Отговори
  • Мнения: 285
Препоръчайте ми добър детски очен лекар във Варна, Моля!
От 2 дни ни е зачервено едното оченце и искам да го заведа на лекар.....не мисля, че се е ударил или замърсил, но от какво му стана така незнам.
Моля помогнете с име и координати!Благодаря!

# 1
  • Мнения: 17 407
ЗАведи го при доц.ГЕоргиев. Не е детски, но е много добър специалист,

# 2
  • Мнения: 274
Безплатни детски прегледи правят най-добрите очни специалисти във Варна ето тук http://www.lionsvarna.org/prom/- записваш час и отиваш! Е наистина малко трудно става записването, но все някога ще ти вдигнат, УСПЕХ!

# 3
  • Варна
  • Мнения: 261
Защо не проверите в Очна клиника?Има две детски очни лекарки и са добри.Там работят по ЗК.
А иначе се сещам за доц.Контрова,приема на частно.
ул."Иван Аксаков"42 ет.1
работно време 15:00 до 18:00
тел.608-053
GSM               0887/226-780       
след 20:00 часа  и на 64-13-24 
 

# 4
В Лайанс центъра работят специализанти затова е безплатно. Проблемът не изглегжда много специфичен затова сигурно всеки очен лекар би се справил. А иначе детските очни лекари, които са специализирали за това са в Очна болница.

# 5
  • Мнения: 274
В Лайанс центъра работят специализанти затова е безплатно. Проблемът не изглегжда много специфичен затова сигурно всеки очен лекар би се справил. А иначе детските очни лекари, които са специализирали за това са в Очна болница.

Прочети сайта на Лайанс центъра и тогава коментирай, моля!ЦИТАТ: "Лекарският екип е съставен от офталмолози от клиниката “Света Петка” на доц. д-р Тошо Митов. "

# 6
Познавам повечето от лекарите. При Доц. Митов работят и специализанти (но разбира се не те взимат решенията). Идеята на центъра преди години беше да се откриват и насочват децата с проблеми. Тези, които ходят да преглеждат може някой ден наистина да станат най- добрите специалисти, но първо трябва да си вземат изпитите и да станат очни лекари, а после живот и здраве ако решат ще трябват допълнителни специализации за да станат и детски офталмолози. Не се меся на никого и всеки сам решава, но предпочитам когато преглеждат детето ми да знаят какво правят, а не да се учат.

# 7
  • Мнения: 274
Центърът в момента не работи - сградата е пред срутване и търсят нова или по скоро са решили да си построят собствена. Извинявам се за грешната насока и препоръка

# 8
  • Мнения: 17 407
 Тези, които сега са велики специалисти нали някога също са  се учили... Специализант или специалист, важното е да си разбира от работата. В Лайънс центъра наистина работят специализнати, но за мен лично това изобщо нищо не означава, пък и  вслучая не става дума за кой знае какъв проблем.

Общи условия

Активация на акаунт