Спорт за 3-4 годишни деца

  • 13 684
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 755
Ох, много ми е далече. През седмицата ми е невъзможно да го водя там. Рени, има ли възможност за събота или неделя? Вариантът през почивните дни ме устройва.

# 16
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Нямам представа как стои въпросът през почивните дни.

# 17
  • Мнения: 2 755
Ще се поинтересувам. Благодаря за информацията.  bouquet

# 18
  • Мнения: 3 861
чувала съм, че на Спартак има група за по-малки деца, но не съм го проверявала. Възнамерявам септември да се разтърся и разрова и да го запиша на плъване защото тази енергия трябва да избива някъде, не върху нас

# 19
  • Мнения: 25
Zdraveite mami na momi4eta.
I az mnogo iskam da zapisha Andrea na pluvane tja ve4e e na 4.

Samo 4e iskam da vi kaja 4e na moja prijatelka deteto i hvana gabi4ki ot basein i te taka se razviha 4e napravi i vazpalenie na babrecite. detote pi antibiotice 6 meseca i mnogo trudno se opravi Ottogava me e starh da zaveda deteto si na basein

Kajete molja za koi baseini ste 4uvali 4e se po4istavat dobre.]
Blagodaraja vi

# 20
  • Linz
  • Мнения: 11 619
ilianka26, а за кой басейн става въпрос?

# 21
  • Мнения: 25
Za baseina na Pancharevo koito specialno go reklamiraha predi vreme che e chudesen za decata i t.n. Razbira se tova moje da e incident no s  kajato i majka okolo men da govorja za sajalenie ima vseobshto predubejdenie che verojtanossta ot zarazjavane e goljama - a tova vse pak sa dechica.

# 22
  • Linz
  • Мнения: 11 619
 Thinking
Аз не съм чувала отзиви за хигиената за никой от софийските басейни. Но нямам оплаквания от Дианабад и Октомври.

# 23
  • София
  • Мнения: 819
Аз пък искам да запиша Стела на народни танци, ама още не знам къде, а и тя иска, предпочита ги пред латино и модерни, след като я питах, каза: Мамо, на народни, бе, колко пъти ти казах? newsm78

# 24
  • Мнения: 4 915
Школата на Маша Илиева приема  3-годишни деца.

Нямам лични отзиви, все още се колебая дали каката да я записвам на балет... Rolling Eyes
Иска ми се повече на народни танци или латино - повече ще й отговарят на темперамента... Crazy Mr. Green
Маймуната хич не я виждам да има търпение да прави падьодьо... Laughing Laughing

# 25
  • Мнения: 535
Да ви питам имали дечица,които тренират тенис?Нещо напоследък съм се замислила дали да не запиша дъщеря ми,но пък ми се струва, че още е малка на 5г.  newsm78 За това се чудя има ли деца на тази възраст,които тренират?

# 26
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз пък искам да запиша Стела на народни танци, ама още не знам къде, а и тя иска, предпочита ги пред латино и модерни, след като я питах, каза: Мамо, на народни, бе, колко пъти ти казах? newsm78
Голямата ходи на народни танци (тя казва "на хоро") в детската градина, харесва й. Но и наче и аз не знам къде се провеждат занимания.


Нямам лични отзиви, все още се колебая дали каката да я записвам на балет... Rolling Eyes
Аз съм ходила на класически балет- скука... Tired

Да ви питам имали дечица,които тренират тенис?Нещо напоследък съм се замислила дали да не запиша дъщеря ми,но пък ми се струва, че още е малка на 5г.  newsm78 За това се чудя има ли деца на тази възраст,които тренират?
На тенис започват да приемат на 5 год. Аз исках да запиша голямата, но е такъв клечо, че не я виждам да размахва ракетата. Но малката със сигурност ще я запишем след 2 год.

# 27
  • където и да е,само да не съм сама
  • Мнения: 586
   В клуб"Малееви" има школа за малки деца,но незнам точно от какава възраст.Плаща се на седмица 110лв. май беше.Заниманията са от 10 до 16ч.1-во има 2ч. тенис после някакви др.занимания и накрая пак 2ч. тенис.Мислех да проверя за моята дъщеричка/3,5г./,но тя спи на обяд и щеше да и доиде много,затова не се реших,но догодина ще проверя със сигурност.

# 28
  • София
  • Мнения: 14 672
Аз пък искам да запиша Стела на народни танци, ама още не знам къде, а и тя иска, предпочита ги пред латино и модерни, след като я питах, каза: Мамо, на народни, бе, колко пъти ти казах? newsm78
Всички читалища имат групи за народни танци-в Люлин има, но взимат от 5 г.

# 29
  • София
  • Мнения: 227
Да ви питам имали дечица,които тренират тенис?Нещо напоследък съм се замислила дали да не запиша дъщеря ми,но пък ми се струва, че още е малка на 5г.  newsm78 За това се чудя има ли деца на тази възраст,които тренират?
В тенис клуб Малееви има мини тенис, който е за деца от 3 до 6 години. И в дипломатическият клуб в Горна баня имало немско тенис у-ще за  деца, но незнам подробности. Ние посещаваме Малееви и сме доволни.
   

Общи условия

Активация на акаунт