Интериорни врати

  • 2 894
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 103
Дайте фирми адреси и препоръки , моля Grinning

# 1
  • София
  • Мнения: 6 041
Транспрогрес. Имат офис на "Хр.Ботев", между "Сливница" и "Пиротска" - отляво, като вървиш към "Пиротска". Малко трябваше да ги побутваме, за да спазят срока Wink, но вратата е хубава и монтажът също / поне се надявам! Laughing/

# 2
  • Мнения: 1 152
Не и Транспрогрес. Моя близка много проблеми имаше с тях.

# 3
  • София
  • Мнения: 6 041
Така ли? Какви проблеми?

# 4
  • Мнения: 1 152
Три пъти й преправяха врата - все нещо не бяха спазили според договора.  А и аз както самата  видях мострите им на изложенията, бяха с доста ниско качество.

# 5
  • Мнения: 8 999
Нашите са от Домо стил. Има доста варианти - както за цени, така и за материали. Много коректна фирма, но лошото е, че срокът за доставка е 60 работни дни. Направо ме убиха, но всичко беше доставено и монтирано в срок.

# 6
  • France
  • Мнения: 726
Най-добре ги направи при дърводелец. Познавам двама братя, които правят фантастични врати на нормални цени. Дори обзавеждат дома на собственика на една известна мебелна къща newsm78

# 7
  • София
  • Мнения: 1 326
Най-добре ги направи при дърводелец. Познавам двама братя, които правят фантастични врати на нормални цени. Дори обзавеждат дома на собственика на една известна мебелна къща newsm78
Давай координати.... Simple Smile

# 8
  • France
  • Мнения: 726
Пишете на лични. Не знам дали е уместно да публикувам телефоните им.
Но са страхотни.

# 9
  • Мнения: 5 103
Може ли тела на лични

# 10
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Транспрогрес, но във Варна ми монтираха доста странно вратата и са  мудни в поправките си.  ooooh!

# 11
  • Мнения: 588
http://www.splendoors.com/

приятели са ми, ама вратите им наистина са хубави Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт