ПАРАЗИТНИ ДУМИ..

  • 6 166
  • 57
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 1 817
При мен са много  Embarassed, - ужас, представяш ли си, *бахти, нали, в смисъл, ами, да ти кажа, по принцип, направо,  Embarassed

# 46
  • Мнения: 193
"в смисъл", заразих се от приятелка

# 47
  • Мнения: 3 835
Супер, кошмарно, ужас, страшен, готин, върха, не е истина, ...............

Все пак си мисля, че разговорната ни реч е по-жива и достъпна с тези думички. Иначе разговорите ни на кафенце, биха приличали на новинарска емисия или на високоинтелектуална сбирка.

# 48
  • Мнения: 419
ау-у-у-у-у вбесявам се от думата значи,направо пощурявам!! Crazy Crazy Crazy #Crazy
Whistling Whistling Whistling значи  и мен ме подлудява   #Crazy

# 49
  • София
  • Мнения: 2 132
Моята е примерно, но съм имала и други паразитни, които ми минават с времето.
Братовчед ми казва ЛИ почти след всяко изречение. Отначало ми беше странно сега не обръщам внимание.

# 50
  • Мнения: 1 339
Веднъж гледах едно интервю на някакво момиче (не помня каква беше) Всяка втора дума беше 'вика'.
И като почна той вика, тя вика ..........гррррррррррр  Laughing Laughing Laughing  Даже казваше на няколко пъти 'вика, вика'   Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 51
  • Мнения: 139
...и вика...и тя вика... после вика...  ....

Това + "нали"

# 52
  • Мнения: 216
"в смисъл", заразих се от приятелка
Peace ooooh!

# 53
  • Мнения: 10
Аз напоследък много използвам "за Бога" или "дъъ", което е досадно. Но не намирам с какво да ги заменя, за да изразя каквото искам да кажа.
Подозирам, че това "за Бога" ти е от мен Embarassed Аз не знам откъде тръгна, ама напоследък всяка втора дума ми е "за Бога"...

# 54
  • UK
  • Мнения: 3 959
Подозирам, че си прав. Simple Smile

# 55
  • Мнения: 7 110
"Ами..." в началото на изречението - полудявам като го чуя Twisted Evil
Или както сръбските футболисти започват всяко изречение с "епа .." Mr. Green
Хващам се, че на моменти си имам любими думички. Почвам със самошампионажа.

# 56
  • Мнения: 2 229
В последно време паразитно ми е "ОМГ". Tired

Преди много повтарях "в смисъл" и "значи". "Значи"-то беше най-страшно, буквално не можех да кажа 1 изречение без него! Confused Ако се опитах просто мънках и пак казвах "значииии..." ooooh!

# 57
  • Мнения: 1 339
От известно време се наблюдавам как използвам израза 'Какво да се прави'  като не знам какво да отговоря.  Laughing Случва се честичко напоследък Wink

Общи условия

Активация на акаунт