ЛЕЧЕНИЕ НА ГНЕЗДОВ КОСОПАД С ХОМЕОПАТИЯ

  • 6 557
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18
ЗДРАВЕЙТЕ,ИНТЕРЕСУВАМ СЕ ДАЛИ НЯКОЙ СЕ Е ИЗЛЕКУВАЛ ОТ АЛОПЕЦИЯ  С ХОМЕОПАТИЯ.
ИСКА МИ СЕ ДА СЕ ОБЪРНА КЪМ ХОМЕОПАТ ЗА ДА СЕ ИЗЛЕКУВАМ ,НО СЕ ПРИТЕСНЯВАМ ДА НЕ СИ НАВРЕДЯ.ИМА ЛИ ТАКАВА ВЕРОЯТНОСТ?ПРЕПОРЪЧАХА МИ ЕЛИА КОСТОВА.

Последна редакция: сб, 11 авг 2007, 10:39 от KRASIVIRA

# 1
  • Мнения: 1 559
Надявам се, не очакваш някой да ти предпише лечение по интернет на базата на едната дума, която споменаваш за проблема си.
Единственото, което мога да кажа в отговор на "лечение" е: "хомеопатия". Успех!

# 2
  • Мнения: 1 559
Корем + алопеция вече е някакво разширяване на оплакванията. Сега въпросът е класически хомеопат да открие централното нарушение и да помогне на организма да се справи с него.  Това няма как да стане по интернет. Ако искаш да се лекуваш с хомеопатия, посети класически хомеопат.

# 3
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
 Частично, нова коса не ми порастна, но поне спрях косопада.  Peace

# 4
  • Мнения: 18
Здравейте!
За съжаление реших да отида и да пробвам да се излекувам с хомеопатични лекарства.Груба грешка от моя страна .Хомеопатията не само не помага при алопеция ареата ,ами вреди.Затова потърсете друг начин за справяне с проблема.Добре,че веднага спрях "лечението".Оказа се ,че много момичета доверили се на хомеопат са останали без никаква коса,за много кратко време.Само дето хомеопатите си мълчат и дават напразни обещания и не споделят за риска от лечението..На всички решили да лекуват алопеция с хомеопатия -помислете добре.
Иначе за други неща разбира се помага.

Общи условия

Активация на акаунт