Търся апокрифна, почти неоткриваема книга..

  • 3 842
  • 120
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 792
Сега остава Кифлата да ми обясни връзката на темата с предполагаемата моя напористост Rolling Eyes
  По моите случайни наблюдения ( виртуални), толкова много бързаш да се изкажеш, че не оставяш време на човек да те хареса, идваш в повече.
  п.п. моля те опитай се да разбереш какво ти казвам, без да ме застрелваш с още 10 въпроса, опитвам се да изразявам максимално ясно, а и не обичам да се дообяснявам или чатя в теми.

# 46
  • София
  • Мнения: 1 750
И като ти я казват се чудиш какво точно имат предвид, или как да реагираш на фразата, или как да не я чуваш въобще? Кое от всичко?

# 47
  • Мнения: 2 323
С Хамелеона ли? Или с оня от спомените Laughing
С оня- ноу ясно... Whistling


Ами не, голяма драма беше. Уфф, не ми се говори....ама аз и затова не се впуснах в оная тема - могат ли мъжете и жените да са само приятели. Могат понякога, могат и после.....ама не винаги и не всички

# 48
  • Мнения: 7 723
Shocked Shocked Shocked
Китайския е ясно- владея го  Whistling
За тениса също е ясно- гола вода си... Whistling
За пръстите е ясно, ама не разбирам що с тия 8 сантима иска да сте си само приятели newsm78

# 49
  • Мнения: 103
Я единия забързан, я другия мисли бавно.. hahaha
Ако ти идвам в повече защо ме четеш?

Според теб не е хубаво човек да е напорист т.е? (само един въпрос е това)

Ако и като ми отговориш на тоя ще ти задам другите 54, свързани с темата..

# 50
  • Мнения: 103
И като ти я казват се чудиш какво точно имат предвид 1 , или как да реагираш на фразата 2 , или как да не я чуваш въобще 3? Кое от всичко?

За 1: превеждам си я еднозначно като лицемерно Ти си много смотан, нали не си мислиш, че може да сме нещо повече от "приятели".. обикновено обаче наистина ставаме приятели (с някои доста добри), това за 2.. но явно е тотална грешка всичо това, така че ако ми го обасниш това 3: как да не се стига до тая фраза, златна ще си Mr. Green

# 51
  • Мнения: 103
Shocked Shocked Shocked
Китайския е ясно- владея го  Whistling
За тениса също е ясно- гола вода си... Whistling
За пръстите е ясно, ама не разбирам що с тия 8 сантима иска да сте си само приятели newsm78



Е, а де? hahaha Иди, че ги разбери тия жени Mr. Green

# 52
  • София
  • Мнения: 1 750
Как да не я чуваш тая фраза - рецепта няма, както и книгата, която търсиш не е написана, щото за всеки човек ще трябва отделна да се пише. Клише, ама е факт. В основата за мен е интуицията. Но понеже при мъжете обикновено е скрита зад мераците, та не разчитай особено на нея. Затова по-добре се опитай да четеш между редовете - т.е. не само това, което говори мацката, а жестовете й, прикритите, недоизказани мисли, увъртанията... абе познават се. Бъди по-наблюдателен! А ако ти се струва трудно всичко това, най-добре питай директно какво всъщност иска или не иска да ти каже въпросната девойка и толкоз  Peace

Последна редакция: вт, 14 авг 2007, 00:49 от Tatalina

# 53
  • Мнения: 3 423
За какво приятелство може да
става дума, след като тебе те
болят топките от нея, а нея я
боли главата от тебе, не знам.

# 54
  • Мнения: 103
Еми приятелството изисква жертви, щом трябва да ме болят топките.. емииии ше се жертвам Mr. Green и ще и купя хапче за главата Mr. Green

Да бе, Таталина, всичко е така както си го написала, съгласен.. малко по между другото е тази тема, не е чак толкова на сериозно (освен въпроса конкретно за онази фраза де).. просто си сверявам часовника.. мм, 7:18 баси как не ми се ходи на работа Rolling Eyes

Ставаше дума образно описано за следното примерно.. че постоянно чувам о ти си забавен, о много си сладък, айде на кафенце, че ми е скучно или ела че имам да ти се оплаквам и аз като мастър душеприказчик търча де ще ида нъл ми е приятелка.. или тя ми вика аре са тука ми врътнеш едно хороскопче, примерно.. и аз ако намекна дори само, че съм спец и по куроскопчетата и ме гледат такова едно накриво и не вярват и ми викат а нееееее, твърдо нье, ние сме само приятели, знаеш как е.. аз си имам с кого да се.. не искам да те губя като "приятел" Mr. Green

Та имам някакво глождещо ме чувство, че за некво зверско лицемерие и егоизъм става дума при тези т.нар. мои "приятелки", но разбира се тва е яко кощунствена мисла и аз щот знам, че не сте такива жените, вие сте добрички.. в смисъл понякого се случва да не сте в цикъл.. та идвам да ми разнищете ситуацията. Тва е  bouquet

# 55
  • Мнения: 2 070
Използвала съм нещо подобно веднъж с един много добър приятел, който имаше мераци, пък аз си бях харесала негов приятел, с който ме запозна. Само, че аз казах няква простотия от рода на, че сега не ми е до връзка... После се свалих с приятеля му и ходихме повече от година. После скъсахме  и кой от де е, а с този, който ни запозна сме си и до днес приятели, в Америка е той сега обаче.

# 56
  • Мнения: 2 673
никога не съм казвала репликата, директно казвам - не ми харесваш

# 57
  • Мнения: 5 370
Имам познати, които наистина са ми САМО приятели.
Но те са с обратна на моята сексуална ориентация. Оказа се, че мога да бъда-наяве-изключително толерантна. Наскоро ми разказваше това мое приятелче как умеел да гримира, питаше ме де ходя на козметик-и така.
Сега-Хами, мене ако питаш, тая девойка, дето те кани на кафе "приятелски', не и е до теб.
Вариантите са 2: или не и допадаш физически, или не и допадаш....финансово.
За втория вариант мога да ти разказжа много, но довечера, на Скайп,че сега яхвам метлата и политам из офиса. afwitch afwitch

# 58
  • Мнения: 103
Имам познати, които наистина са ми САМО приятели.
Но те са с обратна на моята сексуална ориентация. Оказа се, че мога да бъда-наяве-изключително толерантна. Наскоро ми разказваше това мое приятелче как умеел да гримира, питаше ме де ходя на козметик-и така.
Сега-Хами, мене ако питаш, тая девойка, дето те кани на кафе "приятелски', не и е до теб.
Вариантите са 2: или не и допадаш физически, или не и допадаш....финансово.
За втория вариант мога да ти разказжа много, но довечера, на Скайп,че сега яхвам метлата и политам из офиса. afwitch afwitch

Да, според мен и двете.. все пак останал съм с впечатлението, че жените ги влече към готини, добре сложени и добре или много добре финансови подсигурени мъже.. нормално все пак.. пищльовците да се оправят..

Аз обаче съм леко сконфузен.. начи от една страна тъй като не съм в горната категория ясно, че няма да ме търсят за друго освен за "приятелско кафе".. от друга страна ти ми каваш да бягам от такива "приятелки".. е, тогава начи ще си седя повече у дома явно. Еее, ей това се казва мотивация за киснене във ФОРУМА Mr. Green

Глей ква логика избарах, м? hahaha

# 59
  • Мнения: 516
Ох, това е просто начин да кажеш- "Разкарай ми се от главата", ама по някааква причина не ти стиска да го кажеш директно. Използвала съм я веднъж, признавам. После трябваше да си го кажа директно, щото по някаква причина не ме разбраха. newsm78
От тогава съм на принципа "право куме в очи".
ПП. - На анкетата последна опция от мен. Wink

Общи условия

Активация на акаунт