подгревател

  • 749
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 546
има ли значение каква марка е подгревателя и каква шишетата? и всички подгреватели ли стават и за подгряване на бурканчета с храна?

# 1
  • Мнения: 743
Здравей! Моят подгревател е на Чико - за съжаление не успях да ти намеря снимка, тъй като сега са пуснали по- нови модели. Аз съм изключително доволна от него - моето мишле обича храната да е затоплена и на обед докато се измием и оправим храната е затоплена и готава за ядене - не обичам да топля храната й в микровълновата, защото не става равномерно и обикновено чакам да малко за да не я опаря, а тя така се изнервя. Та в този нагревател съм слагала бурканчета на няколко фирми, а шишетата ми са на Авент и стават. Сега пробвах и шишетата  B.Free на Dr. Brawn и също влизат- за другите марки не мога да кажа. Препоръчвам го  Peace /ама в какви обяснения се хвърлих само - дано съм ти била полезна/ Grinning

# 2
  • Мнения: 1 172
Имам Philips. Не става за по-широките шишета. Уредът работи безотказно, но абсолютно не съм доволна. Чакаш по 5-10 минути за всяко бурканче. Никаква работа няма да върши, когато почнеш да даваш по 2-3 различни храни наобяд, освен ако не си склонна да чакаш 20 минути да се притоплят едно след друго. Изисква и непрекъснати грижи - следене на нивото на водата и доливане при необходимост.

Нашият е подобен на този:
http://technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09022332
една от най-безполезните ми покупки за бебето. За 70-100 лв и най-тъпата МВ ще ти е по-полезна (не само за бебето). Много бързо минах на микровълнова - трудно е само първите няколко дни, докато научиш кое на колко секунди да топлиш. Ако използваш и термолъжичка с променящи се цветове според температурата на храната, нямаш никакъв шанс да сбъркаш.
Ако можеш да вземеш от някой такъв уред за 4-5 дни, най-добре ще прецениш доколко ще ти е полезен. Аз смятах, че ми е крайно необходим, а почти не съм го пускала. Имах по-различни представи за начина му на работа.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 298
Аз пък съм "за" подгревателя, винаги съм подгрявала само в такъв. До навършване на година е яла само по едно ядене - пюре, после тръгна на кухня и на обяд не подгрявам супата и второто, защото ги взимаме топли.
Не всички стават за по-високите бурканчета, като купувахме първия подгревател мерихме разни бурканчета в магазина, и купихме Бреви, но изгоря след 1.5 годни. Втория ни е Филипс, има накрайник за кола, което също ми е много удобно през уикенда когато сме някъде в движение и се случи около обяд да не сме близо до контакт - подгряваме си бурканчето в движение  Laughing.
Да не говорим когато ходим някъде на почивка - тогава няма как да си вземем микровълновата с нас ...

# 4
  • Мнения: 2 922
Аз пък съм "за" подгревателя, винаги съм подгрявала само в такъв.

Абсолютно  Peace Страшно удобен ми е - включвам и си върша друга работа и знам, че храната ще се затопли равномерно, колкото трябва.
Ползвам този на Авент, само за бурканчета с пюрета засега.

# 5
  • София
  • Мнения: 928
Аз също ползвам нагревателя на Авент. В него топля водата за млякото, а от скоро и пюретата. Предполагам, че в него ще могат да се топлят всякакви шишета (аз ползвам вариациите на Авент).

# 6
  • Варна
  • Мнения: 276
аз съм с този на Mothercare:
http://www.mothercare.com/gp/product/B000JFN7HO/sr=1-35/qid=1187 … 1041&mcb=core

доволна съм, за сега съм го ползвала само инцидентно с шишета (на Avent и Chicco), но предполагам,че ще става и за бурканчета, както и за други марки шишета.......

наистина е добре да опиташ някакъв назаем, макар и само за няколко дни, за да разбереш дали наистина ти е необходим  Peace

# 7
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 147
Здравей,
Аз имам нагревател на Авент, но за мен това е най-безумната ми покупка. Абсолюно ненужна. А с такъв мерак го купих. На водна баня става най-лесно и бързо. Поне за мен.

# 8
  • Мнения: 2 922
На водна баня става най-лесно и бързо

Ами подгревателят не ли водна баня - само че е по-лесно от това да подгрявам вода предварително и да се чудя в какъв съд да я сипя.

# 9
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 147
Е, да де. Пускаш топлата вода и след две минути макс е готово.  Grinning Но ти си знаеш най-добре. Само давам мнение.

# 10
  • Мнения: 6 029
за мен е безумна покупка. микровълновата върши прекрасна работа.

Общи условия

Активация на акаунт