Козметиката на Nuxe

  • 34 218
  • 147
  •   1
Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 3 849
Аз съм смесена, т.е омазняване около Т зоната.GUINOT обаче имат кремчета за всякакви типове кожа и различна грижа, включително и за околоочния контур.Също дават мостри и могат да се пробват!

# 136
  • Мнения: 2 673
Пробвам мостра на Дневен хидратиращ и ми допада, но се колебая между него и този за блясък. В тази връзка да питам, някой беше споменал, че има бляскава кожа  Mr. Greenсутрин след вечерно намазване..ОК, ама като мазно ли е лицето или  newsm78 Тенк ю

# 137
  • София
  • Мнения: 1 508
Пробвам мостра на Дневен хидратиращ и ми допада, но се колебая между него и този за блясък. В тази връзка да питам, някой беше споменал, че има бляскава кожа  Mr. Greenсутрин след вечерно намазване..ОК, ама като мазно ли е лицето или  newsm78 Тенк ю

Не стои мазно, а и бляскаво не стои.Предполагам,че лицето се озарява след като го ползваш известно време.Флуидът е много лек.

# 138
  • София
  • Мнения: 4 966
Пробвам мостра на Дневен хидратиращ и ми допада, но се колебая между него и този за блясък. В тази връзка да питам, някой беше споменал, че има бляскава кожа  Mr. Greenсутрин след вечерно намазване..ОК, ама като мазно ли е лицето или  newsm78 Тенк ю

Не стои мазно, а и бляскаво не стои.Предполагам,че лицето се озарява след като го ползваш известно време.Флуидът е много лек.
Да,май най-точната дума е озарено личице.
Просто сияе,отпочинало,много свежо.

Ще започна пак да го ползвам.Страхотно кремче:)

# 139
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Флуидът за блясък на Нюкс е много добър, аз съм с комбинирана кожа и не ми лъщи, попива веднага и наистина озарява, както Исайкова е казала. Абе страхотен продукт, единствения му  недостатък е, че много бързо свършва  Laughing

# 140
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 318
Как точно се казва този продукт?

# 141
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Как точно се казва този продукт?
Ако въпросчето е за мен - Етинселант се казва и е емулсия за блясък за нормална кожа.

# 142
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 318
Благодаря ти, Сиренце.

# 143
  • Мнения: 490
да споделя и аз за Nuxe. купих си днес  златното мултифункционално олио и жеднага го пробжах на ръцете си. Аромата е много траен и приятен.Останах  много доволна  от покупката и днес на работа когато реших да го покажа на колежките  изпуснах шишенцето и то се счупи Cry
пълно шишенце със златното олиенце на земята Cry

# 144
да споделя и аз за Nuxe. купих си днес  златното мултифункционално олио и жеднага го пробжах на ръцете си. Аромата е много траен и приятен.Останах  много доволна  от покупката и днес на работа когато реших да го покажа на колежките  изпуснах шишенцето и то се счупи Cry
пълно шишенце със златното олиенце на земята Cry


днес ,не ти е  било ден определено. кофти случка,но това е просто едно шишенце с масло...ще си купиш ново ))) не се ядосвай.ха хората йм се случват къде къде по кофти неща

# 145
  • Мнения: 490


[/quote]

днес ,не ти е  било ден определено. кофти случка,но това е просто едно шишенце с масло...ще си купиш ново ))) не се ядосвай.ха хората йм се случват къде къде по кофти неща
[/quote]
е да права си,но все пак ме е яд ...

# 146
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 318
Oni, много съжалявам, с право се ядосваш, купила си го с такова желание.
И аз преди 2 седмици си забравих един страхотен почистващ лосион в банята в Австрия. Сутринта се обадих, но камериерката твърдеше, че не е имало нищо в банята.

# 147
  • Мнения: 651
Препоръчайте ми нещо за лице от тази козметика.На 25г. съм.Не искам да е нещо мазно и тежко.

Общи условия

Активация на акаунт