Вкусотийка с домати!

  • 2 850
  • 49
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 013
Необходими продукти:
0.500кг домати
4-5 яйца
200-300гр. сирене
1-2 връзки магданоз
1-2 глави лук
2 бульона "Костиля" на Маги
олио
сол
Приготвяне:
В една средно голяма тенджера се загрява олио, слага се и малко солчица, след това се прибавя накълцания на дребно лук. След като лука се запържи се слагат нарязаните домати. Оставя се да ври 5-10минути след което се прибавят яйцата-предварително разбити и сиренето- нарязано на кубчета. Оставя се да поври, слат се бульоните и нарязаният на ситно магданоз. След окоа 5минути се сваля от котлона. Това ястие се приготвя бързо и лесно, и за сметка на това е страшно вкусно! Които не го е опитал той не е разбрал това. Приятен апетит за тези които се решат и си го сготвят   chef

# 1
  • Мнения: 105
А без лук какво ще се получи?Няма ли да е по вкусничко с чесънче?  smile3521

# 2
  • Мнения: 6 013
Незнам не съм пробвала с чесън-но с лук е страхотно,това го знам, а иначе можеш да пробваш с чесън и да споделиш как е  Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 3 679
И аз чакам да кажеш дали става с чесън, че лук не обичам.

# 4
  • Мнения: 3 410
чудесно балансирано ястие, благодаря за рецептата, ще я направя непременно, още повече че доматите са много полезни за простатата, скъпият ще остане доволен от моята грижа за него  chef

# 5
  • Мнения: 6 013
Според мен няма да е същият вкуса и аромата на ястието без лук, които непременно трябва да е зъпържен. Най-добре според мен ще е да пробвате рецептата с продуктите които съм продиктувала и сами ще се обедите че е фантастично, многооо вкусно.  Peace

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 10 819
Ще пробвам и аз.Много често си правя подобно ядене ,но само с домати и яйца.

# 7
  • Мнения: 2 199
Прибавих и пипер към лука и стана и леко, и вкусно Wink   bouquet

# 8
  • София
  • Мнения: 10 825
Ще го пробвам и аз. А на какво прилича - на омлет или на манджичка?

# 9
  • Мнения: 2 199
моя беше гъст и приличаше на омлет но сложих само 1 домат за това  Party

# 10
  • Мнения: 526
Това за лятото е екстра манджичка...Аз бих спестила само магданоза,че не го обичам много в такива запържени ястия.

# 11
  • Мнения: 6 013
Ще го пробвам и аз. А на какво прилича - на омлет или на манджичка?
Lady Charm това е манджичка,даже еи преди малко пак сготвих и ще кача снемки,ако не ме домързи още днес...

# 12
  • Мнения: 191
Сготвих я ,мерси много на мамата за идеята супер вкусничко  Hug Hug Party Peace

# 13
  • Мнения: 2 550
звучи интересно
утре ще я спретна, само магданоза ще го пренебрегна, че хич не го уважавам  Sick
мерси за рецептата  Hug

# 14
  • Ст.Загора
  • Мнения: 678
 И аз да питам нещо,не са ли много два бульона? Има сирене и ми се струва че ще стане много солено.

Общи условия

Активация на акаунт