Най-идиотски подписи

  • 864
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 920
Номинирам - на Шанел

"Само една тъпа женка
може да седи и да пише във форум,
дали това е блудство или подигравка,
а да не е реагирала досега адекватно."

                                                         Лиска


Явно силно я е впечатлила тази жена, да я носи толкова време в подписа си.


2-ро място - Парковете са и за тъпоъгълници!
Liska
--------------------------------------------------------------------------------

3-то - всички Майки на Принцеси.
 

# 1
  • Мнения: 985
всички с   датите , килограмите и сантиметрите на бебето Stop

# 2
  • Мнения: 2 353
  Подписа на Ягодка.
  Не съм срещала "Всички майки на принцеси".

# 3
  • София
  • Мнения: 3 099
"Щом за нежни думи късно е, значи идва ред на мръсните"

 smile3501 smile3501 smile3501

Мъдро и дълбокомислено!

# 4
  • Bapнa
  • Мнения: 762
http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=32197 Тази Ягодка ли ? Какво й има на подписа  newsm78

# 5
  • Мнения: 3 537
Нищо,според мен. Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 920
А какъв е подписа на " тази ягодка"?

# 7
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ех ама като сте я захапали тая Шанел, и не пускате значи. Какво и има пък на подписа, на надписа под аватара, на нам си кво си... Няма идиотски подписи, има такива, които не харесват на мен, на този или на онзи, но щом като някой си е сложил нещо там, където всеки ще го види, или поне всеки който не си е забранил изображенията във форума, значи го е харесал това нещо. Иначе на всеки подписа може да се води идиотски, все някой няма да го хареса.

# 8
  • Bapнa
  • Мнения: 762
На "тази Ягодка" подписът й е снимка на бебе и лентичка ? Ти не го ли виждаш ?  newsm78 Да не би да има текст, който аз и Eis не можем да видим ?

# 9
  • Мнения: 6 167
тази Шанел голяма звезда, теми се пускат час по час за нея  Laughing възпява я народа,браво!
също и Лиска, лекинко индиректно  Laughing
дразнят ме всякакви лексиконски подписи в стил " мама на двама принца" , разни мерки и теглилки , както и цитати от бисери на потребителки ( е, и аз 1-2 пъти съм се изкушавала..)

да използвам случая да попитам какво означава, че парковете са за тъпоъгълници? тъпи хора ходят в тях ли?

# 10
  • Мнения: 417
Наистина какво толкова сте се заяли с Шанел?В която и тема да отида все Шанел.Шанел......това ме дразни в нея-онова. Crazy
Побъркали сте се! #CrazyКакво толкова ви е направила тази жена?

# 11

Общи условия

Активация на акаунт