ПАРАЗИТНИ ДУМИ..

  • 6 167
  • 57
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 924
ебаси,егаси,ебати,мамка му, маа му дееба ....
са/ся,'ми("ми кво да ти кажа ся)

# 31
  • Мнения: 146
Ужас - използвам го и в положителен смисъл...
Баси, егати...
В смисъл

newsm10

# 32
  • София
  • Мнения: 2 079
Баси ма`ата, Embarassed майката си е ибайло, Embarassed Embarassed леле, ами ся? Embarassed

# 33
  • Мнения: 2 673
като се разделяме и завършваме телефонен разговор казваме АЙДЕ...

# 34
  • Мнения: 397
издрахти  Joy Joy Joy

# 35
  • Мнения: 740
Подивявам, когато звънна на някого, той вижда, че съм аз, вдига телефона и казва култовото "КАЖИ!" Поне по десет пъти на ден го чувам - отврат...

# 36
  • Мнения: 1 250
Един от нашите шофьори на всяко изречение има по няколко "ръйш ли", демек разбираш ли. Полудявам. Веднъж хванах майка ми, че много често използва израза "по простата причина, че..." Друг един познат пък много употребява "определено", "по принцип" и "де факто". А какво ще кажете за "напримерНО", а? Аз се старая да ги избягвам.

# 37
  • Мнения: 2 891
Възклицавам прекомерно.

# 38
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
"определено","абсолютно","направо", "УЖАС"  hahaha...или "чакай" - "чакай аз да направя еди какво си"  Rolling Eyes

# 39
# 40
  • Мнения: 460
ау-у-у-у-у вбесявам се от думата значи,направо пощурявам!! Crazy Crazy Crazy #Crazy

# 41
  • Мнения: 2 821
Ужас употребявам доста често, в повечето случаи в положителен аспект. Даже и детето вече като чуе и повтаря след мен Crazy

# 42
значи,в смисъл,иииии,сешташ ли се,не е истина просто Joy Joy.......хихихи Joy

# 43
  • Мнения: 1 267
често прекалявам с ОК, както и с хубаво( в значението на добре), айде ( като заместител на чао), въй, въх ( единственото нещо, което наследих от местните). освен това- аха, ъхъ, оффф..Simple Smile и разни други без превод. други прекаляват с дзак или дзяк

# 44
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз напоследък много използвам "за Бога" или "дъъ", което е досадно. Но не намирам с какво да ги заменя, за да изразя каквото искам да кажа.

Общи условия

Активация на акаунт