Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 13 авг. 2007, 21:45 ч.

Каква марка аспиратор да си купя ?

• 10 805
  • 16
  •   1
Отговори
Здравейте ще си взимам нов аспиратор и се чудя каква марка да бъде .Ще ми припоръчате ли нещо изпитано . Благодаря за отговорите предварително  bouquet

# 1
  • София
Може би, ако малко поясниш дали си мислиш да е вграден в шкаф или да е от тези, които стоят отделно като комини - не успях да се изразя по друг начин, ще сме ти по-полезни и по-конкретни.

# 2
Ще бъде вграден в шкаф

# 3
имам на Faber,  в момента се продават под марката Eurolux, но като му отвориш капака вътре си пише Фабер
http://www.electron.bg/product_info.php?cPath=106&products_id=12001 ето такъв е, готвенето буквално е насред хола, но е достатъчен за стая 25 кв.  Пробвано е със скара под аспиратора.. знаеш какъв чуден дим прави
Имат голямо разнообразие от модели, така че предполагам ще си харесаш нещо за любимата куФня
Кръсниците имат на Фагор, уж е 480 кубика, а си мирише дори като пържи яйца

# 4
Моят е на фабер и засега съм доволна - коминен тип пък ще видим за напред

# 5
Благодаря на всички за информацията  bouquet

# 6
Faber. Сещам се че представителството им беше близо до Интерпред (ако си от София) и там са изложени всички типове аспиратори които предлагат.  Wink

# 7
и нашия е Фабер. 850 куб.м. и е много силен. Слагам го на втора степен и въобще не мирише в хола.

# 8
  • София
А дали са шумни?Сега в кухнята,като работи абсорбатора и телевизора не се чува.

# 9
Ей това намерих преди малко: http://www.leksgroup.com/l_bg/?s=2&i=9

# 10
Aз съм си харесала този:
http://www.leksgroup.com/l_bg/?s=5&i=9&c=22&pid=271
Напълно вграден е и нищо от него не се вижда. В момента съм с телескопичен. Вадещата се част не стига, че реално не смуче, а и се цапа излишно и ми пречи (удрям си главата в него).
И аз се чудя дали няма да е шумен - 68 dB  на 3та степен ми се струва разумно..... Ще видим като го чуя Wink

# 11
  • Варна

И аз него си бях харесала, ама шумът малко ме притесняваше, както и малкият размер, в последствие си взехме Фагор - на него максималното ниво на шум е 52 Db.

# 12
Edesa

# 13

И аз него си бях харесала, ама шумът малко ме притесняваше, както и малкият размер, в последствие си взехме Фагор - на него максималното ниво на шум е 52 Db.

И какви са ти отзивите за ФАГОРА? и ние сме се спрели на него.

# 14
  • Варна

И какви са ти отзивите за ФАГОРА? и ние сме се спрели на него.

За съжаление все още никакви - трябва да пробием дупка в комина, понеже няма, а все не остава време. И като съм свикнала да готвя без аспиратор хич не се и сещам Embarassed Иначе си е закачен и вързан към тока Crazy Доста тихо работи дори и на мах. Тази събота и неделя ще гледаме да го свържем с комина и ще кажа как е. Иначе като марка за Фагор съм чувала само хубави неща, та мисля, че няма да сме се набутали.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт