Сменяте ли си шампоана за коса и колко често...

  • 5 647
  • 71
  •   1
Отговори
  • Мнения: 212
Колко често си сменяте шампоана за коса.
Питам ви защото дълго време си мия косата с Низорал понеже има пърхут. Обаче напоследък забелязвам че не ми влияе така добре както в началото. Явно ще трябва да го сменям с друг някой. Реших вече с кой от темата за пърхута. Но да оставим пърхута настрана. Въпроса е принципен-трябва ли да се сменят редовно шампоаните за коса и на колко време долу-горе.
А като заговорихме за шампоани можете ли да ми кажете някой по-неутрален шампоан. Просто шампоан за меко измиване без никакви други добавки и екстри. Защото шампоана за пърхут който си купих пише че трябвало да се редува от време на време с неутрален дерматологичен шампоан.

# 1
  • Мнения: 3 209
От няколко години го сменям редовно, дори и да съм много доволна от него - като свърша опаковката, купувам друг  Peace За себе си съм забелязала, че от дългото ползване на един и същи шампоан, ми се получава пърхут  Peace

# 2
  • Мнения: 17 402
Сменям ги, да. Дори някой да мие харесал, вземам друга марка или вид, не ми се е случвало май да повтарям. От известно време редувам шампоан за моя тип коса с противопърхутния на Виши. Чела съм, че е хубаво на 6 месеца дас е сменят, не знам...По другия ти въпрос не мога да дам съвет, съжалявам.

# 3
  • Мнения: 3 782
И аз смятам,че трябва да се сменят периодично. Аз го сменям когато вече няма никой "вътре".
Незнам за вторият ти въпрос,не съм запозната. Може би трябва да попиташ в някоя дрогерия.

# 4
  • София
  • Мнения: 5 079
Сменям го непрекъснато...  Laughing

# 5
  • Мнения: 3 216
Сменям ги така: 2 опаковки от този,който сьм доволна-1 опаковка друг шамопан.И така ги редувам.

# 6
  • Мнения: 1 877
Задължително го сменям.След като свърша опаковката,си купувам друга марка,но общо-взето си въртя едни марки,от които съм доволна

# 7
  • Варна
  • Мнения: 815
Аз имам 2-3 вида шампоани, които използвам и съм много доволна от тях, и ги редувам. Като свърши единия, започвам другия и така. И аз мисля, че трябва да се сменя шампоана, но не всеки път с различен. Аз общо взето го сменям всеки месец, защото една опаковка шампоан ми стига за 1 месец.

# 8
  • София
  • Мнения: 4 966
Да.Трябва да се сменят периодично.
При мен всеки следващ е различен.

На теб бих ти препоръчала за всекидневно ползване на Клоран-Овес.Натурален и мек.Може да го редуваш и с друг против пърхут.

# 9
  • Мнения: 3 830
Сменям ги през месец или два.
Аз също имах пърхот, но откакто си правя маски с бадемово масло, изчезна.
Много харесвам на Л'Ореал шампоаните и на Пантен  Peace

# 10
  • Мнения: 493
Да сменям ги периодично PeaceНай съм доволна за сега от Пантен Peace Peace Peace

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Ползвам най-много 2 опаковки и го сменям с друг.

# 12
  • Мнения: 1 733
И аз го сменям. Всеки път взимам някакъв различен. Много ми харесва Глис Кюр.

# 13
  • Мнения: 274
Мия си косата на фризьор. С какво ми мие косата - само тя си знае. Embarassed Но пък съм мноого доволна.
Нормално е да не се получава същия страхотен ефект, както в началото ... за Низорала говоря. Peace

# 14
  • Мнения: 23
Ако шампоана за коса не е противопърхутен няма никакъв проблем да не се сменя.Може и с години да се миеш с един и същ.Но този Низорал знам,че е много агресивен и задължително се редува с някакъв друг.

Общи условия

Активация на акаунт