Имате ли впечатления от Дисниленд, Париж?

  • 14 860
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
А някой бил ли е самостоятелно (не чрез агенция) в хотелите в Дисни? Дали цената на хотела включва нещо безплатно в самия парк?

# 31
  • Мнения: 6 898
За Дисни до Париж няма какво да добавя ,дали са ти всички необходими съвети.
За този парк в Турция не съм чувала ,но звучи добре ,най-малкото защото е доста по-близо.
Аз за разнообразие бих препоръчала и Гардаленд ,намира се до Гарда в Италия и е доста близо до Милано.
Татилията в Турция за мен нищо не е. Много е малка и не ми хареса особено.
За Дисниленд са казали вече, за мен лично това беше първият увеселителен парк, който посетих и бях много впечатлена, но и някак не можах да се насладя на всичко май. Още ме беше страх от влакчетата.
В Гардаленд е хубаво. Атракционите не са лоши, но това, което най-много ме впечатли е, че всичко беше ужасно красиво. Чувстваш се сякаш си в приказка.

# 32
  • Мнения: 1 937
Дали цената на хотела включва нещо безплатно в самия парк?
Нощувката в хотелите в Дисни включва и вход в самия парк. Погледни страничката.

# 33
  • Мнения: 2 768
Вдигам темата с един въпрос - знае ли някой дали има директен транспорт от летище Шарл дьо Гол до Дисниленд?

# 34
  • Мнения: 1 937
"There are two ways to get to Disneyland Resort Paris from the Roissy/Charles-de-Gaulle or Orly airport:
·  By VEA shuttle service: The shuttle bus brings you directly to Disneyland® Resort Paris from the Roissy/Charles-de-Gaulle or Orly airport, 7 days a week.
·  By car hire: Disney has teamed up with Hertz to offer you exclusive services so that you can get on the road quickly in your preferred vehicle."

http://www.vea.fr/fr/index.asp

Няма начин да не си го прочела това   bouquet

# 35
  • Мнения: 2 768
Четох, че има автобус, ама така и не го открих.
Хиляди благодарности!   bouquet

# 36
  • Варна
  • Мнения: 1 131
Вдигам темата с един въпрос - знае ли някой дали има директен транспорт от летище Шарл дьо Гол до Дисниленд?
Има. През декември бяхме там. Само, че беше влак RER му казват те. Билета в 1 посока е 8евро, а в двете 16.

# 37
  • Мнения: 1 937
Ета, завиждам ви Simple Smile
Още информация - тук

# 38
  • Мнения: 2 839
А, влак има. Даже и стрелата минава по този маршрут. От летището до Дисни е 10 минути. И нормални влакове има, гарата е на 100м. от Дисни.
Ще ти я покажа в GEarth  Mr. Green

# 39
  • Мнения: 2 768
Аз дирих в сайта на публичния транспорт на Париж и ми показа, че първо с влака трябва до центъра и от там до Дисни с метро линия А  newsm78

Пък Вердад да не завижда, ами да идва с нас! Мхм.

Общи условия

Активация на акаунт