нещо за запека

  • 5 600
  • 79
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 766
Топла вода с мед веднага след ставане  Peace
И при мен положението е критично, а като бях бременна стана страшно  ooooh!
Кивитата също помага,но при мен беше до време май стомах свикана с тях. За зеления чай - той не се препоръчва /да не кажа че е забранен за бременни/
Свещички и лекарства не съм ползвала.
За чая Блевит - на малката и подейства и съм решила сега аз да го пробвам, че пак имам проблем даже по-голям, че е съчетан с хемороиди  ooooh! Sick

# 46
  • София
  • Мнения: 6 267
Топла вода с мед веднага след ставане  Peace
И при мен положението е критично, а като бях бременна стана страшно  ooooh!
Кивитата също помага,но при мен беше до време май стомах свикана с тях. За зеления чай - той не се препоръчва /да не кажа че е забранен за бременни/
Свещички и лекарства не съм ползвала.
За чая Блевит - на малката и подейства и съм решила сега аз да го пробвам, че пак имам проблем даже по-голям, че е съчетан с хемороиди  ooooh! Sick

Позната история. Аз се пробвах пак с топла водичка с мед на гладно сутрин, но не ми подейства след раждането. 2 месеца беше ад с тези хемороиди. Сега закусвам сутрин кисело мляко с мюсли, всяка сутрин и се оправи стомаха ми. Опитай. А за хемороидите - кремче, ако вече не си си купила.

# 47
  • Мнения: 3 415
При мене ни топла вода с мед,ни мюслита,ни нищо,какво е това чудо не знам,някой има ли обяснение за такъв вид запек? При пложение,че няма никакви свивки и т.нт на дебелото черво,направо не знам какво етова чудо,само зелен чай ми помага,вредно или не ooooh!   

# 48
  • София
  • Мнения: 6 267
При мене ни топла вода с мед,ни мюслита,ни нищо,какво е това чудо не знам,някой има ли обяснение за такъв вид запек? При пложение,че няма никакви свивки и т.нт на дебелото черво,направо не знам какво етова чудо,само зелен чай ми помага,вредно или не ooooh!   

Според мен не трябва да пиеш зелен чай сега докато си бременна, както и след като родиш, ако кърмиш. Аз в началото като родих такъв запек ме хвана, че пробвах всички методи наведнъж, за д аимам някакъв минимален ефект - мед, дуфалак, сини сливи, мюсли и т.н. Пробвала ли си  с Дуфалак? Знам, че е химия, но поне го дават, че действа.

# 49
  • Мнения: 1 081
И аз с Активиа и Манерот, пробвай мюсли, също действат добре.

# 50
  • Мнения: 3 415
При мене ни топла вода с мед,ни мюслита,ни нищо,какво е това чудо не знам,някой има ли обяснение за такъв вид запек? При пложение,че няма никакви свивки и т.нт на дебелото черво,направо не знам какво етова чудо,само зелен чай ми помага,вредно или не ooooh!   

Според мен не трябва да пиеш зелен чай сега докато си бременна, както и след като родиш, ако кърмиш. Аз в началото като родих такъв запек ме хвана, че пробвах всички методи наведнъж, за д аимам някакъв минимален ефект - мед, дуфалак, сини сливи, мюсли и т.н. Пробвала ли си  с Дуфалак? Знам, че е химия, но поне го дават, че действа.
знам,че този чай е вреден,но досега само с него карам,иначе рискувам да се натровя,разбира се,че съм пробвала Дуфалак и производни.

# 51
  • Мнения: 766
catty m и кремче и лед и какво ли не опитах, но времето май най-помага Wink
Мюсли не мога да ям, че нещо като ям млечни продукти Ина има колики и съм ги изключила тези храни, а освен с мляко с друго не мога ад ги ям тези чудесии  Blush
sladurka пробвай Дуфалак или шоколадчетата, че с тоз зелен чай да не си докараш беля  Hug

# 52
  • Мнения: 3 415
Ох,мамета стига сте ме съветвали стоя Дуфалак 10 дни го пих и като  не видях ефект,си направих чай,по-скоро ми кажете нещо за хемороиди,ама ефикасно и изпитано,че с Проктогливенол не става.

# 53
  • Мнения: 766
Ох,мамета стига сте ме съветвали стоя Дуфалак 10 дни го пих и като  не видях ефект,си направих чай,по-скоро ми кажете нещо за хемороиди,ама ефикасно и изпитано,че с Проктогливенол не става.
Лед върху въпросното нещо -гадничко е, но при мен даде най-добър резултат  Peace

# 54
  • Мнения: 3 415
Ох,мамета стига сте ме съветвали стоя Дуфалак 10 дни го пих и като  не видях ефект,си направих чай,по-скоро ми кажете нещо за хемороиди,ама ефикасно и изпитано,че с Проктогливенол не става.
Лед върху въпросното нещо -гадничко е, но при мен даде най-добър резултат  Peace
ще пробвам,ама с вътрешните какво ще правим Laughing     

# 55
  • Мнения: 766
Накара ме да се замисля  newsm78 Rolling Eyes

# 56
  • Мнения: 11 003
Дуфалак и Активия не вършат работа. Crossing Arms
Пробвай с круши, сушени сливи, сладко от рози. Движението също помага много.
За течностите - и аз пия по 3-4 литра вода на ден, но не винаги ми помага.

# 57
ох мами мами този запек и мен ме е затормозил от началото на бременноста ми,та един ден мислех,че ще предам богу дух във тоалета  Blush,НО проблема го разреших с един чай със сена и някакви други съставки но сената е направо велика и не е забранена за бременни,както повечето хора си мислят и също шейк с банани и мляко и след това чашка черно кафе едно след друго като се изпие и действа доста добре Flutter

# 58
  • София
  • Мнения: 6 267
ох мами мами този запек и мен ме е затормозил от началото на бременноста ми,та един ден мислех,че ще предам богу дух във тоалета  Blush,НО проблема го разреших с един чай със сена и някакви други съставки но сената е направо велика и не е забранена за бременни,както повечето хора си мислят и също шейк с банани и мляко и след това чашка черно кафе едно след друго като се изпие и действа доста добре Flutter
Съжалявам, но не съм съгласна, че сена не е забранена, особено за бременни. Тя предисвиква спазми,които могат да доведат до контракции. А при някой мами контракциите са голям проблем. Така че  мисля, че такива чайчета не би следвало да се използват от бременни и кърмачки (там пък всикчо попада в кърмата), но всеки решава за себе си. Аз като забременях, реших и спрях с този чай, които  ми помагаше и съм пила в продължение на години.

# 59
  • Мнения: 406
  Плодове на гладно,и после-кафе Mr. Green Освен това- Дуфалак, чай Блевит.....поне при мен това действаше PeaceНе купувай продукти,съдържащи сена/майчин лист Naughty
           Защо не сена?Опасна ли е?  newsm78   Много различни мения.Ами сега?

Последна редакция: сб, 25 авг 2007, 11:56 от nani m

Общи условия

Активация на акаунт