За ветераните във форума и отношението към тях

  • 6 571
  • 169
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10 758
Ми не съм забелязала различно отношение към мен конкретно Rolling Eyes
И аз.
После ще напиша още, че сега не мога Wink

# 16
  • Мнения: 4 473
Стрелче, голЕм ПРАЗ!   bouquet

най-лесното е форОмците да кажат, че другите са им виновни - било то модове, админи или стари потребители

Ина, я си спомни какво беше тук преди 2 години! Как се чувстваше тогава, и как се чувстваш сега? Ти вероятно влизаш по-рядко поради ангажименти, но със сигурност си забелязала промяната, нали? Също толкова приятно ли ти е сега? Не вярвам. Иначе си права, май това е начина - да не ти пука.

Стрелче, не се кахъри И за това  Hug Не си струва, мила   bouquet

Не се кахъря чак толкова, просто исках да видя само при мен ли го има това отношение. Rolling Eyes

Последна редакция: вт, 14 авг 2007, 12:44 от strelche®

# 17
  • Мнения: 524
Аз, като новак във форума си мислех, че е обратно - старшите игнорират новаците, но напоследък не е така, харесва ми да има някаква хармония и всеки да зачита другия, независимо колко публикации има.

# 18
  • Мнения: 3 521
Нещо много задълбавате в тия форуми Rolling Eyes, на кой му пука какво кого и защо клати - стари, нови, ай сиктир! Капризи.

# 19
  • Мнения: 1 895
Аз пък съм стар потребител с малък брой публикации! Чувствам,че не ме взимат насериозно Twisted Evil

# 20
  • Мнения: 25 571
Всички знаят, че ветеранките са хейтърки и злобни кучки, че и някакви влечуги бяха, ама зад монитора ли, пред или под... не помня.  newsm78
Така че, естествено е отношението към тях да е като към такива.  Peace
Има един проблем обаче - и най-новите в един момент "остаряват",  и започва да им писва, когато се случи да прочетат един и същи въпрос за 230547367-ми път с едни и същи отговори от едни и същи потребители и когато неминуемо реагират по някакъв начин, осъзнават, че вече са прекрачили отдавна чертата и върху тях впиват зъби други новички, които са потресени и възмутени до дъното на душата си защо другите не искат да четат и отговарят за 230547368-ми път на тези така вълнуващи ги фундаментални въпроси като свирките и аналния секс например.
Човек и добре да живее, все някой ден се събужда ветеран. Mr. Green

# 21
  • Мнения: 4 473
Я да се пробвам още веднъж, пък току виж някой се съобразил - МОЛЯ най-учтиво, ако нямате мнение ПО ТЕМАТА, да се въздържате от спам и хулене!
Благодаря!

# 22
  • Мнения: 2 891
С позволение на Стрелчето пиша  Mr. Green

Все ми е тая. Хората се групират по интереси, независимо от публикациите. Вярно е, че колкото повече са те, по-лесно другите могат да се ориентират що за птица си.

# 23
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192

Човек и добре да живее, все някой ден се събужда ветеран. Mr. Green



Аз още не съм се почувствала така. Тъкмо да си повярвам, и след мен се появи Бу или Никол, или Шани... И аз се травмирам. И започвам да се държа плахо като новачка Tired

Извинявай, Стрелче, това прилича на спам. А не е.

# 24
  • Мнения: 3 091
Стрелче, много пъти съм писала тук, че форумът не е същият отпреди 2 години. Много потребители се навъдиха, някак започна да тежи.
не пиша толкова често, а и не чета - не само заради бебето... Просто ми стана малко по-скучно.

Пиша и чета в някои от подфорумите и там се чувствам комфортно...

факт!

# 25
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Отнасяли ли са се към вас зле по един или друг начин, само защото сте ветерани?

   Не, никога!

 Но има някои ветерани, които си търсят по-различното отношение Simple SmileВ този форум всички са равни, чувството за собственност е доста излишно.Има много стари потребители , които са в обособени групички и не търпят новаците да си изказват мненията!

 Ако бях нова във форума, също бих направила извод за дискриминация в някои случаи!

# 26
  • Мнения: 7 110
В началото имах чувството, че и чешмата да пусна оттам ще се появи Никол.  Grinning   bouquet После свикнах и даже зачестилите й отсъствия започнаха да не ми се нравят.  Hug
Но не съм усещала негативизъм спрямо мен. Не съм се стремила и да го открия и всичко е било във фазата на интернет общуването с непознати другарчета. Вече познавам много повече потребители не само виртуално и чувствам форумстването много по-лично.  Crazy

# 27
  • Мнения: 25 571
Аз още не съм се почувствала така. Тъкмо да си повярвам, и след мен се появи Бу или Никол, или Шани... И аз се травмирам. И започвам да се държа плахо като новачка

Що, аз се имам за нова тук - няма 2 години още, откакто попаднах във форума.
Стара се чувствам именно, когато прочета някоя нова тема, а съм писала по въпроса вече няколко пъти.
Е, съотношението между чукчите-писатели и чукчите-читатели е константа. Природен закон.  Laughing

# 28
  • Мнения: 4 473
Има много стари потребители , които са в обособени групички и не търпят новаците да си изказват мненията!

Обособяването на групички е нещо нормално и естествено - няма как да не се случи след като една, две или три години комуникираш почти ежедневно с тези хора. Въпрос на интереси с кого ще се сближиш. Не мога да се съглася обаче, че въпросното групиране е повод да се обобщава, че членовете и се нахвърлят над новаците. Въпрос на възпитание.

# 29
  • Мнения: 984
и явно пасуването е част от начина да се предпазя от такива.
Да, независимо обаче от това нов ли си или си по-отдавна теми от рода на "Най-шантавото ЛС" подсказват една доста гадна тенденция -  има хора, които, ако си замълчиш, се чувстват длъжни да продължават истериите с още по-голяма сила. Ей, от това се притеснявам аз.
Наскоро прочетох обръщения на съфорумка към друга, в което, просто да не повярва човек, каква злоба и ненавист имаше! Аз съм регистрирана от октомври 2005 и публикациите ми са малко, защото предпочитам нормалните взаимоотношения, т.е. отговарям, където мисля че има смисъл /е, понякога иронично, понякога и по-твърдо, зависи от настроението в темата/.
Мисълта ми е, че в крайна сметка, не става дума за игнориране на нови потребители, а за игнориране на простащина и липса на възпитание.
И най-вече - питаш, без да си прочел - ей това е признак на липса на възпитание. Май дълго стана...

Общи условия

Активация на акаунт