модни тенденции есен 2007

  • 2 963
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 616
Нимфетка,благодаря за инфото за обувките, ама на мен ми се струват малко странни. Незнам, може и да не разбирам.Е, мога да обуя тези със златните панделки...

Аничка, не е въпрос на разбиране, а на вкус - или ти харесват, или не! Hug Съгласна съм с теб, че са малко странни, в смисъл че са доста екстравагантни. Повечето снимки, които съм постнала, са от колекции на Джузепе Дзаноти, Кристиан Лубутин, Ив Сен Лоран, Долче и Габана и т.н. - все дизайнери, които са любимци на знаменитостите и поради тази причина предполагам си позволяват малко повече екстравагантност. Иначе мисля, че производителите на обувки за обикновените купувачи ще се ориентират към подобни, но далеч по-семпли и изчистени модели.
Иначе трябва да призная, че колкото и да ми харесват горепостнатите модели, най-вероятно няма да си купя подобни, защото специфичната ми анатомия не позволява носене на обувки с платформа... Confused Затова оставам вярна на фините, елегантни обувки с тънък висок ток - те поне винаги са актуални. Grinning

# 31
  • Мнения: 636
Нимфетка, супер са обувките smile3508
Кто знам как ми отиват такива....
 newsm08С лилавото съм малко скарана, но черно но черно и кафяво нося с удоволствие Heart Eyes

# 32
  • Мнения: 3 210
Моят проблем, пък, е, че не мога да ходя на толкова високи токове  Confused Пък и съм висока, та предпочитам по-ниски обувки...

# 33
  • Мнения: 1 339
1-ви модел:
2-ри модел:
3-ти модел:

Много готини дънки  Heart Eyes  С удоволствие бих ги носила.  Simple Smile

# 34
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Ей тия боти ми грабнаха сърцето  Simple Smile

# 35
  • Мнения: 636
Именно. Ботичките са върхът. Такива бяха на мода преди 10 години. Аз също съм висока, но изобщо не ми пукаше да си тропкам с такива тогава. Още повече, че на платформа всичко е удобно. Ох как се радвам, че острите обувки си заминават. Винаги са ми били адски грозни. Нищо елегантно не виждах в товa стъпалото ми да става  по-дълго с три сантиметра Laughing

Последна редакция: чт, 16 авг 2007, 13:41 от baba_iaga

# 36
  • София
  • Мнения: 1 320
Хубави са тези обувчици, но на мен ми е трудно да ходя на такъв ток. Първо не съм много ниска и изглеждам като кобила, а и ми е трудно да ходя на тях. Получава се походка тип "робокоп"  Rolling Eyes. Предпочитам равни обувки. Ботуша може да е на ток, но някакъв 2-3 см. , дебело токче, то и това ми е високо, но...

# 37
  • Мнения: 3 210
Хубави са тези обувчици, но на мен ми е трудно да ходя на такъв ток. Първо не съм много ниска и изглеждам като кобила, а и ми е трудно да ходя на тях. Получава се походка тип "робокоп"  Rolling Eyes. Предпочитам равни обувки. Ботуша може да е на ток, но някакъв 2-3 см. , дебело токче, то и това ми е високо, но...

И аз така  Laughing

# 38
  • Мнения: 7 186
Хубави обувчици, носила съм такива, ама като се скове и заледи е голям купон Laughing

# 39
  • София
  • Мнения: 1 479
Нимфетка, обувките са връх!
Аз ще се придържам към този стил:
От миналата "зима" имам кожени, велурени, черни, кафяви, зелени, които така и не обух заради отекли глезени. Отсега съм им се наточила  Simple Smile С дънки тип цигара ще стоят добре.

# 40
  • Мнения: 636
Хубави обувчици, носила съм такива, ама като се скове и заледи е голям купон Laughing
Е те определено не са за поледица, но пък то една зима имаме в България, един сняг вали не е истина... Laughing

# 41
  • Мнения: 739
изпревари ме  Peace, точно си мислех, че може и тази година да няма сняг  Rolling Eyes, не че ни е притрябвал тук ....
ботите са много готини  Blush

Общи условия

Активация на акаунт