за get.bg

  • 2 879
  • 52
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 350
Казвам само, че съм намерила начин да бъда съгурна в това, което купувам,както и да поемам риска за това, в което не съм сигурна,че е качествено, но поне да не ми бърка дълбоко в джоба...По принцип подхождам с недоверие относно предлаганото в повечето парфюмерии...Та просто реших да сравня аджеба дали не са едни и същи въпросните стоки,че затова си поръчах.....

# 46
  • Шумен
  • Мнения: 555
Аз също съм поръчвала и от Get.bg и от Megashop. В Megashop цените бяха малко по-ниски май. newsm78  Основно парфюми, а и тестери. На мен ми харесват и са доста трайни. Мъжа ми беше поръчал и белъо за 8.03. И то е добре. С доставката са много бързи. Вместо на 08.03 ми го донесоха на 06.03.  Laughing

# 47
  • Мнения: 353
Вчера си получих един парфюм на Нина Ричи от get.bg.Преди това го тествах на 5 места и то в различни градове-не намирам разлика(само дето в парфюмериите е с 15лв по-скъп).

# 48
  • Мнения: 35 961
аз си поръчвам и от мегашоп, и от гет.бг - доволна съм! от други бг интернет магазини избягвам
до сега не съм намерила разлика, освен при един от донна.бг, но там и цените са по-високи

# 49
  • Мнения: 238
парфюми не съм поръчвала от там,но няколко други неща и сам много доволна от тях,както и от цялото изпълнение на поръчката.

с парфюм-менте можеш да се сдобиеш отвсякъде,тaкаче... давай смело Wink

# 50
  • Мнения: 2 414
Аз пък днес видях в една парфюмерия в квартал Стрелбище парфюма Нина-тестер за 85 лева. Shocked
Помирисах го-никаква разлика не открих,шишенцето е 1 към 1,само дето жената ми каза,че нямало целуфан...
Направи ми впечатление,че имат тестери и на нови парфюми(последния на Пако Рабан)
Вие как мислите-може ли да се има доверие? newsm78

# 51
  • Мнения: 6 958
Аз пък днес видях в една парфюмерия в квартал Стрелбище парфюма Нина-тестер за 85 лева. Shocked
Помирисах го-никаква разлика не открих,шишенцето е 1 към 1,само дето жената ми каза,че нямало целуфан...
Направи ми впечатление,че имат тестери и на нови парфюми(последния на Пако Рабан)
Вие как мислите-може ли да се има доверие? newsm78

Никога не купувам нещо, което няма цялостна опаковка   Naughty Нямам вяра така относно произхода на стоката  Peace

# 52
  • Мнения: 2 414
мда и аз така мисля.... Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт