Няма плаж и море август щом дойде , бебевалежът ще ни отнесе!

  • 10 736
  • 288
  •   1
Отговори
# 15
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
Здравейте от мен за днес! Бързам да пиша, докато мечката спи!

Констанс, стискам всички налични палци, показалци.....До следобяд да се похвалиш със здрава бебона!!!

Иррра
, аз от вчера взех да давам от този чай. Ефект не знам дали ще има, но на вас ви е рано за него. На кутията пише, че се дава от 3-та седмица. За храни....знам, че суровите ядки/ без фъстъците/ са хубави за лактация. Също аз съм си взела от аптеката Лактогонен чай. Май върши работа.

Дидка
, добре дошла в отбора с хемороидите. Аз се мажа с Траумил С /хомеопатия/ и пия хомеопатия. От време на време редувам мазането и с рициново масло. Май помагат.

# 16
  • Мнения: 4 546
konstans нека всичко мине бързо и безболезнено и да си гушкаш едно здраво бебче!   bouquet

# 17
  • вкъщи
  • Мнения: 2 453
konstans стискаме палци!
ирраа и ние сме така цял предиобяд,мрънка,пъшка ,гър4и се.не е някакъв неистов рев,но не можеш и да го оставиш да се мъ4и.при нас помага да го сложа на корема ми и да цока бибата.не мога да сваря нищо да свърша,няма време да готвя,а като не ям и кърмата ми намалява.като се върне таткото с каката,те ще готвят.ставам,4е пак пла4ем

# 18
  • Варна
  • Мнения: 443
Констанс, и аз стискам палци сиииилно! Знам, че ще се справиш брилянтно!!!!


Ох, само аз останах бременна...момичета сериозно се депресирам вече....искам и аз да си гуяна детенцето  newsm45 newsm45 newsm45 smile3518 Weary

# 19
  • Мнения: 361
Екатеринка, и аз съм бременна, спокойно, заедно ще си кукуваме Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 200
 Konstans успех, леко и безболезнено раждане ти пожелавам и скоро да гушкаш малката принцеса!
 
Мале, вече не останахме бременни май, а?  Cry

# 21
  • Мнения: 23
Констанс-стискаме дружно палци  Praynig

Мариетка -много са хубави заглавията ,на мен днес нищо не ми излиза от главата ,така ми е лошо ,снощи не съм спала ,май бебо си прокарваше път надолу ,усещам че вече не се задъхвам толкова и дишам по-спокойно и като че ли апетитътми намаля .

Ей неродилите още мами ,има ли такива  Joy Joy Joy, как сте с краката ,моите яко се подуха и не мога да сложа нито един фешън чехъл и сега суркам едни джапанки  Mr. Green

Май започва сезона на коликите ,длъжни сте да изробвате всичко  Peace,на нас с каката нищо не помагаше и така точо 3 месеца ,не го пиша за да ви плаша а за успокоение .

Ама наистина Катерина е като изписана ,пу ,пу ,рядко красиво бебе  Hug

Франи -ти си герой ,щом и на плаж ходиш още  Crazy


Я марш на депресията  Stop,има още много неродили по -спокойно  Grinning

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Констанс стискам палци PeaceДано скоро се гушнете с беба...
Екатерина Ади и аз съм още бременна....пък и  е средата на месеца и нашия ред ще  дойде няма къда да хидем все пак ще се ражда Mr. Green
Мариетка заглавията мого ми харесват,особенно първото.

# 23
  • Мнения: 24
  bouquetЧестито на всички празнуващи днес - кой Рожден ден, кой новородено бебче или друг повод!  bouquetДидка - аз за хемороиди се мажа с " Pylex" мисля че помага, а и то също е хомеопатично.

# 24
  • Мнения: 1 446
И аз още си бременея  Laughing

Майка ми използавше някаква билка з ахемороиди и оттогава няма, но ще я питам довечера и ще ви кажа точно  какво беше е как се прилага. Тя беше много зле но оттогава няма никакви  Peace

# 25
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
Също и промивки с отвара от смрадлика помага при хемороиди.

# 26
  • Мнения: 3 595
За помпата се разглобява цялата и се мие със сапунче бебешко, ако няма да ползваш кърмата от нея. Ако ще я ползваш стерилизираш.

Ирра коликите са денонощно, при едни деца са по-силни вчер при други сутрин, при трети по друго време  Peace Определено звучи като колики. А за кърменето има и хомеопатично Рицинус Комунис 5 на мен ми помагаше много. Има кризи на растежа, в които необходимостта от мляко се увеличава рязко и на тялото му е необходимо известно време да отговори на повишените нужди. При тези кризи на растежа трябва повечко търпение и по-често кърмене  Heart Eyes А няма такова нещо като рядка кърма, кърмата е редичка в началото за засищане на жаждата и гъста към края си за засищане на глада. Има бебчета мързеланчета, които по-гъстата кърма не им се дърпа да я сучат, защото трябва да положат повечко усилие. Ако се стисне гърдата и излиза значи има още. Вярно е за чая, всичко което се яде и пие отива към кърмата е почти всичко. Така че наистина помага.  Peace Трябва да се приемат и повечко течности за увеличаване на лактацията, но трябва и да се храните добре. Не да преяждате, но и да не се гладува. На мен за известно време ми беше спаднал апетита рязко и кърмата ми също много намаля. Дидка е много права за коликите всичко облекчава но нищо не помага, пртосто в един момент минават. Бебетата се успокояват от топлата струя на сешоар. Хем затопля коремчето, хем им шуми и ги унася. Ние така се спасявахме  Hug

Ментина
и ние сме без вода  Sad Не мога да си изпера дрехите за изписването Sad А като капак се чуват слухове че няма да има за няколко дни  Shocked

Е, Констанс ще родиш преди мен  Mr. Green Да е леко раждането като първото  Heart Eyes

Кате
бебока чака моя затова  Mr. Green Два дни останаха пак ще се засечем обясни му, че да излиза hahaha

Бебоците са почти наполовина има доста бременни не се шашкайте  Mr. Green Месеца е наполовина и бебоците така всичко си е както трябва  Whistling

# 27
  • Мнения: 2 663
Momicheta,rodih momichence v 13:45, 2700gr ,48sm,nhamam nikakvi shevove i sam v sledrodilna

# 28
  • Мнения: 564
Здравейте и от мен  Hug
Аз за сега съм много доволна от моето бебче, спинка и хапва добре, не плаче, нямаме все още колики ( дано да няма изобщо  Praynig че така и така се намъчи миличкия в болницата, та поне това да оттърве )..
Пожелавам на все още бременните скоро да гушкат малките човеченца, наистина е несравнимо удоволствие!!!!
Поздрави   bouquet

# 29
  • Мнения: 222
Имаме си бебе Grinning Grinning Grinning

Честито Констанс! Да е здрава, послушна и много усмихната малката сладурана!   
bouquet  bouquet  bouquet

Екатерина-моля те, не се притеснявай! И аз само това си повтарям, че останахме малко бременните мамета! Ядосвам се, че и моето бебче се е кротнало и изобщо не иска да излиза!

Общи условия

Активация на акаунт