Изчезват ми лъжиците! Каква е таз мистерия?

  • 9 144
  • 169
  •   1
Отговори
# 45
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 516
Е, не. Така не съм се смяла отдавна.  Laughing

У нас лъжици не изчезват, вилици отвреме на време, но после се връщат. Мъжа ми не си признава, значи сами си идват.  Joy

Виж за чорапите мистерията още не съм я разгадала. Оня ден и пералнята беше разглобена, и там ги няма  Thinking

# 46
  • Мнения: 1 568
На мен ми изчезваха  салфетки от плат,които собственоръчно си бях ушила в тон с кухнята....мина време-няма ги!Един ден сме със свеки,която подсмърча.По-едно време "милата"извади една от моите салфетки и си издуха най-безцеремонно нослето #2gunfire

Последна редакция: нд, 12 авг 2007, 23:04 от Маргало

# 47
  • Мнения: 2 353
  Ми комбинирайте се де! Нека Руска да даде малко лъжици, пък ти и дай вилици. Направте нещо!
  На някой да му изчезват малки, пъстри възглавнички? Разменям ги за пила.

# 48
  • Мнения: 4 726
Оня ден и пералнята беше разглобена, и там ги няма  Thinking
А зад нея провери ли Mr. Green?

# 49
  • Мнения: 1 858
 Ми комбинирайте се де!

Ха де, Руска изчезна newsm78.  Рускееее идвай да направим пазарлъка Hug!

# 50
  • Мнения: 6 029
 Ми комбинирайте се де!

Ха де, Руска изчезна newsm78.  Рускееее идвай да направим пазарлъка Hug!

носят й лъжици, изчакайте...

# 51
  • Мнения: 2 212
Нали за чорапите имаше теория, че отивали в паралелен свят...е след като чорапите може да имат ткаъв, защо лъжиците да нямат, питам аз?
Не дискриминирайте лъжиците, ако обичате  Crossing Arms

# 52
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 516
Няма ги бре. Обръщахме я и я вадихме от шкафа поне  20 пъти.  Crazy

Руске, чорапки да са ти носили, че се разорих?  Mr. Green

# 53
  • Мнения: 1 858
 Ми комбинирайте се де!

Ха де, Руска изчезна newsm78.  Рускееее идвай да направим пазарлъка Hug!

носят й лъжици, изчакайте...

 rotfImbo smile3532 newsm62 newsm03

# 54
  • Мнения: 1 858
Няма ги бре. Обръщахме я и я вадихме от шкафа поне  20 пъти.  Crazy

Руске, чорапки да са ти носили, че се разорих?  Mr. Green



Сигурно, сигурно newsm62

# 55
  • Мнения: 4 451
и на мен тази тема ми е фаворит. Специални благодарности на maatete, че ме разсмя до сълзи тази вечер.    bouquet Hug
А на мен ми изчезват белачките. Crossing Arms Вече 2 на брой. Опасявам се, че отиват в боклука заедно с обелките от картофите. Mr. Green

# 56
  • Мнения: 6 029
и на мен тази тема ми е фаворит. Специални благодарности на maatete, че ме разсмя до сълзи тази вечер.    bouquet Hug
А на мен ми изчезват белачките. Crossing Arms Вече 2 на брой. Опасявам се, че отиват в боклука заедно с обелките от картофите. Mr. Green

аз се сещам и бъркам да я вадя. че е скъпа и нема да ми купят друга такава.

# 57
  • Мнения: 4 451
Те и моите и двете бяха скъпи и след вторият път мъжо ме предупреди, че ако изхвърля и тази, ще ми купи някоя от пазара. Tired Mr. Green

# 58
  • Мнения: 1 858
и на мен тази тема ми е фаворит. Специални благодарности на maatete, че ме разсмя до сълзи тази вечер.    bouquet Hug
А на мен ми изчезват белачките. Crossing Arms Вече 2 на брой. Опасявам се, че отиват в боклука заедно с обелките от картофите. :mrgreen


Мерси, мерси newsm03. А ти недей така да предполагаш а първо Руска питай Naughty!

# 59
  • Мнения: 4 451
Ми тя забегна. Стана и напечено май. Whistling

Общи условия

Активация на акаунт