабет. Години по-късно общи познати ме светнаха, че била бременна тогава и родила малко след абитуриентския бал...  Thinking
може да не е забелязала че е родила докато не е видяла кръв
 newsm78

# 26
  • Мнения: 184
може да не е забелязала че е родила докато не е видяла кръв
 newsm78
[/quote]

Кво решила е ,че има запек ли? Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 216
може да не е забелязала че е родила докато не е видяла кръв
 newsm78

Кво решила е ,че има запек ли? Rolling Eyes
[/quote]
не оправдавам, мисълта ми беше че не се разбира дали не е забелязала че е бременна или че е родила, а и аз се чудех как се ражда толко лесно във WC, че и да не гъкне???
 Thinking

# 28
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Предполагам, че не е била ромка, щом се опитвате да я оневините, ако беше, щяхте просто да я наречете животно

# 29
  • Мнения: 184
може да не е забелязала че е родила докато не е видяла кръв
 newsm78

Кво решила е ,че има запек ли? Rolling Eyes
не оправдавам, мисълта ми беше че не се разбира дали не е забелязала че е бременна или че е родила, а и аз се чудех как се ражда толко лесно във WC, че и да не гъкне???
 Thinking
[/quote]

Затова не бях склонна да вярвам на авторката ,ама нали пуснаха и доказателства.  Rolling Eyes

# 30
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Господ да му е на помощ на малкото човече, а на "любящата майка"  newsm66 bambam

# 31
  • Мнения: 1 080
Роди ме мамо с късмет , пък ме хвърли на смет .

# 32
  • Мнения: 3 830
Ох, какъв ужас. Дано да живее добре това детенце, но това май ще се случи, ако е далеч от майка си...  #2gunfire

# 33
  • Мнения: 25 566
Предполагам, че не е била ромка, щом се опитвате да я оневините, ако беше, щяхте просто да я наречете животно

Спокойно, Сикрет, ако беше ромка, нямаше да се крие, ами на ръце щяха да я носят - още един източник на средства.   Sick

# 34
  • Мнения: 4 111
Няма значение дали е ромка. Детенцето си има душичка.
А на мен ми е чудна онази част с пъпната връв, но не искам да знам подробностите, освен тези за участта на мъничето.

# 35
  • Мнения: 184
Предполагам, че не е била ромка, щом се опитвате да я оневините, ако беше, щяхте просто да я наречете животно

Спокойно, Сикрет, ако беше ромка, нямаше да се крие, ами на ръце щяха да я носят - още един източник на средства.   Sick

Сигурно е някоя дива селянка. newsm78
п.п. ако беше ромка щеше да искара 1000 евро  Sick

# 36
  • Мнения: 184
Няма значение дали е ромка. Детенцето си има душичка.
А на мен ми е чудна онази част с пъпната връв, но не искам да знам подробностите, освен тези за участта на мъничето.

Абе точно за тия подробности като се замисли човек и започва да се съмнява.  newsm78

# 37
  • Мнения: 25 566
Ох, недей, че всеки месец гледам колко бебенца заминават зад граница - все едни бели, хубави, добре гледани... Аз ги виждам, а полицията - не...  newsm78

# 38
  • Мнения: 5 478
Отвратително.  Аз никога не съм раждала, ама не мога да си представя как отиваш в тоалетната и хоп - бебето излиза...  Тук чета за раждания, които продължават с часове, дори дни, придружени от болезнени контракции  newsm78

Дано детето да се оправи!

# 39
  • на село
  • Мнения: 3 893
Ами тя пак си е имала контракции и обикновено напъните са също като напън при голяма нужда и нищо чудно, че се е озовала в тоалета.

Абе всичко е много гадно, дано детенцето се оправи и да е здравичко.

# 40
  • София
  • Мнения: 1 456
Тръпки ме побиха. Sick Луди всякакви, но защо трябва да страдат дечица бе хора! #Cussing out
Милото бебче! Да е живо и здраво мъничето. След такава мизерия да го намерят оцеляло и
и да го спасят е цяло чудо. Дано има късмет и бъде щастливо занапред

# 41
  • Мнения: 25 566
Отвратително.  Аз никога не съм раждала, ама не мога да си представя как отиваш в тоалетната и хоп - бебето излиза...  Тук чета за раждания, които продължават с часове, дори дни, придружени от болезнени контракции  newsm78

Дано детето да се оправи!


Моя приятелка разказваше, как докато раждала, една циганка се е примолила да я пуснат до тоалетна. Естествено, отказали й, но тя настоявала, че била родила намсиколко деца и можела да различи напъни за дефекация и напъни за раждане. Е, пуснали я, но след няколко минути я чули да вика за помощ от ВЦ-то. След малко по коридора минала странна делегация - две акушерки водят циганката под мишниците, а трета отзад носи бебето. Между тях - пъпната връв.  Crazy
Та историята помни много подобни куриозни случки. Даже в Педагогическата поема на Макаренко е описан такъв случай - момиче, попаднало бременно в Колонията, крие бременността си, докато съквартирантките й случайно не намират бебето в кутия от обувки под леглото. Онази родила през нощта в стая, в която спят още куп момичета, без никой да чуе и звук. Майката го удушила, за да не изплаче и го скрила под леглото...

# 42
  • Мнения: 884
Боже господи !  Какво има тази жена вместо сърце?!Какво има в главата си?!  Shocked

# 43
  • Мнения: 25 566
Боже господи !  Какво има тази жена вместо сърце?!Какво има в главата си?!  Shocked

Може да не е жена, а малко, изплашено момиче...
Някой знае ли на колко години е?

# 44
  • Мнения: 4 111
Тръпки ме побиха. Защо ли се записах в тази тема.  ooooh!

# 45
  • София
  • Мнения: 1 456
Абе да забременее не е толкова малка, мисля аз!
А и да износи детенцето без да се забележи......ох, не знам.
Важното е, че мъника е добре и ще живее!!!

# 46
  • София
  • Мнения: 6 360
ужасяваща и оскотяваща неграмотност в България на 21-ви век. деградацията на бедното селско население е просто невероятна.
като не искаш детето, дай го за осиновяване - хората чакат на опашка.
и животно да го наречеш не става, животните общо-взето не си убиват малките.

# 47
  • София
  • Мнения: 622
Оказа се, че хич не е малка.....
http://www.monitor.bg/article?sid=&aid=129327&cid=20&eid=1134

# 48
  • Мнения: 2 309
Мамка им мангали селски...

# 49
  • на село
  • Мнения: 3 893
 
В такъв случай си е напълно умишлено, освен ако не е с умствени отклонения.

# 50
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Жената била психично болна...



http://www.focus-news.net/index.php?id=n760073

Последна редакция: пт, 10 авг 2007, 22:57 от secretgarden

# 51
  • София
  • Мнения: 622
Мамка им мангали селски...
Абе май не са от малцинството, психично болна е жената.

# 52
  • Мнения: 2 401
Отвратително!  Това, че го  постваш тук и то така описателно.

# 53
  • София
  • Мнения: 622
Отвратително!  Това, че го  постваш тук и то така описателно.
Shocked Не съм автор на деянието, нито на статиите в нета, а и това е Клюкарник- не е Майки, Искам дете и т.н. Защо четеш тогава?! И все пак- съжалявам, ако съм ти развалила вечерята.

# 54
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
махам го  ...   Hug

# 55
  • Мнения: 920
Прочетете Една помакиня разказва.
И един разказ на Мопасан. Слугиня, подготвила всичко, но изведнъж се оказват 2 - близнаци.

# 56
  • Мнения: 17 546
ужасяваща и оскотяваща неграмотност в България на 21-ви век. деградацията на бедното селско население е просто невероятна.
като не искаш детето, дай го за осиновяване - хората чакат на опашка.
и животно да го наречеш не става, животните общо-взето не си убиват малките.
Чакат на опашка поради безумната бюрокрация, а иначе домовете са пълни с деца. И циганчета и българчета, но някой знае ли, какъв кошмар е да пожелаеш да осиновиш дете и изискванията ти да са само да е здраво и да е българче, което се вижда твърде префърцунено на бюрократите, щото на запад осиновявали наред, без оглед на етнос и здравословно състояние. Само дето там живеят нормално след като осиновят дете, а тук се крият заради шантави хора, които си мислят, че те са призваните да разкрият тайната на осиновяването, и получават 18 лв.детски за да си гледат детето и да го лекуват, ако не дай си Боже се окаже и болно и го разберат доста след осиновяването (да допълня, че в дома давайки детето прекрасно са знаели, че е болно, а пък детските лекари в поликлиниката са толкова некадърни, че 3 месеца не разбират за страшната диагноза, която е нелечима!). А то не е печка или пералня в гаранция и не на всеки ще му даде сърце да го върне след като го е избрал и го е гледал известно време. Казвам го, защото имам подобен пример пред очите си години наред. А за хората с психични отклонения вече няма отчет и грижа и се плодят без дори да знаят какво правят! Страшно е! (това не е много по темата, но така ми дойде от вътре да го кажа)

Последна редакция: пт, 10 авг 2007, 23:17 от Ramada

# 57
  • Мнения: 5 478
Е, възрастта не е определяща за забременяване. Има момичета, които на 14 раждат. Майката на мой познат го е родила на 15...

Како Сийке, представям си картината с акушерките носещи бебето и циганката... А за тази, която си удушила детето и го сложила в кутия за обувки просто не знам какво да кажа. Хора всякакви...

Непонятно ми е как може да си зарежеш бебето в тоалетната, тази жена със сигурност не е добре психически... 

# 58
  • Мнения: 139
Роди ме мамо с късмет , пък ме хвърли на смет .

По-скоро "Роди ме мамо с късмет, пък ме хвърли в клозет"

# 59
  • Мнения: 502
Чак не мога да повярвам... Shocked

Добре,че е живо и здраво милото,родено е с късмет явно.

# 60
  • Мнения: 686
Нямам думи.Та това дете е човек все пак.На какво прилича това.Дано тази да си получи заслуженото.

# 61
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
 Shocked Sick #2gunfire

# 62
  • Разград-София
  • Мнения: 273
 ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!   Shocked Shocked  #Crazy   Думи нямам  ooooh! Sick

# 63
  • Мнения: 1 339
Ужас!!! Това направо ме потресе  #Crazy  Как е възможно да има такива жени ?  Направо не мога още да го повярвам  #Cussing out

# 64
  • Мнения: 47 963
не знам как може да има такива хора
някой знае ли дали иманаказания за подобни действия?

# 65
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Жената е психично болна! Вие четете ли?!
Да, има и такива хора! А, какви още има!

# 66
  • Мнения: 3 886
Нямам думи Sick Sick Sick

# 67
  • Мнения: 376
Горкото бебче, какво е виновно, че има такава "майка". Който си е с късмет /"Роди ме мамо с късмет, пък ме хвърли на смет"/ и трябва да живее ще живее. Дано се оправи бебчо и да няма инфекции от тези мръсотии. А Димитричка или Димитринка както беше там е направо за  smile3550

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
А беее незнам кво да кажа!!!!!Тва е басииии и ужаса.На хора които цял живот на мравката път правят Господ не им дава деца .... и се измъчват цял живот от тази мисъл... а на такива БОКЛУЦИ им дава ЩО ТАКА?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!??!?!?!!?!?!?

# 69
  • Мнения: 332
 Confounded по гадно нещо не бях чувала

# 70
  • Мнения: 4 292
 Shocked Shocked Shocked Shocked
Toва е отвратително просто!  Imp

# 71
  • Мнения: 553
За подобен боклук - КАСТРАЦИЯ!!!  #Cussing out
Милата малка душичка! Дано Господ бди над него и за напред в живота му  Praynig

# 72
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
А беее незнам кво да кажа!!!!!Тва е басииии и ужаса.На хора които цял живот на мравката път правят Господ не им дава деца .... и се измъчват цял живот от тази мисъл... а на такива БОКЛУЦИ им дава ЩО ТАКА?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!??!?!?!!?!?!?

А на такива дето им дава, но болни и обрича цял живот на мъки и едните и другите? Защо го прави?
И аз мисля че всички деца трябва да се раждат в богати и щастливи семейства, както и всички хора да са здрави, но не става така.
А това дете дали е имало късмет като е оцеляло? Какъв живот го чака? Дали ще го подмята малоумната му майка или ще го малтретират по домовете за сираци? Дали не беше по-добре да не се ражда изобщо за да не оскотее и да се превърне в престъпник?
А защо господ е дал на такава жена възможност да ражда изобщо?
Много въпроси,  но на нито един не може да се даде отговор.

# 73
  • Sofiа
  • Мнения: 3 241
Това го четох във някой вестник преди дни.
Ако не ме лъже паметта, жената страда от шизофрения. Пишеше обаче, че бебето е напълно здраво, както и другото и дете/деца (не помня колко бяха)

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 23 630
Пак ли?  ooooh!


ПП Да, майката на момичето може и да не забележи. Дъщеря й постепенно напълнява - какво странно има в това? Особено в тийнейджърска възраст е често срещано явление. Пък и след това.
Имах съученичка в УПК-то, която странно надебеля. Обяснението беше - диабет. Години по-късно общи познати ме светнаха, че била бременна тогава и родила малко след абитуриентския бал...  Thinking
Обяснението е напълно реално. Би ми било странно, но аз надебелях за 3 месеца с 20кг, спокойно можех да мина за бременна. След година изследвания и въпроси какво ям се оказа хиперинсулинемия (обратното на диабет, но ако го оставя нелекувано ще стане диабет). Върха на парадокса беше, че отслабнах много и точно когато влизах в нормални килограми забременях и пак почнах да качвам. Някои по-непознати хора са си мислили, че просто пак дебелея, докато не влязох в деветия месец  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт