за столчето за хранене...

  • 417
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 155
 Момичета мога ли да почна да слагам бебо в столче за хранене? Още не я слагам седнала сама,ми е много  посяда в мен от време на време и в количката на междинно положение. Вече яде пюрета и ми е много трудно да я храня. За столче ползвам количката, но тя е ниска и пак е трудно. Питах приятелки, но всички са на различно мнение, моля дайте съвет baby_neutral

# 1
  • Мнения: 649
Колко голямо ти е бебчо? Столчета не съм ползвала, но откакто започнах да ги слагам седнали в количката, ги хранех в нея. Сега имаме малки столчета (като тези в детската градина) и се храним в тях.

# 2
  • Мнения: 1 701
Ами има столчета, на които им се сваля облегалката назад - ако вашето е такова, защо не?

# 3
  • София
  • Мнения: 1 750
И аз не разбрах колко е голямо бебчето ти. Моята госпожица я сложих в столчето за хранене едва, когато започна да седи стабилно, т.е. към 8-я месец. Преди това се клатушкаше в него и хич не ми се струваше удобно и подходящо. Не ми се искаше да й натоварвам гръбчето. Хранех я в шезлонга.

# 4
  • Мнения: 564
 И аз не разбрах колко е голямо бебчето... newsm78
Нашта започнах да я слагам към 5 месеца, но столът има положения на гръбчето и тя беше полулегнала.

# 5
  • Мнения: 288
Към 8 мес, преди това я хранех полулегнала

# 6
  • Мнения: 1 183
Аз я сложих към 7 месец в стола,много бързо свикна и сега съм супер доволна от тази придобивка  Peace

# 7
  • Мнения: 1 155
 на 5 месеца е

# 8
  • Мнения: 1 701
Ооо, рано е!  Naughty На тази възраст слагах Калина в кошницата за кола полу-легнала и на дивана - беше доста удобно.  Peace

# 9
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
раничко ви е още. По това време ние още се кърмихме, но до към 8-мия месец ползвахме за хранене кошницата за кола. Чак в 8-мия месец го сложихме в стол за хранене.

# 10
  • Мнения: 5 026
Започнах да слагам бебо след 9 месец.

# 11
  • Мнения: 1 155
ок благодаря много.......

# 12
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Започнах да слагам бебо след 9 месец.

 Peace

До преди това ползвах кошницата за колата  Wink

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Ползвах кошницата за кола,а в столчето я сложих към 10я месец.

Общи условия

Активация на акаунт