Минаване към едно спане през деня - кога?

  • 1 583
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 814
Някъде към 1 г 4 м. той сам премина, но беше сложен процес, защото преди спеше по 2-3 пъти на ден през деня. В преходния период (който дойде от самосебе си) беше много кисел, защото хем му се спеше, хем не можеше да спи. Но се напасна

# 16
  • София
  • Мнения: 4 294
Преминахме на една спане около 1г. и 2м.

# 17
  • Мнения: 374
След 1 годинка дъщеря ми сама ми подсказа, че иска да спи само веднъж на ден. Проблемът обаче в началото беше, че или заспиваше преди обяд и изпускахме детската кухня и времетно за обедното хранене, или заспиваше рано следобяд и вечер ставаше доста крива. За около седмица обаче успяхме с дружни усилия да установим само спане след обедното хранене. Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 5 079
Около годинката...  Flutter

# 19
  • София
  • Мнения: 17 592
Когато детето реши.

# 20
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Моят син от 7-месечен спи по веднъю. Не мога и да го накарам да спи сутрин. Изключения има много , ама много рядко да заспи в количката ако сме на разходка преди обед.

# 21
  • Мнения: 4 451
Голямата ми дъщеря започна да спи по един път на ден, след като навърши 1г. Дребната все още спи по 2 пъти.

# 22
  • Мнения: 1 230
Според мен зависи по колко спи, а не толкова дали е 2-3 пъти. Ако има здрав поне 2 часов сън наобед, може въобще да не чувства нужда от още един сън през деня. Дъщеря ми спи понякога и 3 пъти на ден, но кратко. Има дни, когато и един сън й стига...

# 23
  • София
  • Мнения: 3 688
След като навърши годинка.Най мъчителен беше периода когато отказваше второто спане за деня,тогава ставаше кисел хем е изморен хем не заспива....

# 24
  • Мнения: 3 214
Според мен зависи по колко спи, а не толкова дали е 2-3 пъти. Ако има здрав поне 2 часов сън наобед, може въобще да не чувства нужда от още един сън през деня. Дъщеря ми спи понякога и 3 пъти на ден, но кратко. Има дни, когато и един сън й стига...

И моята е така  Peace

# 25
  • Мнения: 498
Моята щерка си е поспалива.До скоро спеше по 2 пъти през деня.Напоследък общо взето спи по веднъж...но поне по 3 часа.Има дни,в които става сутрин в 9ч. и в 10 ч. вече й се спи зверски...Не се опивам да й налагам някакъв режим.Да спи когато и колкото иска.Сънят е здраве.За мен е важно,че през нощта спи непробудно/така е от 4-ри месечно бебе/. Peace

# 26
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
От 1-2 седмици спи по веднъж на ден - следобед.
При всяко дете е различно.Някои са по-буйни,други са по-поспаливи.

# 27
  • Мнения: 3 069
Ние все още се лутаме мажду едно и две спанета.
Ако е много кисел го слагам да поспи и преди обяд

# 28
  • Мнения: 593
До годинката спяхме по няколко пъти за кратко, после веднъж, но по-повече.

# 29
  • Мнения: 2 005
При нас на 1г. и 1м.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт