Запек при новородено

  • 639
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 107
Здравейте,

Не можах да намеря, а и нямам много време да потърся...съжалявам ако повтарям, а вероятно е така....
 От 4 дни сме си вкъщи с бебка а от 2 не е акала...Коремчето и е напрегнато, пръцка, черавцата и се бунтуват но не ака. Провбахме с термометър но пак не стана. Иначе има апетит и се храни...
 Някой имал ли е подобен проблем? И избщо кърмачетата колко често акат?
 Много ви благодаря  bouquet  bouquet  bouquet

# 1
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
На вашата възраст бебето трябва да има минимум 2 жълти изхождания дневно, които оставят петно с големината на монета от 1лв. Липсата им определено е повод за посещение при педиатъра.
А бебето пишка ли и мокри ли памперсите? Вода допълнително даваш ли?

# 2
  • Мнения: 107
Ами има по памперса жълтеникави петънца да, но са само петънца...и аз си мислех че това е от пишаното Embarassed
 Иначе пишка и пие водичка по 20тина мл. на ден.
 Откакто сме си вкъщи е акала 3 пъти - кафяво-тъмно- и обилно ако и аз очаквам такава гледка в памперса...

# 3
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
На колко дни е бебето в момента? По принцип около 4-5 ден трябва изхожданията да се променят и от зеленикаво и тъмно да станат жълти, с цвят на жълта горчица и може да са много течни.
Ако искаш, прати ми на лични мейл адрес и ще ти пратя брошура със снимки на памперсите на кърмено бебе, за да си сигурна какво виждаш и ок ли е.

# 4
  • Мнения: 319
Консултирай се най-добре със специалист, защото запичане става при много бебета, но някъде след около 1 месец. Другото, което е важно дали сте на кърма или АМ. В АМ-то не съм много веща, щото ние се кърмим, но ако се кърмите наблягай на храни които разхлабват и избягвай такива, които запичат. На тази възраст мисля, че може все още да му влияеш, чрез твоя хранителен режим, а цвета на акото доста често се определя от това какво си яла ти. Аз например като ядях зелена салата, зелен лук или чесън акаше зелено. Но по принцип повечето бебета първата седмица акат зелено и след това се променя постепенно.

# 5
  • България
  • Мнения: 3 620
Когато ни изписаха, дъщеря ми не беше акала 3 дена и на четвъртия се изака сама вече в къщи. В родилното всеки ден им казвах, а те ми отговаряха, че след като се е изакала вече след раждането няма проблем  Peace

# 6
  • Мнения: 8 242
Когато ни изписаха, дъщеря ми не беше акала 3 дена и на четвъртия се изака сама вече в къщи. В родилното всеки ден им казвах, а те ми отговаряха, че след като се е изакала вече след раждането няма проблем  Peace
Това и аз съм го чувала.
Макар че мойто дрискаше като разпрано по 10 пъти на ден поне (другата крайност  Crazy).

Общи условия

Активация на акаунт