Кой тук слуша електронна музика?

  • 1 466
  • 26
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 103
Я да видя сега, с кои тук си пасваме музикално Mr. Green

То електронна музика е малко много общо понятие, та затова аз да си.. ай кажете ми дума, която да е аналог на илюстрирам, ма да не е за образ, а за песен Whistling Mr. Green

Ето ви пример: Elucidate - Lucid Dream Yellow Mix / фрагмент.. 4:30, 3.2 Мб, сори че е малко некадърно рипната.

И е и поздрав за разсънване   bouquet

Това е от едно интернет радио: www.di.fm, от канала Vocal Trance.. даже сега върви един много готин микс на DJ Doboy (The Vocal Edition, vol. 22).

Ще пусна пак анкетка за по-лесно Mr. Green

---

P.S. Аз да си кажа, не слушам само такава музика, всъщност мога да слушам какво ли не заради идеята, но ако искам отново и отново да се докосна и извися медитативно до същността на оргазма (добре ли го казах, Тео Joy hahaha) ей тва е музиката! Така, че мойто е опция 2.

# 1
  • Мнения: 765
Вчера Виктор Калдерон в Слънчев бряг - как е било не знам , но в общи линии той ми харесва .
Тиесто естествено , колкото и комерсиално да звучи вече .
Изморена съм и май се ориентирам към чил аут вече .
В колата само радио НОВА , на компютъра е лесно има всичко . Като бях на 17 слушах само такава музика , нямах пропуснато голямо парти - сега одъртях и ми се релаксира и медитира  Grinning , освен това хресвам и други видове музика - Ю2 , Нора Джоунс , Симпли Ред , Стинг , Анджи Стоун , Ерика Баду , Джил Скот , Роби Уилямс....Не може само електронна музика - това  ограничаване не е за мен .

Последна редакция: сб, 11 авг 2007, 11:11 от барабалекс

# 2
  • Мнения: 103
Не може само електронна музика - това  ограничаване не е за мен .

Да Peace И аз така, но просто ти казвам, че тя ме кефи най-много и то не всичко.. някои подбрани неща и стилове.. ма не ме питах за стилове, не му разбирам, предпочитам само да слушам.

# 3
  • Мнения: 25 571


Ето ви пример: Elucidate - Lucid Dream Yellow Mix / фрагмент.. 4:30, 3.2 Мб, сори че е малко некадърно рипната.

.......


На това ли му викате електронна музика вече?  Shocked  newsm78

По наше време викахме така на това:
http://www.youtube.com/results?search_query=Jean-Michel+Jarre&search=Search

# 4
  • Мнения: 103
Е казах ти, че това е общо.. Ок си е и Жан Мишел.. ама сме в 21 век вече се пак Mr. Green

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Много я обичам тази музика, но не слушам само нея...Иначе напоследък не пропускам голямо парти в Ялта, последно много ми хареса Ерик Притц, Роби Ривера също го харесвам.. И въобще - действа ми идеално музичката...

# 6
  • Мнения: X
Всякаква музика мога да слушам аз.Зависи от  градуса.


Как` Сийке, и по мое време Жан Мишел беше нарицателно за електронна музика.

# 7
  • Мнения: 877
И аз обичам  Heart Eyes

# 8
  • Bapнa
  • Мнения: 762
И аз много я харесвам, имам си няколко любими сета - по-специално Deep Dish (feat Ali) live @ Kursaal Club, Italy 18august2005 и Wally Lopez: I'm Coming To Paris, имам си и един сет за чистене на къщата  Mr. Green на Балтазар - Cycle mix, но на бебо и мъжо такава музика не им понася  и вече слушам все по-рядко... А на парти не съм стъпвала от май или юни миналата година  Sad

Последна редакция: сб, 11 авг 2007, 13:29 от Presiqna

# 9
  • София
  • Мнения: 1 654
Слушам предимно хаус музика Offer Nissim  Peace
http://vbox7.com/play:66c7dba1
Dj Tiesto http://vbox7.com/play:c24e128f
И това http://vbox7.com/play:9a866b4a сред най-любимите клипове

# 10
  • Мнения: 103
Eeee, Love Comes Again на Тиесто е култово парче. Мога ти пратя линкче с някои мои любими парчета, вкл и на Тиесто, м?

# 11
  • Мнения: 1 483
Delerium са номер 1 Peace

# 12
  • Мнения: 5 370
Харесвам Тиесто, Antiloop, Alice DeeJay, Mobby,  ЕЙТИБИ-особено "Маракеш", от по старите-Уестбам, ЖМ Жар е класика, а има едно парче, с което телефонът ми напоследък звъни:

William Orbit-Barber's Adagio for Strings


P.S. Хамелеон, с тази темичка ти ставам фенка. Знаеш ли откога се канех да пусна нещо подобно като тема, ама ме беше леко срам.,...от възрастта ми. Embarassed Иначе много обичам електронен бийт. Макар и да не съм подскачала в Ялта или на някой Лов Парейд с оранжева коса и искрящо зелена рокличка. Mr. Green

Последна редакция: сб, 11 авг 2007, 16:32 от Не тази вечер, Жозефина!

# 13
  • Мнения: 5 370
WHEEEERE AAARRRE YOUUUUU

Нещо старичко за поздрав към всички маниациии. Party Party Party
П.С. Дайте линк за "А-ЛАР-МАААА"??? Peace

# 14
  • Мнения: 750
Мисля, че е безсмислено да отговарям.

# 15
  • Мнения: 1 770
Харесвам някои неща, да. Някои са ми направо еуфорични. Трети ме побъркват от умопобъркваща скука.
Както и всеки друг стил музика.

Ето нещо любимо, наред със споменатото вече Adagio for strings (но в този му вариант) - Serenity на Armin van Buuren and Jan Wayne

# 16
  • Мнения: 5 370
Мисля, че е безсмислено да отговарям.
За тебе знаем-колкото по-твърдо-толкова по-твърдо. Mr. Green

# 17
# 18
  • Мнения: 41
Слушам и такава музика, да.
Виждам, че има доста фенове на Offer. Ето поствам си част от playlist-а , който ми е в момента на winampa Grinning

Offer Nissim In your eyes
Offer Nissim For your love
Offer Nissim Alone
Offer Nissim Searching
Offer Nissim Release me
And If Feat Alison Limerick - Lead you to heaven

# 19
  • Мнения: 526
Не знам дали спадат към чистия стил електронна музика(всъщност не знам точно като какъв стил се определят Embarassed)но Chemical Brothers направо ме зомбират.
Това ми е любимото им парче и черпя всички от темичката с него:
Hey Boy Hey Girl

# 20
  • Мнения: 103
Слушам и такава музика, да.
Виждам, че има доста фенове на Offer. Ето поствам си част от playlist-а , който ми е в момента на winampa Grinning

Offer Nissim In your eyes
Offer Nissim For your love
Offer Nissim Alone
Offer Nissim Searching
Offer Nissim Release me
And If Feat Alison Limerick - Lead you to heaven



Сега го прослушвам това, як бас, кефи.. последното парче нещо не е у ред, може би линка?

Огромно тъмно хале, абсолютно сам, опа, почти сам, бас, който те удря чак в стените и.. другата част от фантазията няма смисъл да я споделям Rolling Eyes И някой ден да се науча и аз да пиша такава музика. Желаещи за вокалисти/ки? Flutter

# 21
  • Мнения: 103
Много я обичам тази музика, но не слушам само нея...Иначе напоследък не пропускам голямо парти в Ялта, последно много ми хареса Ерик Притц, Роби Ривера също го харесвам.. И въобще - действа ми идеално музичката...

Къде в Сф правят такива партита? Аз да си призная заради проблеми с тълпите отдавна не съм ходил на такива места, но ми е интересно.. Може би трябваше все пак някое от двете лета докато бачкаш в Слънчев бряг на Какао ,ама сега вече е късно Rolling Eyes

# 22
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 216
електронна музика е ужасно широко понятие. вече има хиляди стилове и разклонения. ранния Депеш и Крафтверк е електронна музика, гоа и транс и те, ама нямат нищо общо, нали.
харесвам по-софт варианти като Ъндъруърлд, Фючър саунд ъф Лондон и такива неща...

# 23
  • Мнения: 103
Да, така е.. ама ако бях ограничил нещата щеше ли да се разпишеш Mr. Green

Аз съм дал пример какво "електронна" ме кефи.. другите също.. важното е купона да върви и музиката да кънти Crazy

# 24
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 216
Да, така е.. ама ако бях ограничил нещата щеше ли да се разпишеш Mr. Green

Аз съм дал пример какво "електронна" ме кефи.. другите също.. важното е купона да върви и музиката да кънти Crazy
ми щях, щото такива теми са рядкост.
 сега се сетих, че Афекс Туин също ме кефеха много. иначе дръм енд бейс мога да слушам до припадък, има из нета разни компилации с абсолютно неизвестни артисти, много яки.

# 25
  • Мнения: 634
Оо, бацета, тук се включвам и аз  Laughing

# 26
  • Мнения: 634
Слушам и такава музика, да.
Виждам, че има доста фенове на Offer. Ето поствам си част от playlist-а , който ми е в момента на winampa Grinning

Offer Nissim In your eyes
Offer Nissim For your love
Offer Nissim Alone
Offer Nissim Searching
Offer Nissim Release me
And If Feat Alison Limerick - Lead you to heaven



И аз сега го прослушвам това, много ме кефи newsm48
Точно такъв стил ме подлудява направо- Vocal Trance  Crazy Както обича да казва човека, който ме просветли в тази музика- як бас, тупца-тупца и една кучица пее Mr. Green
Иначе от di.fm  и Lounge много me радва, Ambient и Progressive са ми тежки, но ако съм в настроение и тях слушам.

Общи условия

Активация на акаунт