Честит Ден на щъркела!!!

  • 10 855
  • 117
  •   1
Отговори
  • Мнения: 286
Поздравявам моята сърдечна приятелка Дарена и сина й Боби послучай Деня на щъркела. 
Желая здраве,здраве,здраве, любов,любов,любов, щастие,щастие,щастие...........
 lovekiss

# 1
  • София
  • Мнения: 9 517
Извинявам се, че се намесвам в темата, извинявам се и за невежеството си, но какво е Ден на щъркела?

# 2
  • Мнения: 883
Дали това не е денят, в който Дарена и Боби са се намерили?  newsm78
Това, което в някои други страни наричат "Adoption day"?
Ако е така, може би тук е мястото някой да направи отделен регистър за този много специален ден за всички нас?
В нашето семейство тези дни са на особена почит.
как е при вас?

# 3
  • Мнения: 286
Това е денят в който Дарена е завела Бобито вкъщи.
Някои празнуват деня когато са се срещнали за пръв път, други когато е излязло съдебното решение. И аз като Дарена, празнувам този ден в който моето слънце влезе вкъщи.

# 4
  • Мнения: 921
В такъв случай, наистина е добре да се направи отделен регистър за този толкова специален ден, както предложи Дефи. Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 9 517
Първо да честитя на Дарена и Боби - този ден наистина е незабравим.
Подкрепям Дефи Peace

# 6
  • Мнения: 1 843
Много хубав ден ви желая, Дарена, нека бъде много, много специален!!!

Ние с момата вече сме решили, че ще има два рождени дни. Умира си за торти със свещи. И за всеки иска по три торти!!!
Интересното е, че вторият е едва 18 дни след официалният...много на душмани!

# 7
  • Мнения: 1 652
Много се вълнувам. Това е денят, който празнувам, че съм Дарена от небесата със син.
 Най-напред- да ви кажа, че днес да трети път самата Bonita  ме просълзява от радост. Ще ви напиша това, което написах сутринта на нея - то много лично и е голямо откровение нямам вече какво друго да кажа. Ето писмото ми до Bonita  с малки съкращения.
Винаги се вълнувам на този ден. И на 4 август, и на 8 -ми......
Но се сещам за този първи ден заедно.
Спомням си меката му косичка и отзад имаше петънце, защото е лежал само по гръбче... Спомням си, колко беше нестабилен- клатушкаше се, не можеше да сяда и колко бързо навакса ... Една седмица  след като си дойде у дома му излезе първото зъбче, после второто ... Помня миризмата на бебешкия прах, на дрешките му. Но за първи път се почувствах майка - аз съм ти казвала- когато мина делото, преди да го взема- отивах в данъчната служба и се видях на витрината- Тогава - погледнах жената, която се виждаше там- хем бях аз, хем не бях . С изненана и уплах от щастие си казах- "Аз съм майката на Боян!" И се видях да приличам на МАЙКА. И се изпълних с много хубаво чувство на радост, дълг, осмисленост, осещественост, жизненост, женственост, пробуждане, прераждане - изведнъж бездната на която беше заприличал животът ми преди това се превърна в китна долина на река, пълна с красиви цветя, пъстра и слънчева, и водата бълбукаше весело. Изпълних се с живот. И въпреки, че това се беше случило няколко дни преди това, аз за първи път стоях сама със себе си и осъзнавах... И сякаш не вярваше душата ми, че я е сполетяла такава радост. Сякаш онази от витрината излезе и ми цапна един шамар, за да ме събуди от кошмара и да ми каже, че той вече свърши... и започва живота. За мен   той  наистина тогава започна .  Това беше много силно преживяване.   Все още се оглеждам във витрините. И вярвам, че оная жена , която ме гледа оттам още веднъж  ще ме изненада ...


Благодаря ви.   Hug  Подкрепям идеята за темата. 

# 8
  • Мнения: 921
Дарена, с известна доза срам ще си призная, че се просълзих, докато четох писмото ти до Бонита. Наистина Бог те е дарил с невероятното усещане да бъдеш майка на детето си. Бъдете щастливи!! И дано да има повече такива поводи за радост тук, сред нас!!  Hug

# 9
  • Мнения: 883
Darena, благословението, събрало ви на този ден да озарява всичките ви дни, месеци и години заедно!
Радвайте се един на друг, наслаждавайте се на всеки съвместен миг - бил той тъжен, или радостен, слънчев или дъждовен, послушен или палав. Ти си МАЙКА и това е твоята орисия - твоето щастие да чуваш най-святата дума "мама" и твоята болка, защото каква по-голяма (но и по-сладка) болка от това - да отстояваш това си право всяка минута. Знам, че не би заменила с нищо това чувство - няма значение, че то те държи будна нощем, че изпепелява от тревога съня ти, че пълни очите ти с парещи сълзи и напук на буцата, когато засяда в гърлото ти - и когато си тревожна и когато си преизпълнена от щастие и гордост.
Защото зад всичко това стои страхотното усещане да заявиш на целия свят: "Това е МОЯТ СИН!!!"

Прегърни силно детето си и му признай, че то за теб е целия свят - може и да не разбере думите ти, но без съмнение ще ги почувства.

Прегръдки и за теб, приятелко!

# 10
  • Мнения: 883
DarZaMen, и ние празнуваме втори рожден ден. И винаги държат на тортата и на свещичките (а уж са вече големи  Laughing)
Дори напоследък се замислям дали да не си въведа и аз още един рожден ден  newsm78 Но тъй като не знам деня, на който съм станала част от своето семейство, може би трябва да се спра на датата от Свидетелството си за раждане  Thinking

И понеже аз предложих, а виждам, че предложението среща разбиране и одобрение, започвам списъка -

Надежда - 12 септември 1994 г.
Борис - 24 декември 1999 г.

(Още съм на работа, ама като се прибера, ще видя каква дата стои на свидетелството ми за раждане  Mr. Green)

# 11
  • Мнения: 1 669
Дарена, в този прекрасен за теб ден ти пожелавам Боби да те радва безкрайно, да не слизат никога

усмивките от лицата ви, да бъдете щастливи..., по-щастливи..., най-щастливи!!!

  bouquet

Честит Ден на щъркела!!!

# 12
  • Мнения: 1 652
Благодаря на всички ви за милите думи.   bouquet

# 13
  • Мнения: 1 249
С особено учудване и радост приемам съществуването на един такъв ден.

За мен е едно от едва видимите и крехки стръкчета на разбирането в обществото на това, че

осиновяването не е "беден роднина",
сянка,
заместител и пр. и пр.

на раждането,

нито е по-добро,
нито е по-лошо от него,

а просто е нещо коренно различно, друго явление, друго нещо, което има свое отделно място в живота на всеки и на обществото като цяло.


Точно тук му е мястото да кажа, че именно заради гореизброеното и грешно възприемане на осиновяването като заместител на раждането, което и в момента масово доминира, държавата пред 10 ноември не бе въвела платен отпуск и специални привилегии за майката- осиновителка.

Всеки, който е поне малко запознат с тогавашната действителност не би отрекъл, че пари и други организационни привилегии за стимулуране на майчинството  и децата имаше и не е логично точно за тези майки да няма.

Истинската причина да няма е защото осиновяването се криеше, държавно подкрепена  "фалшификация" масово се правеше с рождените дати и датата на издаване на втория акт за раждане, като това се приемаше за много хуманно.

А на всеки действащ юрист е пределно ясно, че привилегии за майка -осиновителка се ползват след предствяне на влязло в сила съдебно решение за осиновяване, а такова от 1000 майки тогава, я представи една, я две.  Другите са се пазели като от дявола от афиширането на подобно нещо.
Това е тяхно право, разбира се, но това е и причината да няма привилегии на основание на осиновяването, а да се ползват останалите привилегии и помощи на био-майката и то само ако сроковете за тях не са изтекли.

А аз винаги съм смятала, както и съм го писала в този форум, че това е принизяване и незачитане на ролята и мястото на майката - осиновителка и то не може да се компенсира със "захарни" приказки по форумите за милата майчица и децата - слънчица и пр.  и пр. 

На неразбралите - не се извинявам.
На тези, които мислят, че написаното от мен няма нищо общо с деня на щъркела - още повече отказвам да се извинявам.

Жалко за децата като мен,  smile3518 smile3518 които никога няма да знаят кога точно са родени и кога са срещнали родителите си. А това са важни неща и е абсурдно да не се  зачитат.

А дали на много малките деца да се казва и какво точно да се казва, е индивидуален подход и всяка майка познава най-добре конкретното си детенце и средата, в която живее семейството. Детето може и да не разбира ккаво празнувате, а ако е по-голямо може да му е неприятно да се споделя това с други хора, но дори и майката само за собствената си душа да си отразява празника и само на нея да и е мило и тържествено, това вече е много и е особено здравословно не само за детето, а и за всички.

Много добри пожелания за празниците на всяка от вас !

Имате всички основания да сте горди и да си отбелязвате дните   bouquet   newsm10 newsm53





 

# 14
  • Мнения: 1 249

(Още съм на работа, ама като се прибера, ще видя каква дата стои на свидетелството ми за раждане  Mr. Green)


не съм никак хазартен тип, но съм готова да се обзаложа, че е нереална Sad Sad Sad

например - деня,  който е посочен за твой рожден, или един-два дни след това

бих се зарадвала, ако не съм права




За себе си не знам и не мога да попитам за никоя от датите.
Жалко, че не мога да се включа във вашата таблица и да имам такъв празник.

Последна редакция: ср, 15 авг 2007, 16:13 от Miraetta

# 15
  • Мнения: 690
Денят в който едно детенце влезне в къщата е също толкова голям празник, както и деня в който е поело първата глътка въздух. Аз с нетърпение очаквам този ден, в който новия член на нашето семейство ще прекрачи прага на нашия дом. И със сигурност ще бъде празник (който ще се отбелязва всяка година). Просто до сега не ми беше хрумвало дори такова хубаво име за този хубав празничен ден - "Ден на щъркела".  Поздравления  Hug  Hug  Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 9 517
Аз мисля да празнуваме живот и здраве деня, в който го видяхме за първи път, тогава аз се влюбих в него, така че това е момента на първата любов, ама ще се запиша като дойде в къщи, да не ни мине котка път Simple Smile.

# 17
  • Мнения: 367
Не знаех, че така казвате на този ден, но много ми хареса.   Нашият ден на щъркела е 29 декември. И тази година ще го празнуваме за пръв път. Не знам само какво ще кажа , ако Ники ме попита - Ами, къде е щъркела?,  но сигурно ще измисля нещо. 

# 18
  • Мнения: 526
Нашия Ден на Щъркела и 28.11.2002г., а за пръв път се видяхме на 16.10.2002г а рожденния ни ден е на 16.09.2001г. В деня в който го видях за пръв път само за 10мин. видях едни огромни кафяви очи които говореха на мен-мамо това наистина ли си ти? Та тези три дати си ги празнувам и благодаря на Бог че ме срешна с моя син.

# 19
  • Мнения: 358
Нашия ден на щъркела е 8 март . Съдбата е казала че на този ден аз ще бъда МАЙКА.  За първи път се видяхме на 16 февруари

# 20
  • Мнения: 677
Ех,че топла и хубава темичка.
Нашият ден е 4 юли.
Онези две голями очички като маслинки,които ме погледнаха и аз разбрах,че той е създаден за нас и ние за него.
Всяка година на този ден ходим на някакви забавления,каквито той си пожелае(не,че през останалото време пак не ходим).
Пожелавам и на всички чакащи по-скоро да е този ден на щъркела.
 Simple Smile

# 21
  • Мнения: 441
денят, в който Ники си дойде у дома е 23 май

аз лично много си обичам 7 април - денят, в който го видях за пръв път

имаше нещо неземно, особено в този ден, бях изключила сетивата си и гледах като че ли отстрани

и друг път съм го писала - помня дългите ресници, натежали от сълзи и очите му, как още тогава, в първия миг ми се прииска да съм на мястото на сестрата и мен да гушка с такова доверие

първата ми ревност Simple Smile

как плаках дълго вечерта от мъка, от облекчение, от притеснение, от любов...

Даренка, от както ми разказа твоята история с витрината винаги когато се оглеждам на улицата се сещам за теб

# 22
  • Мнения: 2 722
И нашите неуморни щъркели да включите в темата - аз съм си избрала дните в които слънцата влезнаха у дома - 25 ноември 2005 и 28 май 2007.
Приветствам идеята за отделна тема с дните на щъркела  newsm10

# 23
  • Русе
  • Мнения: 212
честит ден на щъркела.стоплихте душата ми.да сте живи и здрави.обичам ви.дано скоро  се погледна с очите на майка... baby

# 24
  • Русе
  • Мнения: 729
Bonita77 сърдечни поздравления за чудесната тема.Така като чета май всички празнуват повече от един път "Деня на щъркела".
Да кажа и за нашите дни.Като първи ден това е денят в който нашата малка принцеса влезе в къщи - 17.07.На второ място е денят в който я видях за първи път и тя веднага завладя сърцата ни / на мен и съпруга ми/ - 21.06.Но няма да забравя предния ден когато получихме писмото за срещата.Направо не бях на себе си.Не мигнах цяла нощ, сърцето ми щеше да се пръсне,но когато я видях разбрах, че всяко едно страдание си е заслужавало.А рожденният ни ден е на 20.02.
Darena   историята ти трогна и мен.Аз осъзнах че вече съм майка в деня когато ни дадоха решението от съда.В смисъл тогава ми дойде "шамара"както ти го наричаш.До него момент нямах много време да се замислям с цялата подготовка - документи, делото,ремонтите, пазаруването.Но когато взех в ръцете си документа тогава си казах "Господи, това е АЗ СЪМ ВЕЧЕ МАЙКА".И направо щях да припадна когато го осъзнах зави ми се свят, но в следващия момент се почувствах толкова облекчена, разбрах че съм извървяла своя път към това което съм искала.Почувствах се най-щастливата жена в света, и сега се чувствам така ,даже и повече.
И така на всички ЧЕСТИТ ДЕН НА ЩЪРКЕЛА  stork-girl stork-boy     Бъдете живи и здрави , щастливи.Обичайте и ще бъдете обичани. newsm51

# 25
  • Мнения: 2 084

28. 09. 2004 - 04. 11. 2007 Най безумно дългия период от време.
Нашият татко беше след втора нощна смяна /по 12 часа/ - неспал, небръснат. Пътувахме цяла нощ. На разсъмване мъглата беше прилична. Мислех, че никога няма да стигнем. Срещата беше в 10 часа. Имахме време за кафе, цигара и дъвка, не бях се сетила да взема дрехи за преобличане и прилично измачкани и несресани се подредихме пред комисията. После още пътувахме, после трябваше да изчетем някакви здравни доклади и картони, разписвахме се на няколко документа, че сме ги прочели и после...
Приличаха на ангелчета - в синьо и бяло. На Вики огромните сини очи се залепиха за тате, на Преси косата стърчеше нагоре като хиляди малки антенки, а очите му надничаха в душата ми - не видях цвета им - той наистина надничаше в душата ми. Преди да успеят да ми обяснят как се държат две бебета бях ги гушнала, въртях се в стаята и повтарях, че вече можем да си ходим. Бяха толкова леки, въздушни. Спомням си миризмата им - всеки си имаше своя бебешки аромат. Това не може да се разказва - това се преживява.
На 4-ти тръгнахме сутринта. Вечерта след 8 часа прекрачихме прага на нашият дом.
Празнуваме си този ден четиримата, това си е нашият ден. Споделяме го само с докторката - звъним й, разказваме колко сме пораснали. На този ден няма торта и подаръци - пътуваме, разхождаме се, играем си. Това си е нашият ден на пухчетата.


# 26
  • Мнения: 2 084
Чудесна тема - толкова мили спомени, толкова вълнения. Пожелавам на всички, които чакат по-бързо да пристигнат техните щъркели!

# 27
  • Мнения: 526
Ако щете ми вярвайте но този ден е най-прекрасния за мен дори бъркам рожденната му година той е роден 2001г а при мен еот 2002г, та като питат кога е роден аз все казвам 2002г.
k.dimitrova прекрасно си описала вашия ден, това наистина е само ваш ден най-красивия и вълнуващия.  bouquet

# 28
  • Мнения: 1 669
Ееееееееех, кога и ние ще празнуваме нашия щъркелов ден? newsm78

# 29
  • Мнения: 526
И твоя ден ще дойде и ти ще се похвалиш тук не губи надежда

# 30
  • Мнения: 883
На днешния ден преди 13 (Кога минаха  newsm78) години един забравил да отлети на юг щъркел донесе нашето момиченце.  stork-girl
Тя беше толкова мъничка, толкова слабичка и толкова.... усмихната.
Знаете как е - любов от пръв поглед - покоряваща, всеобхватна, безусловна и завинаги.

Пожелавам го на всички  Hug

# 31
  • Мнения: 1 652
Дефи, честит празник!

Толкова хубаво си го казала! Да ти е жива е здрава Надето!

Поздрави я от мен!  Hug

# 32
  • Мнения: 1 843
Прекрасен ден, изпълнен с топли спомени и още по-красиво бъдеще, ви желая, Дефи!  bouquet

# 33
  • Мнения: 921
Дефи,  Hug за теб и твоето вече порастнало мъниче! Желая ви само хубави емоции на този ден!!!

# 34
  • Мнения: 883
Момичета, благодаря ви!  Hug

# 35
  • Мнения: 286
На днешния ден преди 13 (Кога минаха  newsm78) години един забравил да отлети на юг щъркел донесе нашето момиченце.  stork-girl
Тя беше толкова мъничка, толкова слабичка и толкова.... усмихната.
Знаете как е - любов от пръв поглед - покоряваща, всеобхватна, безусловна и завинаги.

Пожелавам го на всички  Hug
С малко за къснение, Честит Ден на Щъркела!!!!!!!
Желая на тебе и цялото ти семейство любов и щастие!!!!!

# 36
  • Мнения: 2 722
И аз с мъничко закъснение да честитя на Дефи деня на щъркела   bouquet

# 37
  • Мнения: 677
Дефи и аз на патерица,честит празник за дъщеричката ти у дома.
  bouquet

# 38
  • Мнения: 1 669
Дефи, Честит Ден на щъркела и от мен!!!

Да ти е жива и здрава принцесата!!!  Hug

# 39
  • Мнения: 4 138
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
честито, Дефи.

# 40
  • Мнения: 883
Oще веднъж ви благодаря и от мое име и от името на моето пораснало момиче.

# 41
  • Русе
  • Мнения: 729
Дефи честито и от мен, много щастие и любов на цялото ти семейство.А с теб се надявам да се запознаем вече лично.Съжалявам че пропуснах срещата миналия месец, но бях извън града.След това се видях с Април и тя ми разказа.Така че доскоро надявам се. Hug Hug

# 42
  • Мнения: 2 722
25 ноември................
На този ден преди две години, един щъркел намери дома ни  stork-boy newsm32

# 43
  • Мнения: 921
Честит ден на щъркела, мамо Галя!
Да ви е живо и здраво момчето, което ви е донесъл на този ден. Да ви радва с още нови дяволии. Mr. Green
Дано скоро още един щъркел почука на вратата ви. Peace Само че този път да е с панделки Wink

# 44
  • София
  • Мнения: 9 517
Честит ден на щъркела, мамо Галя!

# 45
  • Враца
  • Мнения: 5 200
Честит ден на щъркела!  bouquet

# 46
  • Мнения: 2 172
честит ден аиста, грешка, на щъркела Мамо Галя! stork-boy dazzler1 kyllmg

# 47
  • Мнения: 11 908
Честит ден на Щъркела ,Мама Галя!/Не случайно е с главна буква, той е много специален щъркел!/Много радост за детенцето, весел празник и очакваме снимки!
...Гледам, времето е още топло, дали няма някой щъркел да се е забавил да отлети и да ни изненада и нас, чакащите.
Още веднъж-много весел празник!!!

# 48
  • Мнения: 2 084
Галя, прекрасен ден! Щастие и любов!

# 49
  • София
  • Мнения: 261
          Колкото хора, толкова и съдби.
          За съжаление, аз не си спомням Денят на щъркела, а те при нас са Дни на щъркела. Но понеже си спомням на колко дни след раждането си дойдоха в къщи ще ги възстановя.
          Интересна подробност е, че денят на виждането на децата и денят на идването в дома ни съвпадат и при трите ни случаи. Заедно с жена ми бяхме решили да не виждаме децата предварително.
          Някаква странна приумица беше (А можехме и да си го позволим). Искахме, както и майката, която ражда да "няма" избор, така и ние. От първия ни случай минаха малко повече от 11 години, но и до днес не съжаляваме за този си избор.
          Поздравявам всички с този Ден на щъркела и дано да стават все повече.

# 50
  • Мнения: 2 172
         
          Интересна подробност е, че денят на виждането на децата и денят на идването в дома ни съвпадат и при трите ни случаи. Заедно с жена ми бяхме решили да не виждаме децата предварително.
         
Поздравявам ви за идеята и смелостта!  jumpuu 55 Wink

# 51
  • Мнения: 677
Честито Гале!
 Hug

# 52
  • Мнения: 2 722
щъркел с панделки - е-ех размечтах се  Laughing
Благодаря ви за милите думи.
Ние не празнувахме нещо специално, просто се събрахме по домашному, /9 броя/, хапнахме качамак с ракийка и айрян и гарнирахме с тортата, наречена за щъркеловия ден.

# 53
  • Мнения: 2 172
щъркел с панделки - е-ех размечтах се  Laughing
stork-girl  reverance
Ето ти щъркел, ето ти панделки, ама да не си скубеш после косите! pletka  hahaha

# 54
  • Мнения: 2 722
[ ама да не си скубеш после косите! pletka  hahaha

При очерталата се тенденция към трайно оплешивяване, това да са ми проблемите.
Днес в детската градина, Милен влетя с думите - "Вчера имах торта и щъркел" - паднах от смях  Laughing

# 55
  • Мнения: 1 652
Милен влетя с думите - "Вчера имах торта и щъркел" - паднах от смях  Laughing

Колегата Милечно - оригинален както винаги  Laughing- спомням си за двете прасенца, ... е добре де повече бяха.   hahaha

Гале, честит ден на Щъркела!   bouquet

# 56
  • Русе
  • Мнения: 729
Галче с малко закъснение честит ви ден на Щъркела и от мен.Целувам ви.

# 57
  • Русе
  • Мнения: 212
Мамо Галя   bouquet  bouquet  bouquet

# 58
  • Мнения: 883
Преди 14 години на този ден нашата Надежда озари дома ни с лъчезарната си усмивка...

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=247627&pid=5888287

Беше също такъв слънчев и топъл септември...

Времето наистина лети неусетно...

# 59
  • Мнения: 2 722
Дефи, 14 години, как лети времето.
Да е жива и здрава таз добра птица, дето запълва сърцата ни.

# 60
  • Мнения: 1 669
Дефи, Честит ден на Щъркела и от мен!!! Hug

# 61
  • на път
  • Мнения: 2 804
Преди 14 години на този ден нашата Надежда озари дома ни с лъчезарната си усмивка...
.......
Времето наистина лети неусетно...

 Hug Hug Hug
Хубав ден! Хубав празник и на трима ви!

# 62
  • Мнения: 11 908
Дефи, честито! HugСамо хубави неща да се случват в живота ви и да има много слънчеви усмивки!

# 63
  • Русе
  • Мнения: 729
Дефи Честит Ден на щъркела и от нас.Много целувки на кака Надя от нас и нека щастието и късмета бъдат нейни вечни спътници Hug

# 64
  • Мнения: 2 172
Дефи, честит ден и от мен!Жива и здрава да е и пример все така за безпроблемно тийнейджърстване!

# 65
  • Мнения: 33
Дефи ЧЕСТИТ ДЕН НА ЩЪРКЕЛА  и от мен! Бъдете здрави и щастливи заедно още мноооооооооооооого години.  bouquet

# 66
  • Мнения: 921
Дефи, Hug! Дано щастието ви бъде спътник цял живот. Praynig

# 67
  • Мнения: 1 652
Дефи, честит ден на щъркела!  bouquet

Ако трябва да виждаме доброто във всяка ситуация бих казала - ето с този ден ние сме по-богати от другите хора, с този празник, с усещането да приютиш в гнездото си едно донесено от щъркела дете!

В сърцата ни сред болката и тревогата е спотаена една Надежда, че въпреки всичко ще успеем да стоплим душите на децата си. Твоята Надежда е реалност! И твоята реалност крепи нашата надежда. Благодаря ти! Hug
Прегръщаме ви и тримата с двете си ръце!  bouquet  bouquet  bouquet

# 68
  • Русе
  • Мнения: 212
Дефи , честит ден на щъркела !!! Бъдете все така щастливи и озарени от обичта си!

# 69
  • Мнения: 883
Момичета, разплакахте ме  Cry
Благодаря ви от цялото си сърце!
 Hug

# 70
  • Мнения: 2 084
Дефи, закъснели поздрави за този много специален ден! Много щастие в дома ви и много любов.
От щъркела ли, от пълнолунието ли, от спомена за нашия щъркел ли, ама се разплаках. Добре че е щъркела. Моля за парола.

# 71
  • Мнения: 17 546
Разрешавате ли ми да пиша в тази тема, макар, че щъркелът не е за мен? Но пък нали съм една от писалите в този подфорум заради това, че съм осиновена.
Искам да почерпя всички ви дори и с виртуални бонбони за това, че днес един малък човек намери своята мама. Моята най-скъпа приятелка вече има бебче Heart Eyes, а аз съм кръстницата Grinning ! Днес е първият им ден, в който са се видели, а в денят на Вяра, Надежда и Любов тя разбра за него! Не съм на себе си от всичките емоции, които преживях и все едно се родих отново и ми се случва всичко това. Желая всичкото щастие на света на това дете, родено с късмет, много любов, търпение, спокойствие, разбиране и верни приятели на цялото семейство, на тези скъпи за мен хора и искам да го споделя с вас! Hug  bouquet

# 72
  • Мнения: 2 172
Разрешавате ли ми да пиша в тази тема, макар, че щъркелът не е за мен? Но пък нали съм една от писалите в този подфорум заради това, че съм осиновена.
Искам да почерпя всички ви дори и с виртуални бонбони за това, че днес един малък човек намери своята мама. Моята най-скъпа приятелка вече има бебче Heart Eyes, а аз съм кръстницата Grinning ! Днес е първият им ден, в който са се видели, а в денят на Вяра, Надежда и Любов тя разбра за него! Не съм на себе си от всичките емоции, които преживях и все едно се родих отново и ми се случва всичко това. Желая всичкото щастие на света на това дете, родено с късмет, много любов, търпение, спокойствие, разбиране и верни приятели на цялото семейство, на тези скъпи за мен хора и искам да го споделя с вас! Hug  bouquet

  bouquetчудесна новинаИ аз се вълнувам за приятелки!

# 73
  • Мнения: 690
Балу, чудесна новина. Радвам се заедно с теб, твоята приятелка и малкото човече. Нека щастието и радостта не ви напускат. В такива моменти се чувствам, все едно аз съм получила отново вестта. Много хубаво си го написала - все едно се раждам отново. Още веднъж - да и е честит щъркела и по скоро да си прибере бебчето в къщи.

# 74
  • Мнения: 883
Балу, честито на приятелката ти! Всяка подобна новина ме кара да се вълнувам все едно се случва на мен.
Лека и безпроблемна процедура на приятелката ти и ... БЪРЗО ЧАКАНЕ!

# 75
  • Мнения: 1 669
Балу, прегръдки и от нас! Hug Голяма радост е това, ей!!!  bouquet

# 76
  • Мнения: 17 546
Благодаря, благодаря, благодаря! Grinning Heart Eyes Hug

# 77
  • Мнения: 2 722
Балу, нагушкай мъничето и от нас. Браво на добрия щъркел.

# 78
  • Мнения: 17 546
Балу, нагушкай мъничето и от нас. Браво на добрия щъркел.
Днес! Днес ще го нагушкам! Heart Eyes Heart Eyes  Grinning

# 79
  • Мнения: 2 084
Поздрави и честито! И на мама, и на детенце, и на кръстницата! Здраве и щастие!

# 80
  • София
  • Мнения: 9 517
Дойде и нашия първи ден на щъркела. Обръщам се назад и не вярвам, колко много се промени моето голямо момче. Няма го свитото бебе, което взехме - превърнал се е в юнак.

# 81
  • на път
  • Мнения: 2 804
Дойде и нашия първи ден на щъркела. Обръщам се назад и не вярвам, колко много се промени моето голямо момче. Няма го свитото бебе, което взехме - превърнал се е в юнак.

  bouquet  bouquet  bouquet
Така е - той е "батко" в къщи  Simple Smile
Да ви е жив и здрав!

# 82
  • Мнения: 2 172
Фоксче, честит ви мил празник!Да расте здрав, да го слушате и да ви радва! Heart Eyes

# 83
  • Мнения: 690
Боже, как лети времето. Кога беше миналата година и се вълнувахме и радвахме с Вас за малкия Иси? Честит хубав мил празник! Да расте здрав и весел големия батко.  Hug

# 84
  • Мнения: 2 722
Снощи не ми стигна времето, но щом не съм си лягала значи не е на патерица, нали  Wink
Фоксче, мила, честит ти щъркелов ден. Заедно го чакахме Исачето, заедно ще се радваме на щъркеловите му дни. Само радост да ви носи.
Друго си е пълно гнездо, нали

# 85
  • Мнения: 358
Честит празник! Да расте здрав, весел и послушен!

# 86
  • Русе
  • Мнения: 212
Фоксче,честит ви мил празник!

# 87
  • Мнения: 3 246
Фоксче, честит празник  bouquet Hug

# 88
  • Мнения: 2 084
Фоксче, да ви е честит щъркеловия ден! И да ти е щастливо гнездото и пълно със смях!

# 89
  • Русе
  • Мнения: 212
Много съм щастлива днес!Преди една година нашето слънчице влезе за първи път у дома.Сутринта ходихме на разходка в парка и не мога да ви опиша колко щастлив и весел беше малкия юнак.Гледам го и не мога да повярвам колко е порастнал.Как бързо лети времето,а сякаш беше вчера... 

# 90
  • Мнения: 1 652
февруари, честит празник от мен! Hug

Още много споделени и щастливи мигове ви желая!   bouquet

# 91
  • Мнения: 2 722
Февруали, още много усмихнати дни заедно ви пожелавам.
Честит щъркелов ден.

# 92
  • Мнения: 690
февруари, пожелавам ви още много щастливи мигове

# 93
  • Мнения: 2 084
Преди няколко дни мина нашият 4-ти ден на щъркела. Децата пожелаха да черпят в детската градина. И черпиха. Нямам представа как са обяснявали и какво са казвали. Бяха много доволни, а учителката беше малко смутена. май е доста нво за тях, че децата свободно говорят за това.

# 94
  • Мнения: 3 246
kalina@ честит ден на щъркела, пожелавам ви още много много хубави мигове.   bouquet

# 95
  • Мнения: 677
Калина честито и от нас. Да са живи и здрави юначетата ти и винаги засмяни. Hug

# 96
  • Мнения: 690
Мамо Галя, честит ден на щъркела!  Hug
Кога минаха 3 години  newsm78 чак бях забравила. Да е здрав и весел и много послушен Миленски

# 97
  • Мнения: 3 246
Мамо Галя, честит ден на щъркела и от мен, да ти е жив и здрав бати Милен Hug

# 98
  • Мнения: 883
Мамо Галя, да ти е жив и здрав чаровникът Милен! Ех. лети с времето....
 Hug

# 99
  • Мнения: 1 669
Честит Ден на щъркела, мамо Галя! Да сте живи и здрави всичките!!!  bouquet

# 100
  • Мнения: 921
 Гале, извинявай че съм пропуснала този така важен за теб ден! Много щастие желая на Милен. Дано се радвате на добро здраве и да споделите много радостни моменти заедно! Hug

# 101
  • Мнения: 690
Дойде момента и аз да отчета нашия ден на щъркела. Как отлетя една година.
Пожелавам много щъркели да си "вършат работата" и за напред (това е към чакащите своя щъркел).

# 102
  • Мнения: 2 172
 Hug Кой каза щъркел? Честит ви щъркел, Маня!

# 103
  • Мнения: 3 246
manja, честит ви ден на щъркела  bouquet

# 104
  • Мнения: 11 908
Маня, честит ви Щъркелов ден!Направо не мога да повярвам, че цяла година е минала!Много щастливи мигове!

# 105
  • Русе
  • Мнения: 212
manja_66 , пожелавам ви много здраве и още много щастливи мигове  bouquet

# 106
  • Вън от пространство и време
  • Мнения: 2 277
Весело детство на Маги!  Hug

# 107
  • на път
  • Мнения: 2 804
Дойде момента и аз да отчета нашия ден на щъркела. Как отлетя една година.
Пожелавам много щъркели да си "вършат работата" и за напред (това е към чакащите своя щъркел).

  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Честито на цялото ви щастливо семейство!

# 108
  • Русе
  • Мнения: 729
manja_66  честито на цялото семейство,живи и здрави да сте.
Поздравявам и всички останали които съм пропуснала  Hug.

# 109
  • Мнения: 2 084
Маня,   bouquet за всички дами във вашето семейство! Да сте най-прекраснитре и обичани жени!

# 110
  • Мнения: 1 669
Маня, честито и от нас Hug

# 111
  • Мнения: 157
Manja, макар и с малко закъснение,  ЧЕСТИТ МНОГО СПЕЦИАЛЕН ДЕН!  bouquet
Бъдете щастливи! Hug

# 112
  • Мнения: 11 908
На всички момичета, очакващи щъркела желая в този пролетен месец щъркелът да размаха крила над дома им и да им донесе желаното щастие!

# 113
  • Мнения: 149
Светкавица Hugкакто се казва от твоите уста в ушите на когото трябва.
Честита Баба Марта, здраве и късмет на вас и семействата ви  Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower

# 114
  • Мнения: 14
Ами аз писах в друга тема, но да се похваля и тук, че отпразнувахме първият си ДЕН НА ЩЪРКЕЛА  с нашата  дъщеря. Направи мен и съпругът ми безкрайно щастливи МАМА и  ТАТКО. На всички чакащи пожелавам скоро да дочакат щъркелите в своя дом, те вече пътуват към нас, повярвайте!

# 115
  • Мнения: 3 246
 eli_vasi, честит ви първи ден на щъркела Hug  bouquet
И аз искам да се приксъединя към пожеланито на Светкавица
На всички момичета, очакващи щъркела желая в този пролетен месец щъркелът да размаха крила над дома им и да им донесе желаното щастие!
Hug Peace

# 116
  • Мнения: 83
Дано нашия щъркел няма почивни дни и навести всички очакващи  дечица своите майка и татко!
  За мен вече 7 март е най-хубавия ден от живота ми-тогава видях за първи път прекрасното си момиченце!
 stork-girl

# 117
  • Мнения: 14
Да сме живи и здрави да се поздравяваме за хубавите ни мигове, свързани с нашите деца! А Светкавица и Титаа са го казали толкова хубаво...

Общи условия

Активация на акаунт