Какво с грозде?

  • 1 332
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 951
Дайте някаква идея за сладкиш или някакво кремче с червено грозде. Имам доста голямо количество, не ми се ще да го хвърлям, а едва ли ще го изядем така, предпочитаме бялото... Мерси предварително.

# 1
  • Мнения: 4 111
Аз бих си направила сок, не съм чувала за нещо с грозде (освен за манджа с грозде  Laughing)

# 2
  • Мнения: 9 106
Сок от грозде - в сокоизстисквачката. Или кекс със грозде - ако е дребничко ще стане. Харесай си някоя рецепта на кекс и прибави вътре.

# 3
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
вино Mr. Green

# 4
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Сладко от грозде.

# 5
# 6
  • Мнения: 6 713
Дайте някаква идея за сладкиш или някакво кремче с червено грозде. Имам доста голямо количество, не ми се ще да го хвърлям, а едва ли ще го изядем така, предпочитаме бялото... Мерси предварително.

Представям си следното: някакво желирано кремче и вътре гроздето, това ми изникна като идея, но въобще незнам как може да се приготви.
Бях чела за една рецепта за желирано кисело мляко (тука от форума), и ако се направи това желирано нещо и вътре сложиш гроздето, може и да стане. Предполагам че гроздето е сладко, иначе кисело с кисело не върви

Всъщност идеята за сладкиш с грозде, май е по-добра  Hug

# 7
# 8
# 9
  • Мнения: 1 951
Благодаря много за идеите, ще се възползвам  Grinning


За това и аз се сетих, но е много трудоемко  Laughing

# 10
  • Мнения: 1 951
Направих ето този сладкиш:


Много бързо, лесно и вкусно, особено като се има предвид че не съм специалист по тестените изделия  Laughing. Според мен може да се направи и с други плодове също.

Общи условия

Активация на акаунт