Споделете-къде и как родихте и доволни ли сте от условията!

  • 14 985
  • 234
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 925
Аз раждах във Вита София април месец секцио, струваше 1800 лв., но платихме 1400 лв., защото ЗК поемат 400 лв. Бремеността ми следеше Хаджиев, той ме и оперира заедно с Калвачева. Много съм доволна от условията, през цялото време бях много спокойна, може би заради отношението на акушерките и лекаря. Сама си в стая, може по всяко време да ти идват на свиждане, по колкото си искат часове могат да стоят при теб хора, мъжът ми идваше след работа към 18-19ч. и стоеше до 22ч. Яденето е от О Шипка, избираш си го ти от меню. Дават ти бебето винаги, когато искаш, може и постоянно да е при теб. Много ми помагаха за кърменето акушерките, викаха ме като го къпаха, даже аз се пробвах да я къпя с помощта на акушерката, всички бяха много мили.  Ако имам 2-ро дете, пак там ще раждам   Peace

# 46
Раждах в МБАЛ Пловдив(Окръжна болница).Изключително безхаберни лекари,сестри и т.н.
Как да кърмя,да се цедя и други неща ме учиха чистачките.Най-грозното беше,че мине ли някоя лекарка,все за нещо ще ми се скара.Защо си легнала така,защо държиш детето иначе,даже педиатърката всеки път ми се караше,че като ми донесяла детето и после като си го вземела пелените били хлабави.А пък той малкия не искаше да суче и аз опитвам по всякакъв начин,въртя го на едната гърда на другата-нормално е пелените да са поразхлабени.Най-ужасното нещо беше един ден докато съм в тоалетната минали и ми оставили бебето на моето легло-а то е доста високо-изпаднах в истински ужас,че е можело да падне ако бях се позабавила още малко.Не препоръчвам на здравомислещи жени да раждат в тая болница и най-вече секцио отделението-чувала съм за нормалното,че лекарите са по-добри.

# 47
  • Мнения: 254
Родих в Майчин дом, София и не съм доволна. Не бих препоръчала на никой да ходи там.

# 48
  • Мнения: 4 496
№1-АГ Варна,1999 год,ужасни услови,и още по-ужасно отношение!...
№2 -Окръжна болница Варна,2004год,чисто,спокойно,страхотно отношение към майчетата!
№3-Пак Окр.Болница,2007 год,още по-чисто,още-по спокойно,страхотно отношение към майчетата,но  бебешки сестри са малко мързеливи.
Ако трябва пак да раждам,пак бих отишла там. Grinning

# 49
  • Мнения: 54
Аз раждах в болница "Царица Йоана",Сливен и съм много доволна.
Условията и вниманието бяха на ниво и съм изключително благодарна на д-р Дичева Hug,която следеше бременноста ми и беше до мен през цялото време докато родя,а и след това.При това не съм дала и лев(с изключение на 2-те банки с кръв,които ми преляха)

# 50
  • Мнения: 244
Родих в Тина Киркова,доволна съм.

# 51
  • Мнения: 319
Благодаря на Господ, че ми се отдаде шансът да родя в цивилизована европейска държава.  Ако ви е интересно, това (синият текст) е  разказът за раждането на сина ми, Филип !
Ех, размечтах се и тук в България, да може човек да роди при такива условия в държавна болница!!!

# 52
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 215
раждах в държавна болница и втори път няма да направя такава грешка.

# 53
  • Мнения: 220
Родих в "Селена" - Пловдив. Доволна съм от всичко - лекари , акушерки , чистота - но нали за това си плащаме все пак. За второто и третото пак там  Laughing

# 54
  • Мнения: 1 251
И аз родих в СЕЛЕНА в гр. Пловдив. Наложи се секцио. Струваше ми всичко 750 лева. Чувстваш се като бял човек-чисто, приятно, любезни и усмихнати бяха всички от персонала, говореха си приятелски с теб и те предразполагат да си спокоен в процеса на възстановяването ти. Чистиха стаите и сутрин и вечер, носеха ни храна от ресторант всеки ден-топла и вкусна, лекарите се интересуваха от състоянието ти, бебето му се радват като на тяхно-гушкат ги и им говорят нежно. Заслужава си всяка една стотинка, дадена в тази частна клиника. Останах само с хубави спомени от раждането ми, за което съм много щастлива. Heart Eyes

# 55
  • Мнения: 215
Родих в София - болница Вита - ресекцио.
изключително съм доволна. първото ми секцио също беше в частна болница, но не може да се сравнява с отношението и вниманието от страна на персонала във Вита.
условията в болницата са много добри, обезболяването и грижите от страна на акушерките, те карат да забравиш за болките от операцията и да се радваш да бебчето си от първия момент.

# 56
  • Мнения: 1
Здравейте!
Някой има ли мнение за доктор Силвия Савова от "Света София"?

# 57
  • Мнения: 1 409
Родих в Токуда със секцио и единственото ,което мога да кажа е ,че съм безкрайно доволна от условията и от отношението.

# 58
  • Мнения: 1 101
Родих в "Св.София"с планово секцио. Повече от доволна съм  Simple Smile

# 59
  • Мнения: 438
Родих в Тина Киркова секцио,платихме 950, нормална стая.По принцип се навих там да раждам защото мн си харесвам докторката която ми следи бременността и исках да раждам при нея. От нея съм мн доволна, но от болницата не. В децкото какво направиха незнам с бебо, но на 3-я ден започна да повръща Cry , какво ли не му правиха- спряха му храната,ренгенови снимки(предположиха че може да е рефлукс),на системи беше 10 дни,беше на 3 антибиотика, пречистиха му стомаха със сонда и накрая престоя няколко дни в кувьоз. Даже ми обесниха, че от повръщането му се е обърнала перисталтиката  Cry . Мн съм недоволна от отношението към него. Ръцете и крачетата му се белеха, все едно има пърхот,дали изобщо са го мазали с нещо не мога да знам.А за изписването да не говорим, беше подсечен и целия в пъпки. Да не говорим пък, че хубавите бузки с които го родих бяха изчезнали(предполагам заради 30 грама с които го хранеха) Cry . Естестчено с мен се оправдаха. От мен бил хванал нещо си,иначе да кажат какво не могат. Изследванията ми във всяко едно отношение бяха изрядни, водите ми бистри. Как така от родено болно дете(според тях) чак на 3 ден проявява симптоми незнам. На епикризата написали"Майчино-фетална инфекиция" Sad.Нямам думи. Не бих раждала там отново. За мен е мизерна болница с лошо отношение към бебетата.  Sad И да има хлебарки!б

Общи условия

Активация на акаунт