Има ли рускоговорящи мами?

  • 25 087
  • 289
  •   1
Отговори
# 30
  • Високо в планината на изобилието
  • Мнения: 484
И у нас есть собака,вернее пес,колли по имени Барт.Ему уже 11лет,возраст стариковский,да и все остальное тож,.Передние зубы выпали все,кроме одного.Ходит уже очень медленно,далеко от дома не уходит.Но собачьи свадьбы не пропускает,куда молодые псы,туда и ему нужно,хоть силы уже не те.Вообще он у нас местная достопримечательность,все с ним фотографируются,и как говорит мой муж,если бы мы брали с каждого желающего по 1леву,давно бы были милионерами.
Как я вижу и своя собака,Лилетка, не из глупых,страшновато,конечно,когда такая громила ломится в дверь,но с другой стороны,думаю,что ты чувствуешь себя спокойнее и большей безопасности с ней,чем без нее. Simple Smile

# 31
  • Мнения: 1 483
her_76 ,овчарка е,прилича на немска.

# 32
  • Мнения: 2 697
Хайде и аз да се запиша за новата ни темичка Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 125
Приветик девочки!
Извините если пишу не там где надо, но мне нужна помощь. Как на бг називается кунжутное масло  ?   Praynig

# 34
  • Мнения: 2 697
Альонка, на български е сусамово масло Hug Hug Hug

# 35
  • Варна
  • Мнения: 10 782
А как е на руски минзухар?  Simple Smile

# 36
  • Мнения: 24
А как е на руски минзухар?  Simple Smile

Гледах в речник - "шафран"

# 37
  • Варна
  • Мнения: 10 782
А как е на руски минзухар?  Simple Smile

Гледах в речник - "шафран"

Странно. Минзухарът уж се води цвете (малката ми рецитира някакво  стихче, явно научено в градината), пък шафрана, доколкото знам е подправка...  Rolling Eyes

# 38
  • Мнения: 62
ПРИВЕТ и от мен !!!

 newsm51  smile3525  newsm51

# 39
  • Мнения: 1 483
   

На руски е крокус.А Шафранът е подправка, получавана от цветовете на шафрановия минзухар .


http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D1%80%D0%BE%D0%BA%D1%83%D1%81

Последна редакция: чт, 16 авг 2007, 13:22 от liletka

# 40
  • Мнения: 125
Альонка, на български е сусамово масло Hug Hug Hug
Мнооооооооого ти благодаря миличка   bouquet Дали мога да го намеря по магазини?

# 41
  • Мнения: 2 697
Мнооооооооого ти благодаря миличка   bouquet Дали мога да го намеря по магазини?

Альонка, малко ме затрудни с въпроса Wink
Зависи за какво ти трябва - видях, че Икаров има масажно сусамово масло Wink Ако пък ти трябва за готвене, може да пробваш в магазините за здравословна/диетична  храна - там би трябвало да го има Hug

# 42
  • France
  • Мнения: 726
И аз се записвам в темата. Майка ми е от Москва. Имам сестра,която живее там. Не съм я виждала 5г, но за сметка на това плащам страхотни сметки за телефон. За тези пари поне веднъж годишно мога да взема самолета и да се видим Laughing
Учих в 133 ЕСПУ "А. С. Пушкин". Сега живея в Хасково. Ако има мами от тук, ще ми е приятно да се запознаем.

# 43
  • Варна
  • Мнения: 10 782

На руски е крокус.А Шафранът е подправка, получавана от цветовете на шафрановия минзухар

Пак продължава да ми е странно.  Laughing

Минзухарът е толкова разпространен като име тук, докато този "крокус" за първи път го чувам. Може и да има някакво "народно" име...

# 44
  • Мнения: 176
Alyona , ти давно живешь в каварне?у меня там есть подружка,зовут александра(украинка).у нее 2 дочки-7 лет и 5 месяцев.каварна небольшой городок-может бить ви и знакоми? newsm78
 
 

Общи условия

Активация на акаунт