За обонянието и любовта или " Помиришете Точния "

  • 1 868
  • 49
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 664
 Спорим тука с милото Mr. Green Имаше едно много тъпо предаване с Къцито на времето, та там едни още по-тъпи игри с публиката ooooh! Може би някои си спомнят...
 Мисълта ми е: Ако ви завържат превръзка на очите и ви наредят пред двайсетина хубавеца  Laughing Ще успеете ли с подушване аромата на вратлето да си разпознаете мъжо? Държа да отбележа, че въпроса не е никак напарфюмирам, говоря за онзи естествен индивидуален аромат Peace
 И за да е по-романтична темата може да споделите и на какво ухае партньора ви, метафорите и символиката  са повече от желателни Wink

Последна редакция: пн, 13 авг 2007, 22:55 от Kasidy

# 1
  • Мнения: X
Да, ще го позная.
Мирише на секс. Mr. Green

# 2
  • Мнения: 1 671
Безпогрешно! Ухае на сапунисана брада.

# 3
  • Мнения: 4 664
Не секси темата Crossing Arms. Те мъжовете като видят овързана женска и всички ще пръскат феромони Thinking

# 4
  • София
  • Мнения: 2 079
Май ще го позная, ама знам ли ....  newsm78

(Никога не казвай никога, никога не се заричай!)

# 5
  • Мнения: X
Ми к`во да направя кат` мирише на секс,  ма, Касиди? Crossing Arms
С к`вото и да се напъска на мен все така ми мирише. Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 2 353
  Ще го позная, има нещо бонбонено в този тип.

# 7
  • Мнения: 4 111
Мисля си, че ще го позная, ама като не ходя да душа чуждо  Crossing Arms

Голяма излагация ставаше като не се познаят... помня го аз Къцито, веселяга беше. Е, поне правеше опити.

# 8
  • Мнения: 2 212
Със сигурност.  Peace Обожавам точно тази негова миризма, още повече когато не е до мен я усещам по себе си - косата, дрехите... Heart Eyes

# 9
  • под слънцето
  • Мнения: 30
Мм..... интересно, замислих се.  Да ще го позная  smile3534

# 10
  • Мнения: 1 671
Кас, нЕма си друга работа, та да питаш за миризмата на любимия... Едни спомени ми отвори, простоооо...

# 11
  • Мнения: 212
Е как пък знаете на какво миришат мъжете ви, каква им е естествената миризма, като се къпят по 2 пъти на ден и се заливат с одеколони и афтършейви. Мъжете в днешно време миришат на парфюмерийната индустрия, а не на себе си. Рядко може да се срещне мъж с естествен мирис. Все ще мирише на нещо индустриално.....

# 12
  • Мнения: 4 664
Романтика малко...
Моят ухае на едно такова като пролет, на топло. Като напечени от слънцето поляни  Blush
Борисе, всяка кожа си има специфична миризма  Peace

# 13
  • Мнения: 1 671
Романтика малко...
Моят ухае на едно такова като пролет, на топло. Като напечени от слънцето поляни  Blush
Борисе, всяка кожа си има специфична миризма  Peace

Ква ти романтика, мър' сестрооо, то носталгия ме налегна, ееех.
И то точно за специфичната миризма на кожата, мда.

# 14
  • Мнения: 212
Борисе, всяка кожа си има специфична миризма  Peace
вярно е че има ама парфюмерийната индустрия и модата не позволяват човек да мирише на себе си. трябва да миришеш на някой друг който е пуснал моден парфюм. миризмата на чиста и свежа кожа не се тачи много...

Общи условия

Активация на акаунт